[ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Przeniesienie figurkowego turnieju do wersji online.
Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 969
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: Wombat » 01 gru 2020, 16:17

Ja miałem podobnie jak Vincent, jednak u mnie ważnym czynnikiem był słaby osprzęt technologiczny, który nie pozwala mi czasem sprawnie pociągnąć nawet BB2 (a skoro argumentem organizatorów była estetyka to na siłę nie obniżałbym grafiki żeby grać na brzydkich modelach 8-) ) co z kolei jest kolejnym argumentem za zrobieniem turnieju na fumbblu. Skoro zbyt mała liczba uczestników (22 :lol: to więcej niż na niektórych turniejach) zaważyła na odwołaniu to ponownie dlaczego nie fumbbl? Wybierając platformę na steamie przynajmniej z 10-15 graczy zostało zapewne na start skreślonych (szkoda w sumie tych którzy specjalnie kupili grę na ten turniej). Lista zgłoszeń miała termin do 3 tak samo jak wpłaty, a turniej dwa dni przed zamknięciem rekrutacji zostaje odwołany? Waaaat? Kompletnie niezrozumiała jest to dla mnie decyzja, tymbardziej, że klub Deadline strasznie był jak mniemam zajarany tym eventem. Kwestia rozpisek i wpłat, jeżeli to też ma być argument to dlaczego żaden z organizatorów nie zachęcił chociaż zapisanych żeby już zaczęli coś wysyłać?
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: teillman » 01 gru 2020, 16:27

ludzie tak są już stworzeni, że zostawiają wszystko na ostatnią chwilę. Biorąc pod uwagę, że dostalibyśmy wszystko w czwartek wieczorem mielibyśmy jeden dzień na ogarnięcie całego majdanu. Choćby komunikacyjnie jest to problem bo większość ludzi nie siedzi 24/h na forum żeby ich złapać, kiedy coś potrzeba. Ja też miałem sobotę zaklepaną dla siebie, ale już znalazłem wyjście z sytuacji także wykorzystajcie ten czas jak najlepiej :)
Więcej pozytywnej energii :) jedyne co mnie cieszy to tak wielki odzew, bo to oznacza że nie tylko mi zależało żeby turniej się odbył :*
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: leon » 01 gru 2020, 16:45

dobrze ze nie wyklocilem sie o mozliwosc grania tego dnia :-) bo drugi raz bym musial odwolywac i zwalniac termin :D a tak punkty w domu zachowane i moge wykorzystac je inaczej :twisted:
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Domelski
rezerwowy
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2019, 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: Domelski » 01 gru 2020, 17:01

Smollar pisze: 01 gru 2020, 15:00 0 (ZERO) przysłanych rozpisek.
hm... to moja rozpiska nie dotarła :( Szkoda Panowie. Wyciągnijcie wnioski i nie dawajcie terminu na zgłoszenia tuż przed turniejem. Nie daliście szansy na normalne zgłoszenia, a może kolejne 22 osoby by się zgłosiły.

Gratki za chęci i starania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: Vincent » 01 gru 2020, 18:55

Domelski pisze: 01 gru 2020, 17:01 Wyciągnijcie wnioski i nie dawajcie terminu na zgłoszenia tuż przed turniejem.
O to to. Może to zawsze będzie jakiś wniosek do wyciągnięcia na przyszłość.
Skoro gracze i tak zostawiają wszystko na ostatnią chwilę, to dla nich nie będzie różnica czy termin na wysłania rozpiski będzie na 2 dni przed rozpoczęciem czy na tydzizeń przed rozpoczęciem. Wyślą po prostu godzine przed zakończeniem terminu, nieważne kiedy on będzie.

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: Kretonal » 01 gru 2020, 18:58

Czyli idę zakończyć negocjacje co do terminu na korzyść wizyty u teściowej.. :twisted:
Wszystkie rozpiski powinny zostać dostarczone do 3 grudnia do godziny 10:00
Faux pas z uzasadnieniem, że musicie poświęcić czas na ogarnięcie skoro taki termin daliście :D No, ale czasami są takie niedopatrzenia jak terminy gonią.
Trzymam kciuki za następne podejście, ale tym razem na fumbbl. BB2 na pc jak widać to był zły omen :*
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: KapitanStokczan » 01 gru 2020, 19:40

Myślę, że źle ustawiliście sobie dedlajny :)
NAF 25276

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: Oren » 02 gru 2020, 13:20

Nieco słabe jest zasłanianie się brakiem rozpisek i wpłat skoro termin jest do 3.12.2020! Przemyślcie to raz jeszcze. Bo na chwilę obecną wygląda to tak jakby to uczestnicy byli winny temu że nie odbędzie się. Trochę mi smutno z tego powodu, to tylko gra, oczywiście, ale imo tak się nie robi. W przeciwieństwie do innych ja się wykłóciłem o ten dzień wolny :(

Niemniej jak się nie uda...trudno, mamy nauczkę na przyszłość.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: Smollar » 02 gru 2020, 14:05

Oren pisze: 02 gru 2020, 13:20 Nieco słabe jest zasłanianie się brakiem rozpisek i wpłat skoro termin jest do 3.12.2020! Przemyślcie to raz jeszcze. Bo na chwilę obecną wygląda to tak jakby to uczestnicy byli winny temu że nie odbędzie się.
Na nikogo nie zrzucamy, bijemy się w pierś, że to nasza wtopa. Nikt też się nie zasłania niczym, technikalia były jedną z przesłanek.
Brama pisze: 01 gru 2020, 14:01 Turniej spotkał się z niskim zainteresowaniem w związku z czym jesteśmy zmuszeni go odwołać.
Chętnym dziękujemy za wsparcie i przepraszamy za nieudane wydarzenie.(...)
KapitanStokczan pisze: 01 gru 2020, 19:40 Myślę, że źle ustawiliście sobie dedlajny :)
Coś w ten deseń.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
tasak
rezerwowy
Posty: 700
Rejestracja: 10 sie 2017, 10:51
Lokalizacja: Piastów
Kontakt:

Re: [ONLINE] FANTASY BOWL WINTER CUP - online edition ODWOŁANY

Post autor: tasak » 02 gru 2020, 14:57

teillman pisze: 01 gru 2020, 16:27 ludzie tak są już stworzeni, że zostawiają wszystko na ostatnią chwilę.
No ja jeszcze się nie zdążyłem zapisać :D
Obrazek
Steam: tasak BB2: Unfor Givingson gsm: 5o5.oo2.6o2 messenger: tasak.rafal

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Fantasy Bowl Winter Cup Online Edition”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość