Pysiory Mysiora

Dział o malowaniu, konwersjach oraz galerie drużyn.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mesior
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:21

Zdobyte trofea

Pysiory Mysiora

Post autor: Mesior » 18 sie 2018, 22:36

Moje uszanowanie!
Obrazek
Słowem wstępu: Długo walczyłem ze sobą żeby opublikować moje pożal się Nufflu miniaturki ale a) ja się dopiero tak naprawdę uczę w modelarstwo/malarstwo :) i b) tę drużynę potraktowałem po macoszemu jako moją pierwszą (i malowanie tej konkretnie i ludzie jako team którym uczyłem się podstaw BB).
Artystą nie jestem ale coś niecoś z tego wyszło BA! byłbym nawet całkiem zadowolony z efektu... gdyby nie karygodny błąd przy szprejowaniu lakierem. Nie wyczyściłem porządnie (a raczej W OGÓLE) pudła na którym ustawione były figurki i cały kurz który się na nim znajdował - a było go bardzo dużo bo w garażu stało - poderwał się z pierwszymi podmuchami i osiadł w różnym stopniu katastrofy na wszystkich piłkarzach. No cóż, wiem że więcej tego błędu nie popełnię :)

Pomysł na drużynę: Nazwa to Imperialny Zespół Sportowy (IZS) Męstwo-Chwała. Pozazdrościłem Piecie kreatywności z zamianą polskich drużyn piłkarskich na blodbołlowe i wysilając wszystkie 5 szarych komórek udało mi się przeobrazić klub siatkarski AZS Częstochowę na to właśnie o. Stąd też biało-zielone barwy. Miałem też robić logo ale szczerze mówiąc z komputerami jestem na bakier więc nie chcę tracić czasu ani nerwów i może kiedyś wspiąwszy się na wyżyny mojego talentu malarskiego wymaluję to logo na kartce ;)

Proces malowania: Każdy gracz ma inaczej rozmieszczone barwy i NIE, to NIE JEST przypadek ;) jak już pisałem wcześniej to jest moja pierwsza drużyna i chciałem żeby wyglądała jak zbieranina losowych chłopaków z kilku wsi co to postanowili razem pograć i żeby chociaż kolory mieli podobne to będzie spoko. I z tego jestem całkiem zadowolony. Samo malowanie też nie jest fatalne. Brak co prawda wyciągania jasnych odcieni, dłubania przy szczegółach i tak dalej ale i tak po mojemu jest jak się patrzy. Oczywiście o kilku miejscach zapomniałem jak podeszwy ogra czy oczy u łapaczy co bardzo utrudni im pełnienie roli na boisku ;)

Uff! Rozpisałem się jak głupi ale musicie mi wybaczyć bo jestem ogromnie podekscytowany po stracie dziewictwa modelarskiego a pisanie o tym na forum to już w ogóle erupcja wulkanu emocji :)

Może i ta drużyna jest wieśniacka, ale taka właśnie ma być :)
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198027844116/

BB2: MysiorPysior

FUMBBL: Mesior

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3085
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pysiory Mysiora

Post autor: Pieta » 19 sie 2018, 08:24

Brakuje im tylko podstawek, a efekt jest mniej więcej jak piszesz, tylko zamiast jak wieśniacy wyglądają jak weterani. Udany team.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość