S3 Playoffy

Nieżywiec Superliga i Nieżywiec 2 Liga
Cyryl
rekrut
Posty: 168
Rejestracja: 13 paź 2018, 08:42

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: Cyryl » 26 kwie 2023, 20:00

bukszpan pisze: 26 kwie 2023, 19:53
Cyryl pisze: 26 kwie 2023, 16:52
bukszpan pisze: 24 kwie 2023, 21:02 @Cyryl
W tym tygodniu najlepiej dla mnie byłoby zagrać we wtorek lub środę start pomiędzy 20 a 23.
Pasuje, czy kombinujemy dalej?
Dziasiaj 20?
Przepraszam, ale wyskoczyło mi coś niespodziewanie.
Od 21 mógłbym dopiero startować.
Jak możemy to się super składa bo mi też :D

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: Jaskier » 27 kwie 2023, 08:42

gratki @Cyryl
oglądałem początek i uznałem, że raczej @bukszpan to wygra, później obejrzę sobie powtórkę tego meczyku

Tym samym @bukszpan i jego CKS odpadają z 3 sezonu z łącznym recordem 5/1/2, a ćwierćfinały stały się najlepszym wynikiem klubu od przegranego finału w pierwszym sezonie

ale cóż, psy szczekają a karawana idzie dalej

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4373
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: bukszpan » 27 kwie 2023, 15:56

Jaskier pisze: 27 kwie 2023, 08:42 gratki @Cyryl
oglądałem początek i uznałem, że raczej @bukszpan to wygra, później obejrzę sobie powtórkę tego meczyku

Tym samym @bukszpan i jego CKS odpadają z 3 sezonu z łącznym recordem 5/1/2, a ćwierćfinały stały się najlepszym wynikiem klubu od przegranego finału w pierwszym sezonie

ale cóż, psy szczekają a karawana idzie dalej
To była magiczno, traumatyczna dla mnie druga połowa.
Trochę moich błędów, trochę złych rzutów plus dobrze grający przeciwnik i się porobiło bardzo niemiło.
Ciężko mi ciągle jeszcze o tym pisać. :D

Cyryl
rekrut
Posty: 168
Rejestracja: 13 paź 2018, 08:42

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: Cyryl » 27 kwie 2023, 20:47

Jaskier pisze: 27 kwie 2023, 08:42 gratki @Cyryl
oglądałem początek i uznałem, że raczej @bukszpan to wygra, później obejrzę sobie powtórkę tego meczyku

Tym samym @bukszpan i jego CKS odpadają z 3 sezonu z łącznym recordem 5/1/2, a ćwierćfinały stały się najlepszym wynikiem klubu od przegranego finału w pierwszym sezonie

ale cóż, psy szczekają a karawana idzie dalej
No szczerze mówiąc to jak ja oglądałem to też tak myślałem, przykładać musiałem na: block z jednej z blockiem i 3+ w prawdzie mialem jeszcze 2 RR ale... Pierwsza polowa totalnie dla Bukszpana, szczęście obróciło sie w momencie gdy Bukszpan spalil block z 2 i nie zabezpieczył piłki. Wydodgeowałem chyba 5 typami na 2d z taklem w pilke wjechałem, zabiłem na śmierć gwiazde CKS z czego jestem niezmiernie dumny, potem jeszcze innego gula tez dead, i obstawiłem piłkę, to juz było po grze. Ale bez urazy @bukszpan ale z ta piłką samotną to Cie ostro poniosło zwłaszcza że miałem jeszcze wtedy 4 na miusie chyba... Czemu najpierw nie biłeś nie rozumiem...
Swoją drogą nie wiem co mnie podkusiło ze wziałem piłe i kreeka zamiast Varaga. Zwłaszcza że miskliknałem i w 2t wyszedlem za boisko zamiast odsunąłć sie po prostu od krawędzi

Cyryl
rekrut
Posty: 168
Rejestracja: 13 paź 2018, 08:42

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: Cyryl » 27 kwie 2023, 20:56

bukszpan pisze: 27 kwie 2023, 15:56
Jaskier pisze: 27 kwie 2023, 08:42 gratki @Cyryl
oglądałem początek i uznałem, że raczej @bukszpan to wygra, później obejrzę sobie powtórkę tego meczyku

Tym samym @bukszpan i jego CKS odpadają z 3 sezonu z łącznym recordem 5/1/2, a ćwierćfinały stały się najlepszym wynikiem klubu od przegranego finału w pierwszym sezonie

ale cóż, psy szczekają a karawana idzie dalej
To była magiczno, traumatyczna dla mnie druga połowa.
Trochę moich błędów, trochę złych rzutów plus dobrze grający przeciwnik i się porobiło bardzo niemiło.
Ciężko mi ciągle jeszcze o tym pisać. :D
Dzieki @bukszpan za gre, stwierdziłem że bardziej uczciwie jak grając następnym razem nie będziesz miał teamu 300 k droższego wiec skutecznie je obniżałem ;) Fajna zmiana sytuacji, zwłaszcza dla niektórych z nas :D Nieźle poryty mecz...

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: Jaskier » 01 maja 2023, 12:45

@Mysza vs @DoTheMario
@ulizzez vs @rayhell
@Brama vs @Misiozaurus

Czas do końca tygodnia Panowie jest, deadline na 7 maja jest ustawiony

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 494
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: S3 Playoffy

Post autor: ulizzez » 01 maja 2023, 22:07

rayhell pisze: 25 kwie 2023, 12:16 @ulizzez ja wieczorami prawie codziennie mogę, pisz kiedy tpbie pasuje i się dostosuję
Hej, może jutro albo środa 22:00? Teoretycznie może mógłbym zagrać w ciągu dnia, ale na konkretną godzinę ciężko mi się umówić. Napiszę więcej w PM na Fumbbl

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: Jaskier » 04 maja 2023, 09:16

Gratki @ulizzez awansu do półfinału

To daje nam szansę na ojcowsko-synowski finał

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 494
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: S3 Playoffy

Post autor: ulizzez » 04 maja 2023, 11:25

Jaskier pisze: 04 maja 2023, 09:16 Gratki @ulizzez awansu do półfinału

To daje nam szansę na ojcowsko-synowski finał
Jaskier, na "Twoich" turniejach zawsze jakoś gramy między sobą... wiem, że tak się dzieję, gdyż kieruje Tobą wrodzona złośliwość i nic na to nie poradzisz (i nie zasłaniaj się proszę Tourplayem jak zdechłą fretką- wszyscy wiemy jak to z Tobą jest!). Przynajmniej tu udało nam się wykorzystać Twoją nieuwagę i może jak już mamy walczyć w rodzinie to przynajmniej o stawkę! Oczywiście nie lekceważę ciemnej strony mocy i spodziewam się wszelkich nieczystych zagrań i nikczemnej mobilizacji złej woli, oraz i przede wszystkim, podstępnych legislacyjnych bananowych skórek, rzucanych na pozornie prosty chodnik powierzchowności z luźno ułożonych płyt podłości, w których tak się lubujesz. Azaliż miałoby zniechęcić to nas, dumnych Żabiowolan, do zmagań o wartości nieznane bezdusznej machinie rankingowych stymulatorów? Jak Nuffle mi miły nie damy się okpić jak karpie w grudniu! Nie zamierzamy tępo krążyć po wannie twych rojeń (a może Rojeń), lecz uzbrojeni w niezniszczalne kijanki prawdy idąc pod prąd w nieubłaganej rzece zdarzeń przetrzepiemy każdą napotkaną stertę niegodziwego prania, w poszukiwaniu sprawiedliwości dziejowej, w którą pierwej odziejemy się by nosić ją potem dumnie przed światem jak mokre giezło praworządności na jędrnych piersiach niezłomnej, choć figlarnej, pogody ducha by każdy widząc to mógł natchniony stanąć bardzo, bardzo prężnie do nierównej walki z wypiętą w kierunku śmiałych kloaką przeciwności losu. PER RECTUM AD ASTRA!!!

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: S3 Playoffy

Post autor: Jaskier » 05 maja 2023, 11:22

gratki @Misiozaurus awansu po zaciętym meczu z @Brama

tym samym mamy już pierwszą parę półfinałową: @Misiozaurus vs @Cyryl

@Cyryl żeby na 100% uniknąć derbów w finale z @ulizzez musi przegrać ten mecz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieżywiec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość