"Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Czy jesteś za resetem STUNTY BRAWL

Nie
7
70%
Tak
3
30%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4373
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: bukszpan » 17 sty 2019, 21:13

m6k3 pisze: 17 sty 2019, 20:00 Niestety nie mam opcji ankiety tutaj więc proszę o głosowanie w postach:

Mogę utworzyć ankietę.
Jakie pytanie i odpowiedzi mają być?

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: Shawass » 17 sty 2019, 21:34

Jaskier pisze: 17 sty 2019, 20:19
NairoD pisze: 09 sty 2019, 21:54
bukszpan pisze: 09 sty 2019, 20:51 Jeśliby miało dzięki temu brać udział wiecej trenerów, to ja mogę od 0 startować.
Ja także. Blok/tackle w suntny to jak clawpomb w normalnej drużynie
@Shawass
No świetnie, i? To resetujemy po każdej rundzie? :D Ja nie wiem, w inne ligi wchodzę i są drużyny po dwóch-trzech sezonach a tutaj problem....

Jeśli faktycznie demokracja to super, ale może między graczami którzy mają cokolwiek do resetowania? :D Bo że nowi są za resetowaniem to nie dziwne :D I żeby nie było, jak demokracja pokaże że resetujemy to nie odejdę z ligi, ale jestem zdecydowanie przeciw bo i tak przegram a patrząc na inne ligi wydaje mi się globalny reset nieuzasadniony.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: R2-D2 » 17 sty 2019, 23:05

bukszpan pisze: 17 sty 2019, 21:13
m6k3 pisze: 17 sty 2019, 20:00 Niestety nie mam opcji ankiety tutaj więc proszę o głosowanie w postach:

Mogę utworzyć ankietę.
Jakie pytanie i odpowiedzi mają być?
Super, poproszę o ankietę:

Czy jesteś za resetem STUNTY BRAWL

TAK
NIE

i to wszystko :)

PS: Może być nawet w nowym wątku :) dziękuje troszkę sie zrobiło zamieszanie ale w ten sposób to jakoś rozwiążemy prosto i widocznie :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: Jaskier » 17 sty 2019, 23:09

Shawass pisze: 17 sty 2019, 21:34
Jaskier pisze: 17 sty 2019, 20:19
NairoD pisze: 09 sty 2019, 21:54

Ja także. Blok/tackle w suntny to jak clawpomb w normalnej drużynie
@Shawass
No świetnie, i? To resetujemy po każdej rundzie? :D Ja nie wiem, w inne ligi wchodzę i są drużyny po dwóch-trzech sezonach a tutaj problem....

Jeśli faktycznie demokracja to super, ale może między graczami którzy mają cokolwiek do resetowania? :D Bo że nowi są za resetowaniem to nie dziwne :D I żeby nie było, jak demokracja pokaże że resetujemy to nie odejdę z ligi, ale jestem zdecydowanie przeciw bo i tak przegram a patrząc na inne ligi wydaje mi się globalny reset nieuzasadniony.
odnosiłem się do tego że stwierdziłeś że nie było mowy o całościowym resecie, nie zamierzałem tym popierać swojego zdania

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4373
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: bukszpan » 17 sty 2019, 23:24

Jest ankieta.
Ale w sumie, tak jak napisał Shawass, któż z nowych nie będzie za restartem ligi. :>

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: Shawass » 17 sty 2019, 23:28

Ok, @M6K3 - jak często będziemy robić takie resety? Mamy faktycznie jakieś niesamowicie wysokie astronomiczne TV żeby to miało uzasadniać reset wszystkich?

Kto chce niech resetuje, IMO. No i czy głosujemy wszyscy czy ci którzy brali udział w 1-2 sezonie? Bo oczywiście że nowe osoby będą chciały resetu i wtedy możesz po prostu powiedzieć że sezon III od zera robimy a nie głosowania :D

Jeszcze raz - mamy ligi gdzie są drużyny nowe i takie które mają 1400k+, da się w takim czymś grać. Co dopiero w formacie gdzie upośledzenie drużyn sięga zenitu a wysokie TV pozwala przeciwnikowi ot wziąć taki walec w stunty za 190k którego bardzo bardzo ciężko ruszyć. Do końca życia będę zwolennikiem tego że twardym trzeba być nie mientkim i stąd będę propagował żeby nie resetować (szczególnie że jeśli dla kogoś mój team po dwóch sezonach i 7 meczach jest przepakowany to go wyrzucę po III sezonie).

Ale ofc jeśli ma być głosowanie to ciul, niech będzie, tylko nie resetujmy za każdym razem jak dojdzie ktoś nowy (tu szczególnie piszę do zwolenników resetowania - kiedyś to Wy będziecie kwestionować to co ja :P ).
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: R2-D2 » 17 sty 2019, 23:39

Kurcze, generalnie ten Puchar Stunty powstał bez żadnego większego pomysłu i regulaminu, fajnie że się na ta liga rozrasta i [mention]Shawass[/mention] ma rację że należy jakieś decyzje podjąć co ile restet i takie tam, patrząc na wasze wcześniejsze wypowiedzi podjąłem decyzję o ankiecie co do restartu, gdyż 2-3 osoby wypowiedziały się że jak ma to przyciągnąć nowych to chętnie się zdecydują.

Nie chcę tutaj nikogo krzywdzić ani starych ani nowych trenerów. Sam osobiście skłaniam sie ku opcji kontynuowania ligi, jedyny argument jaki za mną przemawia to ten wspomniany powyżej.

Z drugiej strony nawet jak nie będzie restarty to chętni "starzy trenerzy" mogą zacząć nowym teamem :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: bialy » 18 sty 2019, 07:59

Nie.

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: Jaskier » 18 sty 2019, 08:50

ogólnie to nie trzeba robić resetu żeby ułatwić komuś wejście do ligi. Zależy jaki liga będzie miała format ale de facto zawsze można zastosować taki prosty trik który nazwałem kalendarzem fair-play. Na pewno ktoś to wykorzystywał gdzieś przede mną chociaż się nie spotkałem. Jak to wygląda? Podam na przykładzie tarnowskiej ligi w której stosujemy, tylko w wariancie z tamtego sezonu bo 8 to idealna liczba do tego. (1-najmocniejszy np. wg TV, albo tego co sobie przyjmujemy a 8 - najsłabszy)

I kolejka
1-2, 3-4, 5-6, 7-8
II kolejka
1-3, 2-4, 5-7, 6-8
III kolejka
1-4, 2-3, 5-8, 6-7
i później lecimy od 1-5, 2-6, 3-7, 4-8 i drużyny 1-4 przechodzą o jeden mecz w lewo.

Jeśli uwzględnimy posortowanie tych zespołów od najmocniejszego w dół to widzimy, że pierwsze trzy mecze mocniejsi grają ze sobą, także w teorii zdobywają normalny poziom SPP, słabsi grają ze sobą i również w teorii zdobywają zwykłą ilość SPP. Tylko Ci słabsi potrzebują mniej SPP do awansów, więc levelują szybciej. Powiem tak. W tarnowskiej lidze działa i to nawet lepiej niż bym tego oczekiwał, bo dziura pomiędzy najwyższymi TV a najniższymi się zadowalająco zniwelowała na mecze gdzie mocniejsze pół miesza się ze słabszą połówką.

Na liczby które nie są potęgami dwójki też się da tylko już jest więcej zabawy z ustalaniem tego (na 6 mam jc) bo siłą rzeczy od pierwszej kolejki trzeba mieszać mocniejszych ze słabszymi, ale wtedy robię po prostu tak, żeby SoS drużyn szedł malejąco od góry (oczywiście proporcjonalnie nie do SoS reszty, tylko do wartości S jaką przyjmę dla każdego zespołu), to samo na nieparzyste

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: "Krew, pot i łzy" - Stunty Brawl - Edycja III - Zapisy

Post autor: R2-D2 » 18 sty 2019, 13:55

Jaskie szanuje pomysł ale powiem krótko i po żołniersku za dużo z tym pierdolenia. To jest krew pot i łzy a nie wyrównywanie szans i 500 plus dla wszystkich. I tyle w temacie :)

Sam osobiście nie chciał bym grać w lidze z takim formatem. Tak jak na świecie są lepsze i gorsze zespoły i jak na siebie wpadną to muszą grać i cześć i tylo

W tej lidze też jest masa fajnych star playerów i robią oni naprawdę robotę wiec low tv to nie problem :D
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stunty Brawl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości