Start ligi na PC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl III
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5820
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Start ligi na PC

Post autor: Inkq » 19 mar 2023, 20:44

Ja moge po prowadzic w maju, jak pojawia sie narzedzia - jest na to szansa.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Manit0u
rekrut
Posty: 94
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Start ligi na PC

Post autor: Manit0u » 30 mar 2023, 20:54

A BB3 już stabilne w miarę? Bo słyszałem, że tam z ligami problemy różne...
Time is precious. Waste it wisely.

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Start ligi na PC

Post autor: szkodnik » 31 mar 2023, 22:41

Gram sobie preseason i moim zdaniem gra jest zajebista.

Awatar użytkownika
Manit0u
rekrut
Posty: 94
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Start ligi na PC

Post autor: Manit0u » 01 kwie 2023, 15:21

szkodnik pisze: 31 mar 2023, 22:41 Gram sobie preseason i moim zdaniem gra jest zajebista.
No ale pytanie czy grasz ligi jakieś? Bo z tego co czytałem to ludzie piszą, że w ligach np ktoś może zrobić ragequit w trakcie i nie rejestruje tego wcale, jakby mecz się nie odbył, też rankingów nie widać w trakcie sezonu itp. itd.

To są dosyć istotne problemy.
Time is precious. Waste it wisely.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Start ligi na PC

Post autor: Nimar » 03 kwie 2023, 14:29

NA razie BB3 nadaje się właśnie tylko do grania randomowych meczy i testowania drużyn. Podobno ligi mają uszyć w maju po pierwszej dużej aktualizacji.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Start ligi na PC

Post autor: Raven » 11 kwie 2023, 19:53

Myślę, że na początek wypada się przywitać także cześć wszystkim!

Jestem tu nowy to może krótko opowiem swoją historię związaną z Blood Bowl. Od dłuższego czasu śledzę BB (zarówno tabletop jak i komputerowy) oglądając licznych youtuberów oraz streamerów a od premiery BB3 wsiąknąłem w to uniwersum bez końca. :)

Zabrałem się również za składanie i malowanie figurek do fizycznej wersji BB gdzie aktualnie grywam w gronie przyjaciół aczkolwiek nie ukrywam, że z przyjemnością w przyszłości wybrałbym się na bardziej „profesjonalne” turnieje czy ligi. Mieszkam we Wrocławiu a wiem, że społeczność BB sprawnie działa w tym mieście więc to również jeden z powodów dla którego postanowiłem dołączyć do tego forum.

No ale ja nie o tym… Zdaję sobie sprawę, że jestem dużo mniej doświadczonym graczem BB jednakże szybko się uczę i myśle, że po rozegraniu kilku meczów z bardziej doświadczonymi przeciwnikami miałbym szansę na nabranie sporego doświadczenia i przestałbym być przysłowiowym „chłopcem do bicia”. :D

Wiem, że planujecie/planowaliście ruszyć z ligą BB3 na PC. Czy coś takiego już funkcjonuje czy wciąż istnieje szansa na dołączenie?

Byłbym również wdzięczny na wprowadzenie mnie po krótce na jakich zasadach funkcjonuje liga, w jaki sposób ustalane są terminy poszczególnych spotkań i czy różni się to czymś od standardowych gier online jak np niedozwolone niektóre inducements jak Bribe etc?

Będę wdzięczny za pomoc i odpowiedź w tej kwestii. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Start ligi na PC

Post autor: MarkusNord » 11 kwie 2023, 23:21

Napisane jak wyprawka pierwszaka w nowej szkole :D Chłopie więcej luzu! Tutaj sami swoi :) Na pewno będziesz się dobrze bawił i spotkasz sporo pozytywnego nastawienia i porad. Dobrej zabawy!
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4373
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Start ligi na PC

Post autor: bukszpan » 12 kwie 2023, 09:54

@Raven Wystartujemy kiedy Cyanide nam pozwoli, czyli tak w drugiej polowie maja, według optymistycznych przewidywań.
Co do reszty pytań, to wszystko postaramy się wyjaśnić przy starcie. Nie przejmuj się więc tym. Wszyscy tutaj chętnie pomagają nowym, bo każdemu zależy na jak największej liczbie graczy, no i w końcu ta gra jest już na tyle stresujaca, że nie ma sensu jeszcze zwiększać go między sobą. 😁
W każdym razie po 15 maja zacznę wywoływać wszystkich chętnych którzy się tutaj wpisali i zaczniemy przygotowywanie się do nowych rozgrywek.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Start ligi na PC

Post autor: leon » 12 kwie 2023, 11:17

nie krzyczcie na chlopaka jak sie grzecznie odzywa, miła odmiana od tych buraków tutaj :mrgreen:
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Start ligi na PC

Post autor: Raven » 12 kwie 2023, 16:06

Dzięki wszystkim za miłe powitanie. :D

@bukszpan Super, wielkie dzięki. Jak będziecie startować to dawaj znać. :)

Co do tych bugów i problemów z organizacją turniejów/lig coś obiło mi się o uszy ale przyznam szczerze, że zarówno grając przeciwko AI jak i standardowe mecze online przeciwko losowym przeciwnikom tylko raz zdarzył mi się błąd który sprawił, że musiałem zrestartować grę. Pewnie to wciąż wynika z jakiegoś braku dopracowania, ale patche pojawiają się stosunkowo regularnie więc może przed startem pierwszego oficjalnego sezonu będzie już na tyle stabilnie, że uda nam się ruszyć. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl III”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość