Wyroby Nimara

Dział o malowaniu, konwersjach oraz galerie drużyn.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Wyroby Nimara

Post autor: Nimar » 02 kwie 2024, 21:56

Zrobiłem fotkę całej mojej kolekcji Blood Bowl, która składa się z Wood Elfów, Pro Elfów, Dark Elfów, Jaszczurek, Ludzi, Black Orków, Nekro, Norscki, Chaos chosen oraz mojej pierwszej skonwertowanenej drużyny Orków (która niedługo idzie na emeryturę poniewaz maluję ich zamienników (kilka modeli widać w prawym rogu) Dodatkowo klika Gwiazd, sędzia kraś, sędzia niziołek (prezent od @Pan_Vinek ), znacznik Czarodzeja i żabka no i Skink sprzedający hoddogi który robi u mnie za token przerzutu od sponsora w lidze.

Na farbę czekają jeszcze Imperial Nobility, Gobliny, Amazonki (jedna testowa jest na tej fotce), Wysokie Elfy, Nurgle oraz Wampiry. Pradopodobnie dołączą do tej listy niedługo Gnomy :D

Obrazek
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3084
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyroby Nimara

Post autor: Pieta » 02 kwie 2024, 23:18

Jeśli dobrze liczę, masz już dziesięć drużyn. Ja maluję teraz dziewiątą, a kilka kolejnych też czeka. Muszę się sprężyć :)

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 137
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Wyroby Nimara

Post autor: Pan_Vinek » 03 kwie 2024, 06:39

No no całkiem ładne te Twoje drużyny, też już wrzuciłem swoje. We dwóch moglibyśmy już sobie zrobić ładny turniej i grać za każdym razem inną drużyną :P

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Wyroby Nimara

Post autor: Nimar » 03 kwie 2024, 12:10

Pieta pisze: 02 kwie 2024, 23:18 Jeśli dobrze liczę, masz już dziesięć drużyn. Ja maluję teraz dziewiątą, a kilka kolejnych też czeka. Muszę się sprężyć :)
No mnie trochę od BB odciągają Warhammery 40000 i tp. dlatego przystopowałem. No ale teraz nowe orki powoli się malują. Potem pójdą pod pędzel albo gobliny albo te Gnomy bo jeszcze ani jednej drużyn Stunty nie mam :)
Pan_Vinek pisze: 03 kwie 2024, 06:39 No no całkiem ładne te Twoje drużyny, też już wrzuciłem swoje. We dwóch moglibyśmy już sobie zrobić ładny turniej i grać za każdym razem inną drużyną :P
Hehe no to by było coś :D Plus taki, że na pewno któryś z nas by wygrał :P
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 137
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Wyroby Nimara

Post autor: Pan_Vinek » 04 kwie 2024, 15:00

Nimar pisze: 03 kwie 2024, 12:10
Pieta pisze: 02 kwie 2024, 23:18 Jeśli dobrze liczę, masz już dziesięć drużyn. Ja maluję teraz dziewiątą, a kilka kolejnych też czeka. Muszę się sprężyć :)
No mnie trochę od BB odciągają Warhammery 40000 i tp. dlatego przystopowałem. No ale teraz nowe orki powoli się malują. Potem pójdą pod pędzel albo gobliny albo te Gnomy bo jeszcze ani jednej drużyn Stunty nie mam :)
Pan_Vinek pisze: 03 kwie 2024, 06:39 No no całkiem ładne te Twoje drużyny, też już wrzuciłem swoje. We dwóch moglibyśmy już sobie zrobić ładny turniej i grać za każdym razem inną drużyną :P
Hehe no to by było coś :D Plus taki, że na pewno któryś z nas by wygrał :P
Jeden z nas będzie miał 2-gie miejsce.... i pewnie będę to ja :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości