Wypociny Braciaka

Dział o malowaniu, konwersjach oraz galerie drużyn.
Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Wypociny Braciaka

Post autor: Bratiszka » 08 lip 2019, 11:38

Cześć wszystkim, chciałem podzielić się z Wami moimi pracami. Jeśli chodzi o malowanie miniatur to jest to moja pierwsza praca.

Dziś moja pierwsza drużyna Eastern Invaders, orki którymi gram w Lubelskiej lidze plus Bomber Dribblesnot którego robiłem na potrzeby GOAT Cup Lublin. Najdłużej malowana ekipa, coś koło miesiąca intensywnej pracy. W przyszłości chciałbym dodać im trochę brudu i krwi, ale narazie nie mam ani pomysłu ani umiejętności :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3082
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Pieta » 08 lip 2019, 22:54

Jak na pierwszą pracę to jest w pytę. Widać trochę precyzji, co jest fajne. Brakuje głębszych przejść od jasnego do ciemnego na różnych płaszczyznach.

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Bratiszka » 09 lip 2019, 08:48

No właśnie z tym mam trochę problem, bo wydaje mi się, że "zaciapię" figurkę. Niby na filmikach wygląda łatwo ale jak wyobrażę sobie że nałożę tyle warstw farby to nie będzie widać szczegółów.
Próbowałem coś podobnego robić ale raczej z marnym skutkiem, chociaż z drugiej strony inaczej niż przez próby nie nauczę się tego :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Bratiszka » 15 lip 2019, 08:46

Kolejna ekipa, przygotowana specjalnie na Drużynowe Mistrzostwa Polski "Rekin vol. 2"
Od pierwszego modelu do ostatniego zeszło mi ponad 2 miesiące, ostatni model pomalowałem na styk z terminem wysyłania rozpisek i zdjęć do organizatorów. Malowało się przyjemniej tym razem gdyż drużyna jest dość różnorodna i nie było monotonii :)
No i bardzo podobały mi się podstawki, postrzępiony korek machnięty na czarno, początkowo miała być lawa ale marnie to wychodziło więc zdecydowałem, że będzie krew, trochę podpowiedzi od wujka google, trochę pomocy NouNa, ostatecznie klej uniwersalny plus krwista farbka i wyszło jak dla mnie super.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Shawass » 15 lip 2019, 18:14

fajne :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Snajper » 16 lip 2019, 15:55

Już widzę, kto będzie robił sesje naszych drużyn :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Bratiszka » 14 lis 2019, 23:24

Sporo zdjęć się dziś pojawiło w galerii i pomyślałem, że może i ja coś dodam od siebie.
Drużyna "Dolls With Balls" to amazonki, specjalnie szykowane na Black Cat 2019 (to już w tą sobotę, kto ma ochotę zagrać zapraszamy). [mention]Misque[/mention] wymyślił sobie, że drużyna musi być pomalowana i miałem miesiąc by coś stworzyć :?
Modele to Escher Gang z Necromundy, którym poobcinałem bronie. Model [mention]Zielu[/mention] (przepraszam, że tak kiepsko Cię ochlapałem :shock: ) to trener moich dziewczyn. A model Roxanny pochodzi ze starplayershop, została pomalowana przez [mention]Noun[/mention] , dlatego też wygląda najlepiej z zespołu :D
No i tradycyjnie jak to u mnie bywa jest jeszcze sporo wykończeń ale mam nadzieję, że nie jest najgorzej i się Wam spodoba :)
Oczywiście logo
Obrazek
Blitzerki
Obrazek
Catcherka i Throwerka
Obrazek
Liniowe
Obrazek
Roxanna i Trener
Obrazek
No i wszystkie razem
Obrazek
Mam nadzieję, że w sobotę zagrają przynajmniej przyzwoicie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Misque » 15 lis 2019, 07:28

Fajne są,
walcz nimi jak koala z każdym dniem, bądź szybki jak łososie płynące do wodopoju 😜
Obrazek

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3082
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: Pieta » 15 lis 2019, 10:22

Jeszcze nie widziałem amazonek z gangu Escher, ale to była kwestia czasu. Spoko są, aż zapragnąłem zmotać swoje, tylko z band do warcry'a.

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Wypociny Braciaka

Post autor: R2-D2 » 15 lis 2019, 10:49

miałem kiedyś taki sam pomysł nawet Esherki kupiłem :D ale w końcu gdzieś to umarło, super konwersje :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość