Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Mistrzostwa Świata w Alicante, Hiszpania - 8-10 września
Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3828
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: MarkusNord » 18 sie 2023, 18:56

Eliasz pisze: 18 sie 2023, 18:51
MarkusNord pisze: 17 sie 2023, 22:39 Panowie nie zapominajcie, że to jest turniej gdzie najważniejsza jest gra zespołowa, gwarantem sukcesu jest zgrana ekipa i komunikacja, czasami warto będzie bronić remisu i broń Boże nie szarżować walcząc o wygrany mecz bo można go wtedy łatwo przejebać i wtedy morale lecą na pysk. Wyniki indywidualne powinny zejść na drugi plan.
Ja właśnie pod wynik drużyny się pytam o to jaki będzie w miarę dobry wynik, by podbić ekipę w górę. Indywidualny per se mnie niezbyt interesuje bo w topce nie będę ale chcę powalczyć o środek.
To jest mocno płynne i zależy od danego paringu jak aktualnie innym kolegom z drużyny idzie na stołach. Nie liczy się końcowy wynik tylko bierzące, od tego zależy przemieszczanie się całej drużyny po drabinie wyników. Możesz równie dobrze wygrać przez cały turniej 2 mecze. Byle by były to wygrane kluczowe w danym paringu dające zwycięstwo na poziomie drużyny. Kiedy innym nie wychodzi tobie w tym momencie musi.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2023, 18:59 przez MarkusNord, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Eliasz
rekrut
Posty: 317
Rejestracja: 22 sty 2022, 10:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: Eliasz » 18 sie 2023, 18:59

MarkusNord pisze: 18 sie 2023, 18:56
Eliasz pisze: 18 sie 2023, 18:51
MarkusNord pisze: 17 sie 2023, 22:39 Panowie nie zapominajcie, że to jest turniej gdzie najważniejsza jest gra zespołowa, gwarantem sukcesu jest zgrana ekipa i komunikacja, czasami warto będzie bronić remisu i broń Boże nie szarżować walcząc o wygrany mecz bo można go wtedy łatwo przejebać i wtedy morale lecą na pysk. Wyniki indywidualne powinny zejść na drugi plan.
Ja właśnie pod wynik drużyny się pytam o to jaki będzie w miarę dobry wynik, by podbić ekipę w górę. Indywidualny per se mnie niezbyt interesuje bo w topce nie będę ale chcę powalczyć o środek.
To jest mocno płynne i zależy od danego paringu jak aktualnie innym kolegom z drużyny idzie na stołach. Nie liczy się łaczny wynik tylko bierzące, od tego zależy przemieszczanie się całej drużyny po drabinie wyników. Możesz równie dobrze wygrac przsz cały turniej 2 mecze. Byle by były to wygrane kluczowe w danym paringu dające zwycięstwo na poziomie drużuny. Kiedy innym nie wychodzi tobie w tym momencie musi.
Ma to sens, muszę w takim razie przemyśleć. I musimy to przegadać w teamie też!

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10563
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: leon » 18 sie 2023, 19:14

Eliasz może być ze będziesz miał 1-6-2 i ta wygrana nie będzie miała znaczenia tylko 5 dowiezionych remisów w kluczowych momentach gdzie inni mieli pewne zwycięstwa. Tu nie ma idealnej odpowiedzi.

Czasami od kapitana usłyszysz lepszy pewny remis niż 60% na wygrana a 40% na przegrana. Robisz bunkier i kończysz mecz. Ważna jest gra zespołowa , sprawdzanie sytuacji w innych meczach, dobre przekazywanie osobie koordynującej jaki mamy wynik i jakie szanse na jaki rezultat. Ja mogę mieć 1-2-6 jak się okaże ze inni maja dobre paringi i wygrywamy każdy mecz drużyna.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Eliasz
rekrut
Posty: 317
Rejestracja: 22 sty 2022, 10:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: Eliasz » 18 sie 2023, 20:12

@leon - to są moje pierwsze drużynowe zawody ever, więc jeszcze się nie znam :( Dzięki za tipy bo próbuje właśnie wyobrazić co jest lepsze.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: reszka » 18 sie 2023, 21:19

Koledzy mają dużo racji. To już taka nawet legenda jest, że Shawassowi szło dosyć średnio w Szwecji, ale raz jak wyciągnął remis to był on najcenniejszym remisem na całej imprezie.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2996
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: Jaskier » 19 sie 2023, 00:30

no czasami trzeba zremisować wygrany mecz, żeby spokojnie dowieść wynik, a czasami przegrywasz zremisowany, bo remis nic nie dawał i musiałeś grać o wina mało prawdopodobnego i np przyłożyłeś wcześniej, żeby spróbować wybić i zrobić wina, a koniec końców to przeciwnik 2-1 wygrywa @Eliasz

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10563
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: leon » 19 sie 2023, 08:22

Dowieźć.
Dokładnie tak pisze Jaskier

Dla mnie granie na remis jest sprzeczne z moja gra i muszę się do tego zmuszać bo normalnie zawsze gram o wygrana. Więcej mi to daje zwykle bo ponad 50% meczów wygrywam w takich sytuacjach. Kilkanaście % remisuje a resztę przegrywam. Przy punktacji 3-1-0
Jestem grubo do przodu in the long run.

Ale trenowałem tez zmuszanie się do gry na remis. Np na ostatnim beachu w meczu z DE Litwina nie zatrzymałem jego ataku. Nic nie zdjąłem i pomimo zmuszenia go do wielu rzutów bez rr w 8 zrobił td. Ja nie zrobiłem 1 turowki bo miałem pierwsze ko wbite jak musiał mi przeciwnik zostać na boisku. 😃
U w drugiej połowie świadomie zagrałem idziemy na remis, powolny czołg i przykładam w ostatniej lub przedostatniej jak będę musiał.

I tak czasami musisz robić. A czasami usłyszysz ze bez Twojego wina przegramy to przykładasz w 2 turze i próbujesz zabrac piłkę licząc ze przegrana nie ma znaczenia i tak.

Ale to musi być sensowna osoba sprawdzająca wyniki. Bo jak jest to Misio który mówi idź na remis bo będziemy mieli same remisy i win Rovera wiec wygramy nie ryzykuj. A potem okazuje się ze mamy 4 wygrane na luzie i spokojnie mogłem grać o wygrana. Takie przygody. Wtedy najważniejszy jest win dla drużyny.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: Shawass » 19 sie 2023, 16:04

leon pisze: 18 sie 2023, 11:39
Crazy_Cow pisze: 18 sie 2023, 11:10
leon pisze:
lepiej signal, lub jak proponował poprzedni whatsup.
Dobra Leon zwołaj kapitanów polskich na msg może i ustalimy to w mniejszym gronie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a wiesz kto jest gdzie kapitanem? :-)
easy ;)

Pomeranian Trolls - Redil
Gamonie - Shawass
Deadline - SirMewash
Why It's Always Us? - Crazy_Cow
Walec Bojowy - Leon
WroClaw - Renon
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1592
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: bialy » 19 sie 2023, 16:16

Po wejściu (i zalogowaniu) na stronie mistrzostw świata (https://vnafworldcup.com/en/#/)
Mozna zobaczyć listę graczy/zespołów. Wydaje mi się, ze jest tam zaznaczony kapitan.
Trzeba uzyc „szukaj”, to pewnie się szybko znajdzie (poszukałbym ale z komórki nie potrafie zeobic „szukaj”, jestem cyfrowym analfabeta :/)

Awatar użytkownika
Czeftek
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 30 lis 2017, 22:33

Re: Jakie ekipy jadą, kto szuka ekipy?

Post autor: Czeftek » 22 sie 2023, 18:29

Siema all, poszukiwany/poszukiwana osoba na zastępstwo za mnie na wyjazd do Alicante team jest ja niestety przez sytuacja nagłą nie mogę jechać i drużyna potrzebuje kogoś kto pojedzie za mnie.
stemid: Czeftek

https://steamcommunity.com/id/Czeftek/


„Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia”

ODPOWIEDZ

Wróć do „World Cup 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości