Wood Elfy Mentosa

Dział o malowaniu, konwersjach oraz galerie drużyn.
Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 30 wrz 2022, 10:10

Cześć, mam pytanie maluje teraz WE od GW, dobrałem już kolory i jestem zadowolony z efektu (pisze teraz z komórki i nie mam jak zmniejszyć zdjęć na potrzeby forum). We wszystkich pracach w Internecie te elfy maja numery na piersi, ja zaś chciałbym tam strzelić herb. Pytanie brzmi, czy prócz pasa i naramienników (nie każdy elf ma naramiennik, wiec odpada) istnieje na elfach sensowne miejsce, by wstawić numer? Może ramiona albo udo? Macie może jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
Grzechu
rezerwowy
Posty: 560
Rejestracja: 08 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: Waszawa

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Grzechu » 30 wrz 2022, 12:38

Ja mam elfy z Willy miniatures i wszystkie numerki mam na udach, wygląda dobrze.
Na modelach GW też się znajdzie na to przestrzeń :)
Lepiej być Fajansem niż gamoniem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Domingo » 30 wrz 2022, 15:02

Uda pewnie będą OK. Skoro to elfy to jeszcze pośladki wchodzą w grę.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 494
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: ulizzez » 30 wrz 2022, 20:58

Woody powiadasz... to najlepiej gwózdkiem do czerepów tabliczki powbijać... Smacznego!

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 17 wrz 2023, 16:48

Jako, że mija już rok od mojego wpisu o zamiarze malowania Wood Elfów Mentosa, a nic się coś ta galeria nie zapełnia, wrzucam więc treemana (jeszcze kilka drobnych poprawek zostało, ale w sumie to produkt prawie finalny). Mam świadomość, że profesjonalnym malarzem nie jestem, ale miałem kupę zabawy z malowaniem tego drzewa, spróbowałem nowych technik, nowych farbek, trochę innej kolorystyki, niż w Internetach i myślę, że jest OK. Sam pomalowałem więc satysfakcja jest. Jak się skończy cała drużyna malować, to drzewo zasłuży jeszcze na wykończenie podstawki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Raven » 17 wrz 2023, 18:34

@Mentos Mega efekt porośniętego mchu. Naprawdę świetna robota pracy z różnymi odcieniami zielonego!
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 17 wrz 2023, 19:24

Raven pisze: 17 wrz 2023, 18:34 @Mentos Mega efekt porośniętego mchu. Naprawdę świetna robota pracy z różnymi odcieniami zielonego!
Dzięki:) wyszło przypadkiem, to ta farbka świecąca tesseract glow do duchów (jedna z moich ulubionych, polecam). Chciałem ciemne drzewo i rozbłyski z zagłębień drzewa jakby światło ze środka wychodziło, no ale się nie udało i później już koncepcja musiała ewoluować 🤣

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 131
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Pan_Vinek » 18 wrz 2023, 08:54

Fajnie, że nie są to konwencjonalne kolory, jedyne czego mi brakuje do jeszcze lepszego odbioru to wykończonej podstawki.

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Mentos » 18 wrz 2023, 09:43

Pan_Vinek pisze: 18 wrz 2023, 08:54 Fajnie, że nie są to konwencjonalne kolory, jedyne czego mi brakuje do jeszcze lepszego odbioru to wykończonej podstawki.
Wykończę podstawki, muszę jeszcze trzech catcherów pomalować i będę miał całą drużynę. Jak dobrze pójdzie, za 3 miesiące wrzuce zdjęcie druzyny ze zrobionymi podstawkami.

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wood Elfy Mentosa

Post autor: Raven » 18 wrz 2023, 13:04

Mentos pisze: 18 wrz 2023, 09:43Wykończę podstawki, muszę jeszcze trzech catcherów pomalować i będę miał całą drużynę. Jak dobrze pójdzie, za 3 miesiące wrzuce zdjęcie druzyny ze zrobionymi podstawkami.
Czekamy! 8-) To co pisał @Pan_Vinek, kiedy już wykończysz podstawki to model będzie dopieszczony i odda w pełni swój finalny efekt. Choć już teraz widać, że na boisku (jak i poza nim) Treeman będzie prezentował się fenomenalnie! :D
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość