Wood Elfy Mentosa

Dział o malowaniu, konwersjach oraz galerie drużyn.
Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 09 gru 2023, 17:56

Zanim przejdę do robienia tych nieszczęsnych podstawek, czego mi się nie chce, to dziś zrobiłem branding i obkleiłem elfy naklejkami. Żaden z Wood Elfickich herbów do mnie nie trafiał, więc herb zrobiłem z jakichś znaczków, co były dołączone do naklejek GW (Wardancerzy nie mają herbu, bo się nigdzie sensownie nie mieści). Co do numerków, te Wood Elfickie mi się strasznie nie podobają z GW, toteż obkleiłem ich z przodu i z tyłu numerkami Rekland Reavers.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 09 gru 2023, 17:58

Cz. 2
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 10 gru 2023, 23:07

Elfy mają już nałożone błoto, teraz na to będzie trzeba coś nałożyć i muszę wierzyć, że nie wyjdzie z tego kupa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

stikman
liniowy
Posty: 1090
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: stikman » 12 gru 2023, 00:34

Mentos pisze: 10 gru 2023, 23:07 Elfy mają już nałożone błoto, teraz na to będzie trzeba coś nałożyć i muszę wierzyć, że nie wyjdzie z tego kupa.
Dawaj, pokaz jak to zaschło, bo ciekawi mnie
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Raven » 12 gru 2023, 10:11

Te błoto to jest Citadelowy Stirland Mud?
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 12 gru 2023, 16:56

Na pierwszym zdjęciu jest mokre błotko z AK. Potem na drugim zdjęciu nałożony jest zielony glaze, na trzecim suchym pędzlem jasnozielone odcienie, a na czwartym drzewko zostało posypane listkami. Ogólnie jak tak patrzę, to te zdjęcia nie oddają, jak ładnie te listki na tym drzewku wyglądają, muszę potem spróbować zrobić chyba aparatem Żony :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2023, 17:06 przez Mentos, łącznie zmieniany 1 raz.

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 12 gru 2023, 17:01

stikman pisze: 12 gru 2023, 00:34
Mentos pisze: 10 gru 2023, 23:07 Elfy mają już nałożone błoto, teraz na to będzie trzeba coś nałożyć i muszę wierzyć, że nie wyjdzie z tego kupa.
Dawaj, pokaz jak to zaschło, bo ciekawi mnie
Ogólnie samo błoto szału nie robi, robi fajne tekstury. Inny natomiast super produkt znalazłem z AK, nazywa się Deamon Earth i świetnie wygląda, jak się po tym przejedzie potem Luxion Purple z Cidatel. Idealny base do dark elfów lub undera. Może mi się uda gdzieś próbną podstawkę znaleźć, to wrzucę zdjęcie :)

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 12 gru 2023, 20:48

A tutaj w ramach kolejnego spamu, efekt bliski końcowemu. Muszę jeszcze ranty odmalować na czarno i polakierować, a potem mam jeszcze mały pomysł na ich przyozdobienie i powinien być koniec. Coś mi zdjęcie wardancerów nie wyszło, no ale jak już finalnie skończę to porobię ładne zdjęcia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3084
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Pieta » 12 gru 2023, 20:55

Sam efekt początkowy błota bardzo fajny jest, ale końcowe podstawki też dobre. Dobrze kolorystycznie działają. Te liście czyli nasiona brzozy można samemu nazbierać o odpowiedniej porze w ilościach nieskończonych :)

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 12 gru 2023, 21:29

Pieta pisze: 12 gru 2023, 20:55 Sam efekt początkowy błota bardzo fajny jest, ale końcowe podstawki też dobre. Dobrze kolorystycznie działają. Te liście czyli nasiona brzozy można samemu nazbierać o odpowiedniej porze w ilościach nieskończonych :)
Widzisz, ja jestem zbyt leniwy i kupuję gotowe liście :) Dziękuję za miłe słowa, jeszcze będzie z tymi podstawkami trochę roboty, ale wierzę, że efekt po obrobieniu rantów i dodaniu do nich dodatków będzie przyjemny. W sumie mały jubileusz, bo ostatni catcher jest moją 30 figurka pomalowaną w życiu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości