Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Nieżywiec Superliga i Nieżywiec 2 Liga
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Jaskier » 13 maja 2023, 17:39

Dzisiaj ukaże się post odnośnie zapisów na 4 sezon Nieżywca, planowany start między 29 maja a 5 czerwca

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Inkq » 14 maja 2023, 08:16

Jaskier pisze: 13 maja 2023, 17:39 Dzisiaj ukaże się post odnośnie zapisów na 4 sezon Nieżywca, planowany start między 29 maja a 5 czerwca
No i super.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Jaskier » 30 maja 2023, 18:51

nowe fragmenty dodane do regulaminu, część rzeczy już było w NSL ale nie były ujęte w regulaminie
W losowaniu, drużyny podzielone są na dwa Koszyki - w jednym są drużyny po redrafcie a w drugim debiutujące. Wobec nowych drużyn, jeśli to tylko będzie możliwe, zostanie zastosowana zasada bezpiecznego parowania na pierwszą kolejkę - czyli mecz z inną debiutującą drużyną.

- Bomberdier powalając siebie powoduje turnover
- Chaisaw powoduje turnover na przebiciu pancerza na kickbacku (ta opcja będzie w każdym momencie identyczna jak w rulesecie dla rozgrywek C na fumbblu i może się zmienić w dowolnym momencie, zależnie od interpretacji fumbbl staffu
- Throw Team-Mate powoduje turnover, gdy rzucany zawodnik wyląduje na sojuszniku
- zawodnik ze Sneaky Git nie może ruszać się po faulu
- BOMBER DRIBBLESNOT jest dostępny tylko dla Black Orków, Goblinów, Ogrów i Snotlingów

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Jaskier » 31 maja 2023, 23:53

no i mecz inauguracyjny pomiędzy @Cyryl a @bukszpan za nami, pojedynek niejako derbowy - no i wygrany przez FC Ratatuj 3:1, choć nie bez strat, bo jeden z guterów został ocalony przed śmiercią przez aptekarza, którego brakło by pomóc Lineratowi z Blockiem i Tacklem i ten stał się częścią drużyny CKS

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Jaskier » 31 maja 2023, 23:54

ps to co robiły Twoje gutki @Cyryl, a szczególnie ten z side stepem, woła o pomstę do Nuffla - tak dodgować, tyle rzucać, to wszystko wychodzi, ścierwo plugawe, trzeba to poubijać zanim się z tego Hakflemy rozwinął - a widziałem, że jeden już ma możliwość wybrać secondary bo ma na tyle spp

a w Twojej grupie ciężko znaleźć kandydata na pogromcę tych gutków innego niż @bukszpan, który i tak robił co mógł

chyba ostatnia nadzieja przed play-offami w @Balonie i jego chadecji

Cyryl
rekrut
Posty: 168
Rejestracja: 13 paź 2018, 08:42

Zdobyte trofea

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Cyryl » 01 cze 2023, 07:59

Jaskier pisze: 31 maja 2023, 23:54 ps to co robiły Twoje gutki @Cyryl, a szczególnie ten z side stepem, woła o pomstę do Nuffla - tak dodgować, tyle rzucać, to wszystko wychodzi, ścierwo plugawe, trzeba to poubijać zanim się z tego Hakflemy rozwinął - a widziałem, że jeden już ma możliwość wybrać secondary bo ma na tyle spp

a w Twojej grupie ciężko znaleźć kandydata na pogromcę tych gutków innego niż @bukszpan, który i tak robił co mógł

chyba ostatnia nadzieja przed play-offami w @Balonie i jego chadecji
No wchodziło nie powiem, ale martwi mnie raczej ze wchodzi tak od 4 gierek. Albo nuffle tak wymyślił, ale to w moim przypadku sie rzadko zdarza, ale jak juz jesteśmy wątku "bugi" to czy tylko mi sie wydaje ze rng jest zaburzone? Bo teraz wchodzi a np. pare meczy temu robiłem z 200 bloków w norske, ludzi, itd. majac na stanie gościa block-claw-mightyblow i drugiego z mightyblowem, robiac z 3 casy?

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Jaskier » 01 cze 2023, 16:56

Cyryl pisze: 01 cze 2023, 07:59
Jaskier pisze: 31 maja 2023, 23:54 ps to co robiły Twoje gutki @Cyryl, a szczególnie ten z side stepem, woła o pomstę do Nuffla - tak dodgować, tyle rzucać, to wszystko wychodzi, ścierwo plugawe, trzeba to poubijać zanim się z tego Hakflemy rozwinął - a widziałem, że jeden już ma możliwość wybrać secondary bo ma na tyle spp

a w Twojej grupie ciężko znaleźć kandydata na pogromcę tych gutków innego niż @bukszpan, który i tak robił co mógł

chyba ostatnia nadzieja przed play-offami w @Balonie i jego chadecji
No wchodziło nie powiem, ale martwi mnie raczej ze wchodzi tak od 4 gierek. Albo nuffle tak wymyślił, ale to w moim przypadku sie rzadko zdarza, ale jak juz jesteśmy wątku "bugi" to czy tylko mi sie wydaje ze rng jest zaburzone? Bo teraz wchodzi a np. pare meczy temu robiłem z 200 bloków w norske, ludzi, itd. majac na stanie gościa block-claw-mightyblow i drugiego z mightyblowem, robiac z 3 casy?
rng na fumbblu jest bardzo dobre - korzystają z tego samego algorytmu co krypto, więc o to bym się raczej nie martwił - tak jak w życiu, nie każdy mecz wychodzi idealnie na even - poza tym zawsze możesz sobie zobaczyć na staty kości

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Wątek ogólny - bugi, prośby, porady, propozycje, rozmowy

Post autor: Jaskier » 01 lip 2023, 10:21

nie wiedzie się Black Orkom - kalendarz nie jest dla nich łaskawy ale po 3 kolejkach ani @Vex ani @Avreus nie zdobyli ani jednego przyłożenia, obaj tracąc po 5 i przegrywając wszystkie spotkania i dopuszczenie Bombera nie wiele zmieniło sytuację tych ekip

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieżywiec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość