Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Główna liga BB3 na PC
Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1348
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: SuicidekidPL » 27 lut 2024, 08:29

Darayaharus pisze: 26 lut 2024, 19:56
Pieta pisze: 25 lut 2024, 20:09 Bylibyście na łączach, to byście się dogadali. W ostatniej turze ogr mógł uszkodzić jakiegoś Duża Jego! Częsty widok taka taktyka u orczych trenerów. Widok słaby, ale czego innego spodziewać się po orkach :mrgreen:

Też wziąłem humanów i spodziewam się takich samych pogromów, prędzej czy później.

Fajnie, że można obejrzeć każdy mecz.
Widok słaby, ale to dosłownie nie zmieniało nic dla tego meczu. Za to bardzo negatywnie wpływa na chęć grania jakichkolwiek meczy z ludźmi prezentującymi takie zachowania. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego tyle ludzi się odbijało od Waszych lig to to jest właśnie odpowiedź w tej kwestii. I nie kupuję tekstu, że ogr mógł zabić jakiegoś duzego w ostatniej turze. Ustawiasz najtańszych liniowych w linii, a resztę ustawiasz poza zasięgiem ruchu w 16 turze. To raz. Zabić moze nawet snotling - to dwa. Po Trzy - zobacz powtórkę, ogr nie był pierwszym celem bezsensownego faulu. Po cztery - komunikacja w tej społeczności oparta na przestarzałym forum połączona z brakiem czatu in-game. Pięć - gdybym nie podchodził uczciwie do gry i społeczności to bym przerwał mecz po pierwszych turach obu graczy gdyz juz wtedy widziałem jak potoczy się gra (chodzi o przewidywalne ziarno rng dla tego meczu). Jeszcze jakieś pytania?
Złotko, ale o to chodzi w BB. Żeby dosrać i jest to kwintesencją tej gry. To, że typ Ci męczy bułę jak już leżysz to tez ma na celu osłabienie twojej drużyny w kontekście rozgrywek ligowych. A po co ci komunikator, chciałeś go o coś PROSIĆ ? Zawsze można się na discordzie spiknąc.
Steam: youngleszcz

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1348
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: SuicidekidPL » 27 lut 2024, 10:51

@Avreus co powiesz na dziś? Ja moglbym zaczynac od 20.30 do późna
Steam: youngleszcz

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2871
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: reszka » 27 lut 2024, 11:33

Darayaharus pisze: 25 lut 2024, 19:25

Hola, hola. Dałem Tobie wyraźnie znać uciekając od Twoich zawodników i od piłki tymi zawodnikami którzy stali i NIE PODNOSZĄC zawodników którzy leżeli.
Cóż, ja nawet na turnieju fauluję gdy ani mi to nie daje żadnych SPP, ani nie ma wpływu na mecz ani nie osłabia drużyny przeciwnika w kolejnych meczach.

Jeśli ktoś nie wstaje zawodnikami żeby nie dostać więcej buły na mordę choćby blitzem, to powinien podziękować, że tylko jeden faul jest dostępny.


Zapisujesz się na grę w stylu BDSM, kładziesz się na ziemi zachęcając kolegę i spoglądając na niego spolegliwie a potem jęczysz "oj, pejczyk".
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Darayaharus
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:50

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Darayaharus » 27 lut 2024, 11:36

SuicidekidPL pisze: 27 lut 2024, 08:29
Złotko, ale o to chodzi w BB. Żeby dosrać i jest to kwintesencją tej gry. To, że typ Ci męczy bułę jak już leżysz to tez ma na celu osłabienie twojej drużyny w kontekście rozgrywek ligowych. A po co ci komunikator, chciałeś go o coś PROSIĆ ? Zawsze można się na discordzie spiknąc.
[/quote]

Gratuluję logiki. Mając już wygrany mecz specjalnie osłabię już pokonanego przeciwnika, by moi konkurenci do awansu mieli łatwiej z nim wygrać. To przecież takie proste... a nie czekaj. Według Twojej logiki lepiej żeby Twoi konkurenci się szybciej wzmacniali od Ciebie. To jest liga, a nie turniej.

A co do komunikatora - nie ma podanego dla Ligii innego miejsca komunikowania się graczy niż to forum. Jedynym celem działań Wombata było dokopanie i poniżenie drużyny która dosłownie już w żaden sposób mu nie zagrażała.

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 342
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: BRaN » 27 lut 2024, 12:09

Ktoś tu się prosi o cytat z motto DeFajansów.
Dobra rada: nie prosić się.
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

rayhell
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 01 gru 2020, 14:53

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: rayhell » 27 lut 2024, 12:23

@Darayaharus
Przecież wszyscy wiemy, że chodzi o to, ze szkoda ci było MVP marnować na poddanie się przed czasem. Nie podnosiłeś modeli sugerując przeciwnikowi, żeby przeklikać do 16 tury. Przeciwnik nie chciał się w to bawić i kopał twoje leżące ludziki po głowie - i bardzo słusznie, bo miał do tego prawo. A ty przybiegasz ze szlochaniem, że ktoś cię poniża xD

Zaethrael
podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2021, 10:12

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Zaethrael » 27 lut 2024, 12:50

Toż to brak szacunku nie kopnac kogoś kto leży w BB.

Darayaharus
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:50

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Darayaharus » 27 lut 2024, 14:08

rayhell pisze: 27 lut 2024, 12:23 @Darayaharus
Przecież wszyscy wiemy, że chodzi o to, ze szkoda ci było MVP marnować na poddanie się przed czasem. Nie podnosiłeś modeli sugerując przeciwnikowi, żeby przeklikać do 16 tury. Przeciwnik nie chciał się w to bawić i kopał twoje leżące ludziki po głowie - i bardzo słusznie, bo miał do tego prawo. A ty przybiegasz ze szlochaniem, że ktoś cię poniża xD
Nie szkoda mi było MVP marnować. Z powodu braku regulaminu Ligi miałem w głowie regulamin jaki obowiązywał w lidze z BB2. A był on prosty - mozesz się poddać dopiero jak masz 3 zawodników na boisku lub mniej. Ja miałem ich 4 gdy Wombat zaczął bezsensownie faulować. Do tego z szacunku do przeciwnika zawsze staram się nie robić rage quitów o czym może zaświadczyć Żółwik.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10583
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: leon » 27 lut 2024, 14:22

reszka pisze: 27 lut 2024, 11:33
Darayaharus pisze: 25 lut 2024, 19:25

Hola, hola. Dałem Tobie wyraźnie znać uciekając od Twoich zawodników i od piłki tymi zawodnikami którzy stali i NIE PODNOSZĄC zawodników którzy leżeli.
Cóż, ja nawet na turnieju fauluję gdy ani mi to nie daje żadnych SPP, ani nie ma wpływu na mecz ani nie osłabia drużyny przeciwnika w kolejnych meczach.

Jeśli ktoś nie wstaje zawodnikami żeby nie dostać więcej buły na mordę choćby blitzem, to powinien podziękować, że tylko jeden faul jest dostępny.


Zapisujesz się na grę w stylu BDSM, kładziesz się na ziemi zachęcając kolegę i spoglądając na niego spolegliwie a potem jęczysz "oj, pejczyk".
A moje amazonki z dużymi dildo na takich leżących jeszcze przybiegają.


A już poważnie Darayaharus to ja sam bardzo nie lubię gry na faule. Ale takie są zasady i jest to w grze. Nie dziw sie ze jak leżysz to ktoś Cię będzie faulować. Również dobra rada to nie jest miejsce aby płakać, ze zginął Ci zawodnik bo to jest gra w figurki, piksele na ekranie, to ze jakiś zginie to nie koniec świata. Twój przeciwnik miał pełne prawo do takiej gry

A stosowanie regulaminu z ligi w bb2 do grania w lidze w bb3 nie ma zastosowania. Inne gry, inne narzędzia do zarządzania.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3085
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Pieta » 27 lut 2024, 14:44

Darayaharus nie płacze, tylko okazuje zdziwienie na brak logiki i ja je rozumiem. Faulowanie w ostatnich turach nic nie daje poza dobiciem przeciwnika, który staje się pożywką dla następnych przeciwników. Większość graczy Blood Bowla woli sobie zrobić pod górkę, tylko by poczuć przez chwilę ten sadyzm i zniszczenie :)

Oczywiście była szansa, że zegar się cofnie i ogr od ludzi dobiegnie do każdego orka i go zarąbie, hehe, ale to w takim razie pokazuje naturę tych co się kryją za tymi bashami. :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl 3”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości