Malta 2022

Mistrzostwa Europy na Malcie, St Pauls Bay - 4-6 listopada
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Malta 2022

Post autor: Jaskier » 01 gru 2022, 13:23

leon pisze: 14 lis 2022, 16:14

I znow niestety musze przerwac bo ide po dzieciakow. dopisze reszte zapewne poznym wieczorem
zgubiłem gdzieś czy nie było ciągu dalszego

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Malta 2022

Post autor: leon » 01 gru 2022, 20:19

Jaskier pisze: 01 gru 2022, 13:23
leon pisze: 14 lis 2022, 16:14

I znow niestety musze przerwac bo ide po dzieciakow. dopisze reszte zapewne poznym wieczorem
zgubiłem gdzieś czy nie było ciągu dalszego
nie bylo. pochlonely mnie inne rzeczy. wrzuce moze w weekend
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Malta 2022

Post autor: leon » 05 gru 2022, 09:01

male podsumowanie z disco euro
spakowane bo xlsx nie mozna dorzucic
EUROBOWL_RECAP_by_cdassak.zip
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Malta 2022

Post autor: leon » 06 gru 2022, 16:02

Przepraszam za ten serial w odcinkach. Skoncze juz mam nadzieję dzis, bedzie krócej niz bym chciał.

Po 4 meczu ide pogadac z Jaskrem na streamie. Misio chyba mowi wygrales to zasluzyles za rozmowe :D

5 mecz z Holendrem. Jaszczurki. Holendrzy nie mieli żadnych giftów. Taka zbieranina kolesi w roznych koszulkach. jakby sie tuz przed turniejem dogadali na gre razem.
Przeciwnik z tych średnich, spokojnie do ogrania. Moj atak, po przepychankach i przerzucaniu ciezaru ataku na rozne strony, wymanewrowuje go i obstawiam saurusy, w odpowiednim momencie sie od nich odrywajac. przykladam w 8. przeciwnik srednio sie ustawia (koszmarnie długo mu to jeszcze na dodatek zajmuje) do 1 turowki. Na dodatek zapomina ze mam kicka. Kopie tak, ze musi zrobic 2 gfi potem podanie na 6 łapanie na 5. wszystko mu wychodzi. pushe tez sa, tylko nie potrafi sie dobrze przestawiac na srodku i sie poddaje z 1 turowka ostatecznie. po zmarnowaniu na 8 ture z 20pare minut. zaczynalismy wczesniej wiec nie bylo problemu z czasem. uznalem ze nie bede go poganial po tym jak sie ustawial i tak widzialem ze tego nie zrobi.
2 polowa. ustawia sie wasko, zatem kopie krotko do boku. pilka laduje 2 pola od lini bocznej i lini srodkowej. dostawia tam 1 saurusa, skinka i nie podnosi pilki 2 skinkiem. doklejam sie 2 do pilki i blitzuje saurusa. powalam i mam dylemat. powalic na pilke czy obok. ryzykowac dupny bounce i moze zlapanie przez skinka w 1 tackle zone czy miec 3 przy pilce. zostawiam 3 przy pilce. (mala symulacja rzutow pokazala ze pilka skonczylaby tez w 3 strefach ale po mojej stronie boiska. zaluje tego ze nie wbilem jednak saurusa na pilke). przeciwnik blitzuje 1 amazonke, druga odpucha na 1 kostce skinkiem i podnosi w strefie. co poradzic. ucieka stamtad na 2 strone boiska. srednio sie zastawia moge blitzowac w nastepnej turze mu pilke. wybijam na glebe. udaje mu sie znow podniesc. i znow zostawia mi mozliwosc blitza na pilke na 2. wywalam sie na gfiz rr. on po dodgach chyba 4 przyklada. uznal ze zmiotlbym go tam.
moj atak. mam sporo tur aby przylozyc. efekt kopniecia to modlitwa i skink dostaje stab. jak ja tego nie lubie. kopniecie znosi na prawo pod linie wznowienia gdzie liniowa lapie pilke. przesuwam sily na lewo. ustawilem sie na atak na te strone przed wykopem. liniowa musi przekazac tylko throwerce, ktora ma obstawe. throwerka nie odbiera hand offu. gdyby odebrala znajdowalaby sie na jego polowie boiska za podwojnym screnem. a tak po kilunastu gfi i wielu dodgach wpada mi to tatałajstwo obok pilki. odpycham i sciagam troche sily. w tym momencie pojawia sie Misio i pyta o wynik. po uslyszeniu mowi, graj na pewny remis bo mamy wszedzie remisy a Rover wygrywa. no dobra. niech bedzie. na wszelki wypadek wysuwam catcherke i liniowa na skrzydlo prawe aby miec szanse na td i zeby odciagnac 2 saurusy. zdejmuje skinka ze stabem i czuje sie bezpiecznie. Misio mowi graj na remis. dobra to bunkruje i nie daje sie dopchac do zawodniczki z pilka, odciagam screen gleboko u siebie na prawo, po drodze kopiac kogo trzeba. odpuszczam wybieganie na td zeby przytrzymywac saurusy z prawej z dala od pilki. konczymy remisem 1-1. ja ze dwie kontuzje stracilem. potem sie okazuje ze mamy 5 winow i moglem sobie spokojnie grac po wygrana. :-) ech ten Misio i jego rady. ale humor jest dobry bo wygrywamy kolejny mecz druzynowo.

Na koniec dostajemy Francje. Kolejne marzenie Miłosza. Ja trafiam na necro. przeciwnik wyglada troche jakby zszedł z drzewa niedawno, (nie kolor skóry, tylko zarost, mina, odzywki). ciezko sie troche dogadac na poczatku. jako gift maja 3 kostki d6 w kolorach biały, czerwony, niebieski. fajnie wygladaja.
wybieram odbior. ostatnio jak trenowalem na necro zwykle lepiej szło w ten sposob. zdejmowalem cele przeciwnikowi i spokojnie przykladalem w wiekszosci wypadkow. tutaj mialem przeczucie ze moze jednak dac odebrac. skoro jest 2 od konca, moze go zatrzymam w jego ataku i bedzie spokonie. ale chec usuniecia mu zawodnikow z boiska szybko wygrala. i szybko to ja sobie usuwam catcherke ze sneaky git. bodajze 2 czy 3 tura. do tego spalone blitze na wighty, rzuty zdecydowanie nie ida w moja strone. jakas dziewczyna zabija sie na dodgu. musialem troche sie cofnac. przeciwnik widzi ze rzuty nie ida mi wcale, dokleja sie wszystkim prawie. srednio to zrobil wystarczy mi 1 dodge aby miec 3 bloki dwukostkowe i odsunac 1 sklejonego ghula z pilka i uwlonic kolejne dziewczyny a bok zostaje otwarty wtedy. ale pewnie liczyl na to co sie wydarzylo. 1 dodge ktory musialem zrobic to 1i2. dziewczyna z pilka dostaje w tube. pilka na ziemi. obstawiona. przepycham sie i odpycham od pilki, ale potem jego lanie, zły bounce i plika skacze przez kilku zawodnikow i laduje obok wolnego ghula. podnosi i przyklada. mam bodajze 2 tury ale nie udaje mi sie przylozyc.
w 2 polowie go zatrzymuje. mam blitz na pilke 1 kostkowy tacklem po 2 gfi bo zle sie ustawil i wchodzi. pilka na ziemi. moje obok. wychodza mu 2 czy 3 jednokostkowe bloki, wpycha mi potem dziewczyna na pilke, dobry bounce i znow podnosi i ucieka. jeszcze go scigam ale juz nic z tego nie wychodzi. ryzykowalem z mocnym przyparciem go przegrywajac po swoim drive i nie udalo sie. nie ma znaczenia ze przegrywam 2-0 zamiast 1-0. natomiast druzyna spisuje sie wysmienicie i pokonujemy druzynowo Francuzów. Szczescie jest niesamowite. Mamy 1 i 3 druzyne z z poprzedniego euro na rozkladzie. a oba przegrane mecze tylko 1 punktem. znow mnie meczy ze moze jakbysmy wygrali z niemcami gdzie skaveny mi sie wpieprzyly to bysmy mieli podium.

Wreczanie nagrod to jakis zart. organizatorzy dziekuja statuetkami szwagrom, rodzinom, tesciom itd. zamiast nagrodzic kazdego najlepszego gracza dana rasa. nie wyczytuja wynikow. a na dodatek tylko 2 pierwsze miejsca dostaja puchary. 3 juz nie. straszna lipa.

po turnieju chill, radosc juz w hotelu, browary przy basenie. historie, opowiesci. niesamowite wspomnienia.
dziekujemy za wasz doping, za mile slowa i wiadomosci, za slowa otuchy i zachety. duzo to dla nas znaczylo. wysmienity wynik druzynowy osiagniety. moj indywidualny nie bardzo 1-2-3. wiem gdzie robilem bledy, wiem gdzie kostki mnie wywalily, wiem gdzie nie doliczylem i nie docenilem zaparcia przeciwniak do dodgy i gfi. nastepny taki turniej to world cup, tym razem juz nie amazonkami.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość