Drużyny zgnitego

Dział o malowaniu, konwersjach oraz galerie drużyn.
Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Drużyny zgnitego

Post autor: zgnity » 20 gru 2013, 11:05

Dziękuje , choć te dwie tarcze - sklejone i obłożone GS-em nie powalają jak się im przyjrzeć z bliska :P
Mi osobiście bardziej trener pasuję choć muszę mu dorobić coś z planem gry XD
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Drużyny zgnitego

Post autor: Nimar » 20 gru 2013, 11:43

Na podstawce na kiju daj taka tablice z wyrysowanymi ustawieniami ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Drużyny zgnitego

Post autor: Sir Mewash » 22 lut 2014, 11:44

Zgnity czy probowales cos malowac na trawie? Bo mysle aby na swoim boisku pomalowac cos na trawie i zastanawiam sie nad technika. Czy spray czy moze pedzlem kombinowac
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Drużyny zgnitego

Post autor: zgnity » 22 lut 2014, 11:53

Miałem kiedyś a raczej mam takie boisko namalowane na sztucznej trawie z Castoramy i powiem jedno.
Malowanie pędzelkiem jest beznadziejne na takiej powierzchni i efekt jest brzydki.
Na trawie to najlepiej zrobić szablon i spayem czy aerografem coś zrobić. Efekt jest ładniejszy i farba lepiej pokryje.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Drużyny zgnitego

Post autor: Nimar » 22 lut 2014, 11:59

Fajnie by wyglądało np. logo drużyny na środku boiska. :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Drużyny zgnitego

Post autor: Sir Mewash » 22 lut 2014, 12:43

Taki jest plan. Chyba potestuje naczyms innym niz boisku najpierw. Tylko sprezarka mi zastrajkowala...
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Drużyny zgnitego

Post autor: zgnity » 21 kwie 2016, 11:20

Tak sobie ostatnio dłubię jedną rzecz a mianowicie Boisko przenośne z Astro-granitową nawierzchnią. O Takie

Do zrobienia jest jeszcze wiele. Trzeba wypolerować i pomalować skrzynie. Wymienić zamknięcia na takie typowe walizkowe z tym że wszystkie jakie znalazłem są za duże a obskoczyłem Casto , Obi , Leroy , Praktikera. No cóż może internet coś poratuje.
Zrobienie "dupsów ozdobnikowych" w dogoutach (jeśli nie będą zajmować miejsca przeznaczonego dla zawodników ) , przylepienie uschniętych chabadziajów (krzaczków i trawki) w okolicach poza boiskowych. Trzeba wydrukować i oblepić boisko z jednej strony sponsorami - ale to po wyprofilowaniu boku boiska - na foli już wiem gdzie wydrukować.
Pewnie jeszcze lekkie zmiany w astrogranicie - może washowanie przerw między kwadratami i wyczyszczenie boiska z brzydkiej krwi , i dobrudzenie go w miejscach w których faktycznie się na nim coś wydarzyło :P

PS. Tak wiem , że technicznie dało by się lepiej ale to moje hobby i "sam sobie lubię podłubać".
PSS. Jak ktoś ma jakieś pomysły to z chęcią wysłucham.
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość