"Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III [Kolejka XI Ostatnia] do 27.07

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III [Kolejka XI Ostatnia] do 27.07

Post autor: R2-D2 » 23 lip 2019, 22:42

[mention]bukszpan[/mention] gratuluję kolejnego tytułu mistrzowskiego i kolejnego Czerwonego muchomora w twojej gablocie, tak jak mówiłem grzyb oczywiście do wykorzystania na jednym z zawodników który po zjedzeniu otrzyma losową mutację :)

Do dogrania został już tylko mój mecz z NairoDem mam nadzieję ze jeszcze nam się to uda, ale jest to już spotkanie nic nie znaczące w kontekście całej ligi :)

Tak jak pisałem wcześniej był to ostatni sezon dla mnie jako komisarza tej ligi, i te 4 sezony naprawdę fajnie zleciały a Stunty Brawl rozwinął nam się masakrycznie w (1 Edycji startowały tylko 4 zespoły). Tak że panowie dzięki wielkie za udział i zaangażowanie. Brawla zostawiam w dobrych rękach miłośnika Nurglingów [mention]Shawass[/mention]. Myślę że wniesie do ligi powiew Nurglowej nieświeżości :D
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4380
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III [Kolejka XI Ostatnia] do 27.07

Post autor: bukszpan » 23 lip 2019, 22:45

R2-D2 pisze: 23 lip 2019, 22:42 @bukszpan gratuluję kolejnego tytułu mistrzowskiego i kolejnego Czerwonego muchomora w twojej gablocie, tak jak mówiłem grzyb oczywiście do wykorzystania na jednym z zawodników który po zjedzeniu otrzyma losową mutację :)

Do dogrania został już tylko mój mecz z NairoDem mam nadzieję ze jeszcze nam się to uda, ale jest to już spotkanie nic nie znaczące w kontekście całej ligi :)

Tak jak pisałem wcześniej był to ostatni sezon dla mnie jako komisarza tej ligi, i te 4 sezony naprawdę fajnie zleciały a Stunty Brawl rozwinął nam się masakrycznie w (1 Edycji startowały tylko 4 zespoły). Tak że panowie dzięki wielkie za udział i zaangażowanie. Brawla zostawiam w dobrych rękach miłośnika Nurglingów @Shawass. Myślę że wniesie do ligi powiew Nurglowej nieświeżości :D
HMM, a czy trener może ukradkiem podwędzić muchomorka i przekazać nowej drużynie? :>

Awatar użytkownika
Brama
rezerwowy
Posty: 509
Rejestracja: 06 sie 2017, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III [Kolejka XI Ostatnia] do 27.07

Post autor: Brama » 24 lip 2019, 06:47

Super się grało, szkoda, ze nie udało sie urzeczywistnić nazwy drużyny, ale spróbuje w następnym sezonie. Mecz z bukszpanem trochę jednostronny i to nie przez kości, wiec tym bardziej gratuluje ;) emocje były do samego końca, jak na bb przystało. Jak na pierwszy kontakt z stunty jestem bardzo zadowolony z wyników. Trwóżcie się w następnym sezonie!
Gamonie przed meczem rzucają na really stupid :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III [Kolejka XI Ostatnia] do 27.07

Post autor: R2-D2 » 24 lip 2019, 15:42

bukszpan pisze: 23 lip 2019, 22:45
R2-D2 pisze: 23 lip 2019, 22:42 @bukszpan gratuluję kolejnego tytułu mistrzowskiego i kolejnego Czerwonego muchomora w twojej gablocie, tak jak mówiłem grzyb oczywiście do wykorzystania na jednym z zawodników który po zjedzeniu otrzyma losową mutację :)

Do dogrania został już tylko mój mecz z NairoDem mam nadzieję ze jeszcze nam się to uda, ale jest to już spotkanie nic nie znaczące w kontekście całej ligi :)

Tak jak pisałem wcześniej był to ostatni sezon dla mnie jako komisarza tej ligi, i te 4 sezony naprawdę fajnie zleciały a Stunty Brawl rozwinął nam się masakrycznie w (1 Edycji startowały tylko 4 zespoły). Tak że panowie dzięki wielkie za udział i zaangażowanie. Brawla zostawiam w dobrych rękach miłośnika Nurglingów @Shawass. Myślę że wniesie do ligi powiew Nurglowej nieświeżości :D
HMM, a czy trener może ukradkiem podwędzić muchomorka i przekazać nowej drużynie? :>
To już z nowym komisarzem ustalaj :) Nie wiem jaką ma wizję :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4380
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III [Kolejka XI Ostatnia] do 27.07

Post autor: bukszpan » 24 lip 2019, 18:04

R2-D2 pisze: 24 lip 2019, 15:42
bukszpan pisze: 23 lip 2019, 22:45
R2-D2 pisze: 23 lip 2019, 22:42 @bukszpan gratuluję kolejnego tytułu mistrzowskiego i kolejnego Czerwonego muchomora w twojej gablocie, tak jak mówiłem grzyb oczywiście do wykorzystania na jednym z zawodników który po zjedzeniu otrzyma losową mutację :)

Do dogrania został już tylko mój mecz z NairoDem mam nadzieję ze jeszcze nam się to uda, ale jest to już spotkanie nic nie znaczące w kontekście całej ligi :)

Tak jak pisałem wcześniej był to ostatni sezon dla mnie jako komisarza tej ligi, i te 4 sezony naprawdę fajnie zleciały a Stunty Brawl rozwinął nam się masakrycznie w (1 Edycji startowały tylko 4 zespoły). Tak że panowie dzięki wielkie za udział i zaangażowanie. Brawla zostawiam w dobrych rękach miłośnika Nurglingów @Shawass. Myślę że wniesie do ligi powiew Nurglowej nieświeżości :D
HMM, a czy trener może ukradkiem podwędzić muchomorka i przekazać nowej drużynie? :>
To już z nowym komisarzem ustalaj :) Nie wiem jaką ma wizję :)
[mention]Shawass[/mention] i jak, pozwolisz na odrobinę nieuczciwej przewagi na początku rozgrywek?

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III [Kolejka XI Ostatnia] do 27.07

Post autor: Shawass » 26 lip 2019, 10:01

bukszpan pisze: 24 lip 2019, 18:04 @Shawass i jak, pozwolisz na odrobinę nieuczciwej przewagi na początku rozgrywek?
Panie, wygrałeś to Ci się należy :D Będę kontynuował muchomornarium po kursie u [mention]M6K3[/mention].
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stunty Brawl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość