Blood Bowl III

Rozmowy ogólne o Blood Bowl III
ODPOWIEDZ
Darayaharus
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:50

Re: Blood Bowl III

Post autor: Darayaharus » 03 mar 2023, 12:07

Vincent pisze: 03 mar 2023, 11:27 Prawda, działają. Ale patrząc na te patch note'y to ja pytam jak to było testowane :D ale to niestety jest nowy standard na rynku gier, że to gracze są testerami. Do tej pory nazywało się to early accessem lub open betą, a Blood Bowl wprowadził nazwę "pre-season" :D
No niestety. Strategia wydawnicza co prawda już zawraca z tego "trendu", ale dopiero co minęła wierzchołek tej patologii i jeszcze siłą rozpędu troszkę czasu im zajmie powrót z tej ścieżki. Piszę tu oczywiście o całej branży gier. Oczywiście nie bez winy tu są również klienci czyli gracze którzy pod wpływem emocji zwanej w tej branży hype'em chcą szybciej dostać w swoje rączki upatrzone programy/gry itp. itd. Oczywiście idąc dalej łańcuchem przyczynowo skutkowym taka reakcja graczy była podsycana coraz bardziej emocjonalnymi i agresywnymi reklamami oraz sztuczkami socjotechnicznymi w celu zainteresowania produktami przed ich premierą. Wszystko wymknęło się jednak troszkę spod kontroli zarówno wydawcom jak i ich klientom. I mamy to co mamy.

P.S. Oczywiście sam wpadam w tą pułapkę nagminnie, choć z czasem wypracowałem swoją własną strategię zakupową na czas mojego hype'u - czyli w skrócie wypatruję darmowych beta testów interesujących mnie tytułów (nie ważne czy zamkniętych czy otwartych) lub... czekam na pierwsze prasowe gameplaye na YT. I dopiero później decyduję czy warto kupić daną grę.

Darayaharus
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:50

Re: Blood Bowl III

Post autor: Darayaharus » 03 mar 2023, 19:40

No i presja się opłaciła. Cynaide i Nacon się uginają!
1. Przedmioty kosmetyczne od zielonego do fioletowego są nielimitowane niezależnie od źródła zdobycia (kupione, zdobyte w blood passie itd). Przedmioty legendarne zaś zostaną limitowane, ale... do danego teamu. Oznacza to ze mając jeden legendarny na przykład hełm będziesz mógł go używać jednocześnie w kilku drużynach!
2. Gracze którzy kupili Brutala mają teraz 2500 Warpstonów
3. Pierwszy sezon wraz z Blood Passem będzie darmowy dla wszystkich. Oznacza to, że frakcja z pierwszego sezonu będzie za darmo dla wszystkich graczy.

Oczywiście są tez przeprosiny i inne tego typu bzdety ;)

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood Bowl III

Post autor: Inkq » 03 mar 2023, 19:53

Darayaharus pisze: 03 mar 2023, 19:40 No i presja się opłaciła. Cynaide i Nacon się uginają!
1. Przedmioty kosmetyczne od zielonego do fioletowego są nielimitowane niezależnie od źródła zdobycia (kupione, zdobyte w blood passie itd). Przedmioty legendarne zaś zostaną limitowane, ale... do danego teamu. Oznacza to ze mając jeden legendarny na przykład hełm będziesz mógł go używać jednocześnie w kilku drużynach!
2. Gracze którzy kupili Brutala mają teraz 2500 Warpstonów
3. Pierwszy sezon wraz z Blood Passem będzie darmowy dla wszystkich. Oznacza to, że frakcja z pierwszego sezonu będzie za darmo dla wszystkich graczy.

Oczywiście są tez przeprosiny i inne tego typu bzdety ;)
A narzedzia adminowe beda przed 1 sezonem.

Mysle ze nacisk podzialal:
https://store.steampowered.com/news/app ... 1718337191
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Żółwik_PL
rezerwowy
Posty: 603
Rejestracja: 04 sty 2021, 20:48
Lokalizacja: "Burchat"

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Żółwik_PL » 03 mar 2023, 22:23

Brutal Edition zakupiony za 123zł :P

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Blood Bowl III

Post autor: szkodnik » 06 mar 2023, 08:09

Siemacie ziomeczki.
Od lat nie grałem, ale niektórzy mogą mnie tu jeszcze pamiętać.
Ot wczoraj mnie naszła ochota zagrać. Odpaliłem BB2, ale nie znalazłem żadnego przeciwnika.
Dzisiaj czytam, że jest już BB3, no ale z tego co czytam, to jakaś straszna kaszanka wyszła.
Wlazłem nawet na jakąś recenzję w necie i tam facet masakruje grę, ale generalnie jako minusy podaje rzeczy, które można by przypisać i samej planszówce, więc mnie to nie robi. Wiadomo że BB albo się kocha, albo nienawidzi. Powiedzcie czy warto kupić trójeczkę, a jeśli nie, to jaka szansa zagrania w BB2 parę meczów? W BB1 też mógłbym.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10575
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood Bowl III

Post autor: leon » 06 mar 2023, 09:31

Z tego co ludzie piszą to bb3 jeszce nie. Lepiej jak masz na razie pograj na bb2
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood Bowl III

Post autor: Lyskie » 06 mar 2023, 14:58

szkodnik pisze: 06 mar 2023, 08:09 Odpaliłem BB2
Przecież Ty płytę wyrzuciłeś i się zarzekałeś, że nigdy już nie zagrasz... :D :D . Syn marnotrawny wraca...
W jedynkę (LE) sam bym zagrał, ale serwery już nieczynne.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Nimar » 06 mar 2023, 15:16

szkodnik pisze: 06 mar 2023, 08:09 Siemacie ziomeczki.
Od lat nie grałem, ale niektórzy mogą mnie tu jeszcze pamiętać.
Ot wczoraj mnie naszła ochota zagrać. Odpaliłem BB2, ale nie znalazłem żadnego przeciwnika.
Dzisiaj czytam, że jest już BB3, no ale z tego co czytam, to jakaś straszna kaszanka wyszła.
Wlazłem nawet na jakąś recenzję w necie i tam facet masakruje grę, ale generalnie jako minusy podaje rzeczy, które można by przypisać i samej planszówce, więc mnie to nie robi. Wiadomo że BB albo się kocha, albo nienawidzi. Powiedzcie czy warto kupić trójeczkę, a jeśli nie, to jaka szansa zagrania w BB2 parę meczów? W BB1 też mógłbym.
OO Witam :D Ligę Szkodnika trzeba reaktywować :) Co do zakupu to jak masz luźne 100 zł to jasne, jak nie masz to lepiej poczekaj do maja, gdzie obiecali że ta gra zacznie przypominać pełną wersję.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 137
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Blood Bowl III

Post autor: Pan_Vinek » 07 mar 2023, 10:03

Jestem ciekaw czy to będzie poprawnie działać z następną aktualizacją. Wczoraj chciałem zrobić własną ligę i totalnie dla mnie to było nie intuicyjne.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Nimar » 08 mar 2023, 10:22

Co do przedmiotów to dalej są po staremu. Kupiłem na próbę kilka i można je ustawić tylko na jednego zawodnika. A co do ligi to @Pan_Vinek ma rację totalnie nas to przerosło.. Ktoś próbował?
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl III”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość