Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Rozmowy ogólne o FUMBBL
ODPOWIEDZ
rayhell
rezerwowy
Posty: 698
Rejestracja: 01 gru 2020, 14:53

Zdobyte trofea

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: rayhell » 23 maja 2022, 20:49

U mnie necro z tylko jednym wilkiem z blockiem, ghoul sure hands, ghoul wrestle, 2xgolem guard, 1xduszek guard. Nie zamieram się z nim bić, więc mam nadzieję, że brak tackla go zgubi i ugrzęźnie na snotlingach, a wilczura szybko przywita dirty player+1.


Edit:

W mojej połowie wszystko jak trzeba u underów, wilk kopnięty na KO, odseparowałem część teamu i gutek przyłożył.
W jego połowie wszystko jak trzeba u necro, troll zbutowany przez zombie szybko, dostawałem kurwicy od side step/guard i stand firm/guard. Próbowałem jakichś bullshitów gutkiem i goblinami na side klatkę przy krawędzi ale skończyło się pitch clearem.

Smutne 1:1

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1161
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Vex » 25 maja 2022, 10:35

Wczoraj zagrałem. Pierwsze zwycięstwo. :D
Przeciwnik trochę dziwny, nic nie pisał na czacie. Jest słonecznie, chorfy decydują atakować, dostajemy trapdoory, które nic nie zrobiły. Bull dzięki SH podnosi piłkę, reszta to typowe bicie, ubija mi strip balla, po kilku przesunięciach wyrzuca za boisko warriora na KO krową, na to ja poświęcam blitza, żeby moja krowa wypchnęła jego, chodź mogłem w pierwszym rzucie powalić. Źle się ustawiać klatką i mam bicie na dwóch wrestlem po GFI dwoma zawodnikami, jest pow. W czwartej turze desperacko wychodzi do przodu ballem po wcześniejszym podniesieniu piłki, znów po GFI dwoma zawodnikami mogę bić na dwóch, powalenie i KO. Ja ochraniam piłkę, zapominam o słońcu i robię podanie zawodnikiem w miarę osłoniętym do wysuniętej kozy na 6+(łatwo) i złapane, tak ustawiam zawodników, że nie może się dostawić do kozy, coś mu się nie udaje i spokojnie w ósmej przykładam. Wszystko z KO wychodzi.
Druga połowa, przeciwnik się broni, ale jest blitz, atakuje górą, gdzie spadła piłka, ja blokuje dół, podnosze piłkę robię przekazanie do warriora i on spokojnie donosi piłkę w ósmej, przeciwnik nawet nie wywierał presji, porostu bił i faulował.

Wynik 2:0 TD, 0:2 CAS, 2:8 faule(1:2 zbanowanych zawodników)
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 982
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Wombat » 27 maja 2022, 18:41

Również pierwsze zwycięstwo!

Sweathering Heat. On atakuje. Przeciwnik się odklejał i powoli przemykał z piłką ciągle się zasłaniając. Mi pomogło trochę casiów w całym meczu. Przyłożył chyba w 4 turze. Potem nałożył sporą presję jak nie podniosłem piłki, lucky for me udało mi się podnieść i przemknąć pod jego TD z jednym gfi po drodze. Miał mniej żab, przestał rzucac 6 na skakanie co pomagało. Po 1:1.

W moim ataku ostrożnie biegłem górą mając przewagę zawodników. Chyba jakoś w 1 blitzu zdjąłem mu Strip Balla. Potem poskakał, pododgował i udało mu się wrestlem na 1 kości z rr wybić piłkę, ale spadła między moich. Odepchnąłem go z lekkim ryzykiem (raz nie podniosłem) i udało się przystalować z 3-4 tury kiedy zaczął rzucać turnovery. W 8 przyłożyłem na 2:1. Casy 4:0 dla mnie 8-)
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1606
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: bialy » 28 maja 2022, 09:41

Ja znowu remis 1:1, który uważam za przegrana.
Graliśmy prawie 2 godziny, przy czym druga polowe zaczynamy w 8 grajków (vs komplet), wiec grałem raczej szybko. Koleś w pierwszej połowie zaliczył chyba 2 timeouty, w drugiej zaliczył chyba wszystkie. Masakra.
Pierdole, następnym razem po 2 tumeoucie będę pisał, ze to był ostatni i ze będę klikał.
W moim drajvie przyłożyłem w 4/5 turze, bo nie miałem jak bezpiecznie zrobić screena…po tym jak mi wywalił piłkę na jednej kości po dodgu throwerem. Na szczęście wybita piłkę złapał rotter. Potem musiałem bronić bez bestii (upał), ale koleś robił passing game, wiec nie dał rady.
Druga polowe mniej pamietam…grałem w osłabieniu, z każda runda coraz większym. Plus męczarnia przedłużania każdego kliknięcia myszki…

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Inkq » 28 maja 2022, 10:32

No ja mam 1-1-1. z czego wygrana jest tylko przez to ze zostal przekroczony termin i wygrana wylosowano.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3773
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Avreus » 29 maja 2022, 22:09

U mnie atak z kanapy, wygrana z DE 2:1 (szczęście się odwróciło może).
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1161
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Vex » 30 maja 2022, 10:13

W czwartej rundzie, trafiłem na Greka Akosion i jego dziwny chaos pact na kucharzu, krowa z Juggernaut, ogr z blockiem, Troll z pro(?), ork z blockiem, goblin z dwiema głowami, thrower z leaderem, skaven z rogami i dark elf z monstrualną gębą(?), łącznie 11 zawodników.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 982
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Wombat » 30 maja 2022, 10:30

Vex pisze: 30 maja 2022, 10:13 W czwartej rundzie, trafiłem na Greka Akosion i jego dziwny chaos pact na kucharzu, krowa z Juggernaut, ogr z blockiem, Troll z pro(?), ork z blockiem, goblin z dwiema głowami, thrower z leaderem, skaven z rogami i dark elf z monstrualną gębą(?), łącznie 11 zawodników.
Co za dzikus :D jak nie wejdzie kuchcik to izi winek 8-)

Ja również trafiłem Pact, który przez 3 mecze wbił tylko 3 casy ;) za to ma ratogra! z blockiem, ogra z guardem, gołego trolla, elfa z dodgem, szczura z wrestlem, goblina ze sneaky gitem, gołego orka oraz ludzików z 4 blockami. 13 zawodników, 3 rr bez apo. Liczę na to, że jednak szczur będzie zabijał swoich :D

Edit: Mecz gramy w środę o 20!
Ostatnio zmieniony 30 maja 2022, 23:30 przez Wombat, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3773
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Avreus » 30 maja 2022, 11:53

Ja trafiam na Necro
wilkołaki Tackle (baardzo przydatne na khorna) i MB (to już może boleć)
Golemy z Blokami
Ghule Sure Hands i Strip Ball.

Mam madzieje że mi się Bloodspawn ogarnie bo narazie albo oszczędza pazury bo hajs na pedicure wydaje albo pół meczu strzela focha i nie chce nic bić.
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1161
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Midspring MayHem 2022 - NAF turniej

Post autor: Vex » 30 maja 2022, 12:12

Avreus pisze: 30 maja 2022, 11:53 Ja trafiam na Necro
wilkołaki Tackle (baardzo przydatne na khorna) i MB (to już może boleć)
Golemy z Blokami
Ghule Sure Hands i Strip Ball.

Mam madzieje że mi się Bloodspawn ogarnie bo narazie albo oszczędza pazury bo hajs na pedicure wydaje albo pół meczu strzela focha i nie chce nic bić.
Widziałem pacyfistyczną postawę bloodspawna we wczorajszym meczu, same jedynki na blitze, a szkoda można było fajnie te witchki wypchnąć za boisko. :twisted:
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość