Blood Bowl III

Rozmowy ogólne o Blood Bowl III
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood Bowl III

Post autor: Lyskie » 01 gru 2020, 12:48

Gorzej jak nowe zasady się nie przyjmą. Kilka nowości jest świetnych, ale są też nietrafione, albo wymagające testowania, żeby wyrobić zdanie.
Optymalna byłaby możliwość wyboru zasad na stare albo nowe przy tworzeniu ligi.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4380
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: bukszpan » 01 gru 2020, 13:00

Optymalne, to byłoby włączenie warsztatu steam.
To by rozwiązało wszystkie problemy. 😂

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood Bowl III

Post autor: Lyskie » 01 gru 2020, 13:21

W sumie moja wrodzona ignorancja posunęła się do tego stopnia, że o tym że zasady się zmieniają dowiedziałem się wczoraj :roll: . Zmiany są ogromne, a po tylu latach grania, to lekki szok. Ingerują w tyle rzeczy, że to jest bardzo pozytywny szok. Trzeba się będzie mocno przestawić i uczyć grania praktycznie od nowa. Aż trudno uwierzyć, że tak mało dyskusji na ten temat.
Ta modlitwa do Nuffla póki co dla mnie niezbyt dobra. Reszta będzie bardzo ciekawa do ogrywania.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3451
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Vincent » 01 gru 2020, 13:35

Ja liczę, że wsparcie BB3 nie umrze zbyt szybko i będą aktualizować zawartość na bieżąco razem z wprowadzanymi poprawkami przez GW.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Nimar » 01 gru 2020, 17:18

Lyskie pisze: 01 gru 2020, 13:21 W sumie moja wrodzona ignorancja posunęła się do tego stopnia, że o tym że zasady się zmieniają dowiedziałem się wczoraj :roll: . Zmiany są ogromne, a po tylu latach grania, to lekki szok. Ingerują w tyle rzeczy, że to jest bardzo pozytywny szok. Trzeba się będzie mocno przestawić i uczyć grania praktycznie od nowa. Aż trudno uwierzyć, że tak mało dyskusji na ten temat.
Ta modlitwa do Nuffla póki co dla mnie niezbyt dobra. Reszta będzie bardzo ciekawa do ogrywania.
Moim zdaniem modlitwy do Nuffla są świetne, ponieważ dają możliwość słabszym drużyną szybszego rozwoju. Np. zamiast piwka bierzesz modlitwę i dostajesz perka, że otrzymujesz wiecej SPP np. za MVP, lub jest świetna opcja, że masz spp za udane faule. Co do wyboru zasad w bb3 to wątpię, że będzie taka możliwość. Bardziej pokładam nadzieje jeżeli chodzi o taką opcję w FUMBBLE
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10551
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood Bowl III

Post autor: leon » 01 gru 2020, 17:48

oby na fumbbl byla taka opcja. ale obawiam sie ze nie bedzie
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood Bowl III

Post autor: Lyskie » 01 gru 2020, 19:37

Nimar pisze:Moim zdaniem modlitwy do Nuffla są świetne, ponieważ dają możliwość słabszym drużyną szybszego rozwoju.
Co z tego, że dostaniesz + 1SPP więcej za podanie, jak Ci tego zawodnika dojadą :P . Ale ogólnie te opcje faktycznie zrównują szanse i z punktu widzenia, gdy przeciwnik miałby przewagę, to nie patrzę już tak krytycznie :) . Tak naprawdę, to mi się nie podoba ten rzut kamieniem na 5+ w stallującego zawodnika. Stalling to fundament gry. Nie wyobrażam sobie, że nie mogę spokojnie i bezpiecznie stallować :) . Z drugiej strony pomysł na graczy, którzy tak bezczelnie stallują jak ja świetny i aż się prosiło, żeby ten element próbować ukrócić.
Widzę, że nowe zasady wykorzenią stare i zgrane schematy, trzeba będzie szukać nowych taktyk i tricków. Do póki nie zagram, ciężko stwierdzić, czy faktycznie ograniczają losowość, czy jest wprost przeciwnie. Bo może więcej wyjdzie z tego co się zaplanuje, ale tych nowych okoliczności losowych też się trochę pojawia.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Nimar » 01 gru 2020, 22:10

Tylko to modlitwa dot. Stellowania to jeden wynik na 16 więc ciężko go ustrzelić. Po za tym na nowych zasadach dot. lig, zdobywania golda, wartości zawodników itp. już nie będziemy widywać drużyn po 2000 TV. Wydaje mi się, że będą oscylować do 1500-1600. Ja jestem entuzjastycznie nastawiony.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Caliban
liniowy
Posty: 847
Rejestracja: 17 sie 2018, 14:44

Re: Blood Bowl III

Post autor: Caliban » 05 gru 2020, 18:26

Mam pytanie, special rule do star player to wymysla Spike Magazine czy to ma być w nowych zasadach?
To samo pytanie odnośnie pogody i kick off odrębnych dla drużyn, to też pewnie tylko dodatek Spike dla klimaciarzy?

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3520
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Smollar » 05 gru 2020, 20:59

Caliban pisze: 05 gru 2020, 18:26 Mam pytanie, special rule do star player to wymysla Spike Magazine czy to ma być w nowych zasadach?
To samo pytanie odnośnie pogody i kick off odrębnych dla drużyn, to też pewnie tylko dodatek Spike dla klimaciarzy?
To na pewno ten temat? :?
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl III”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość