Stunty Brawl - Regulamin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Stunty Brawl - Regulamin

Post autor: R2-D2 » 18 sty 2019, 14:28

Mamy ostatnio sporawą dyskusje, o to pewne sprawy do których chcę się ustosunkować jako komisarz tego naszego stunty cyrku :)

1.Gramy w formacie League - każdy z każdym, plus jeśli będzie przynajmniej 8 zespołów zagramy sobie playoffs (4 pierwsze zespoły, jako że stunty paring będzie losowy)
2. Liga będzie ligą wieloletnią to znaczy że nawet jeśli przegłosujemy teraz reset to nie spodziewajcie się następnego szybko.
3. Oczywiście wraz z startem nowego sezonu każdy z starych uczestników może zmienić swój zespół na nowy.
4. Zasady tworzenia zespołu to standardowe 1000tv (w tym dziale jest chyba 3 tematy w których pisze jak to zrobić, dodatkowo na stronie grupy na fumbbl też jest opisane)

5. Czerwony Muchomor - Jako że pojawiły się nowe możliwości dla komisarzy lig na FUMBBL, to "Czerwony Muchomor" nie będzie już tylko trofeum.

"Legendarny czerwony muchomor to rzadki alchemiczny składnik, rośnie on tylko na rudzie spaczenia, a zebrać można go tylko w noc przesilenia wiosennego aby zatrzymał swe magiczne właściwości"

Zjedzenie "Czerwonego Muchomora" przez jednego z zawodników zapewnia jedną losową mutację!

Opcja ta działa wstecz więc [mention]NairoD[/mention] [mention]bukszpan[/mention] macie ją dostępną :) zgłoście sie przed startem sezonu, i wyślijcie mi zawodnika na pm :)\

Edit: Gotowe zespoły będziemy zgłaszać w odpowiednim wątku od poniedziałku ! Pozdrawiam !
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4373
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Stunty Brawl - Regulamin

Post autor: bukszpan » 18 sty 2019, 14:56

Czy będzie dopuszczalny powrót zespołów?
Oczywiście nie grane byloby nigdzie indziej danym zespołem.

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Stunty Brawl - Regulamin

Post autor: R2-D2 » 18 sty 2019, 15:27

bukszpan pisze: 18 sty 2019, 14:56 Czy będzie dopuszczalny powrót zespołów?
Oczywiście nie grane byloby nigdzie indziej danym zespołem.
Tak, bo zespoły z "Krew Pot i Łzy i tak nie mogą grać z żadnym innym zespołem z poza ligi, gdyż jest to liga a nie metagrupa wiec silnik na to nie pozwoli. Dzięki temu mam dostęp właśnie do wielu ciekawych opcji i edycji. Nie będę się też spinał byle by nie doszło do sytuacji że ktoś tasuje zespołami z sezonu na sezon między jednym a drugim :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stunty Brawl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość