Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Główna liga BB3 na PC
Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 981
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Wombat » 25 lut 2024, 17:24

Darayaharus pisze: 25 lut 2024, 16:14
Wombat pisze: 25 lut 2024, 16:03 @Darayaharus z szacunku do przeciwnika nie przepraszam za to co ci zrobiłem :D

Dzięki za mecz i powodzenia w następnych!
Gratuluję zwycięstwa. I nie pozdrawiam za te faule które były całkowicie niepotrzebne. Nie dość, że rng mnie kopało równo po jajach, to jeszcze kiedy moja druzyna była juz praktycznie bezbronna i w większości lezała poza boiskiem i gdy dałem Tobie jasno znać ze nie będę dalej juz walczył to nagle zacząłeś faulować. Bardzo chamskie zachowanie. Nie pozdrawiam.
Hola hola Panie kolego XD to, że drużyna jest praktycznie (słowo klucz) bezbronna, nie znaczy, że nie zaczną wypadać 6 na zaatakowanie mojej piłki. Już nie takie rzeczy się działy. Pozbycie się ogra również nie było niepotrzebnym faulem (w ogóle to usuńmy faule z mechaniki gry, która na to pozwala), bo to ryzyko, że on mi klepnie z MB w twarz i zabije kluczowego zawodnika, a mógł mieć sposobność. Jestem graczem, który stroni od niepotrzebnych fauli i chamskiej gry. Inni koledzy też nie traktują mnie ulgowo ;) Do tego widziałem już wiele rzeczy i to rng wcale tak bardzo po jajcach cię nie kopało ;)

Chłodnej głowy w kolejnych meczach i czekam na rewanż :)
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Darayaharus
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:50

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Darayaharus » 25 lut 2024, 19:25

Wombat pisze: 25 lut 2024, 17:24
Darayaharus pisze: 25 lut 2024, 16:14
Wombat pisze: 25 lut 2024, 16:03 @Darayaharus z szacunku do przeciwnika nie przepraszam za to co ci zrobiłem :D

Dzięki za mecz i powodzenia w następnych!
Gratuluję zwycięstwa. I nie pozdrawiam za te faule które były całkowicie niepotrzebne. Nie dość, że rng mnie kopało równo po jajach, to jeszcze kiedy moja druzyna była juz praktycznie bezbronna i w większości lezała poza boiskiem i gdy dałem Tobie jasno znać ze nie będę dalej juz walczył to nagle zacząłeś faulować. Bardzo chamskie zachowanie. Nie pozdrawiam.
Hola hola Panie kolego XD to, że drużyna jest praktycznie (słowo klucz) bezbronna, nie znaczy, że nie zaczną wypadać 6 na zaatakowanie mojej piłki. Już nie takie rzeczy się działy. Pozbycie się ogra również nie było niepotrzebnym faulem (w ogóle to usuńmy faule z mechaniki gry, która na to pozwala), bo to ryzyko, że on mi klepnie z MB w twarz i zabije kluczowego zawodnika, a mógł mieć sposobność. Jestem graczem, który stroni od niepotrzebnych fauli i chamskiej gry. Inni koledzy też nie traktują mnie ulgowo ;) Do tego widziałem już wiele rzeczy i to rng wcale tak bardzo po jajcach cię nie kopało ;)

Chłodnej głowy w kolejnych meczach i czekam na rewanż :)
Hola, hola. Dałem Tobie wyraźnie znać uciekając od Twoich zawodników i od piłki tymi zawodnikami którzy stali i NIE PODNOSZĄC zawodników którzy leżeli. Twój zawodnik z piłką był w pełnej "klatce", dodatkowo moi zawodnicy mieli ładną asystę Twoich zawodników. Do tego byłeś z piłką tuz przed polem przyłozenia wygrywając juz mecz 1-0. Oboje wiedzieliśmy ze mecz zakończy się Twoim przyłozeniem w 16 rundzie (zawodnik z piłką był bezpieczny). Mi zostawała ostatnia runda w której de facto nie mógłbym nic zrobić taką miałeś przewagę w zawodnikach. Nawet jeśli dosłownie cudem zdobyłbym przyłozenie i tak byś wygrał mecz. Natomiast Ty, widząc że zaczynam uciekać z dala od Twoich zawodników w tym od zawodnika z piłką świadomie zacząłeś faulować wpierw leżących zawodników których specjalnie nie podnosiłem by Tobie dać znać, ze jest juz po meczu. To jeszcze puściłeś się w pogoń i zacząłeś atakować dwóch ostatnich na boisku moich zawodników będących dosłownie po przeciwnej stronie boiska niz Twój zawodnik z piłką. I o ile atakowanie stojących zawodników jeszcze mogę zrozumieć (mozliwość zdobycia expa), o tyle specjalne faulowanie pokonanej juz druzyny było w Twoim przypadku chamskie i bezsensowne. Dosłownie nic na tym nie zyskiwałeś a tych faulach.

A co do tego, ze rng "wcale mnie po jajcach nie kopało" - rozegranie dla Ciebie na początku meczu. Śmierć mojego rozgrywającego w PIERWSZEJ turze. Nie podniesienie mojego zawodnika z KO podczas gdy Twój wstał. O dwóch turach w środkowej części drugiej połowy chyba nie musze wspominać. Ile tam poleciało K.O i kontuzji na moich zawodnikach? Jakoś nie kwapiłeś się do fauli w pierwszej połowie. Nie, Ty zacząłeś faulować dopiero gdy 2/3 mojej druzyny było albo KO albo kontuzjowana, a ci co zostali na boisku nie mieli juz szansy zagrozić Tobie

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 981
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Wombat » 25 lut 2024, 19:50

@Darayaharus Ok, pograj jeszcze trochę to zrozumiesz pewne sytuacje, o których napisałem :) już nie spamuje, peace!
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1346
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: SuicidekidPL » 25 lut 2024, 20:03

Haha wombat brawo. Bloooood Booooowl.
Steam: youngleszcz

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3084
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Pieta » 25 lut 2024, 20:09

Bylibyście na łączach, to byście się dogadali. W ostatniej turze ogr mógł uszkodzić jakiegoś Duża Jego! Częsty widok taka taktyka u orczych trenerów. Widok słaby, ale czego innego spodziewać się po orkach :mrgreen:

Też wziąłem humanów i spodziewam się takich samych pogromów, prędzej czy później.

Fajnie, że można obejrzeć każdy mecz.

Awatar użytkownika
Żółwik_PL
rezerwowy
Posty: 603
Rejestracja: 04 sty 2021, 20:48
Lokalizacja: "Burchat"

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Żółwik_PL » 26 lut 2024, 18:27

Inkq pisze: 25 lut 2024, 09:09 @Żółwik_PL ja moge codziennie kolo 20 ;) z jakimis wyjatkami.
Co powiesz wstępnie na środę 28.02. po 20? 8-)

Darayaharus
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 28 gru 2020, 00:50

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Darayaharus » 26 lut 2024, 19:56

Pieta pisze: 25 lut 2024, 20:09 Bylibyście na łączach, to byście się dogadali. W ostatniej turze ogr mógł uszkodzić jakiegoś Duża Jego! Częsty widok taka taktyka u orczych trenerów. Widok słaby, ale czego innego spodziewać się po orkach :mrgreen:

Też wziąłem humanów i spodziewam się takich samych pogromów, prędzej czy później.

Fajnie, że można obejrzeć każdy mecz.
Widok słaby, ale to dosłownie nie zmieniało nic dla tego meczu. Za to bardzo negatywnie wpływa na chęć grania jakichkolwiek meczy z ludźmi prezentującymi takie zachowania. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego tyle ludzi się odbijało od Waszych lig to to jest właśnie odpowiedź w tej kwestii. I nie kupuję tekstu, że ogr mógł zabić jakiegoś duzego w ostatniej turze. Ustawiasz najtańszych liniowych w linii, a resztę ustawiasz poza zasięgiem ruchu w 16 turze. To raz. Zabić moze nawet snotling - to dwa. Po Trzy - zobacz powtórkę, ogr nie był pierwszym celem bezsensownego faulu. Po cztery - komunikacja w tej społeczności oparta na przestarzałym forum połączona z brakiem czatu in-game. Pięć - gdybym nie podchodził uczciwie do gry i społeczności to bym przerwał mecz po pierwszych turach obu graczy gdyz juz wtedy widziałem jak potoczy się gra (chodzi o przewidywalne ziarno rng dla tego meczu). Jeszcze jakieś pytania?

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 781
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: dzyndzel » 26 lut 2024, 20:40

@Darayaharus

Obrazek

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: Inkq » 26 lut 2024, 22:06

Żółwik_PL pisze: 26 lut 2024, 18:27
Inkq pisze: 25 lut 2024, 09:09 @Żółwik_PL ja moge codziennie kolo 20 ;) z jakimis wyjatkami.
Co powiesz wstępnie na środę 28.02. po 20? 8-)
21?
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

rayhell
rezerwowy
Posty: 696
Rejestracja: 01 gru 2020, 14:53

Zdobyte trofea

Re: Grupa B - Runda 1 do 6 marca

Post autor: rayhell » 27 lut 2024, 08:26

Darayaharus pisze: 26 lut 2024, 19:56
Pieta pisze: 25 lut 2024, 20:09 Bylibyście na łączach, to byście się dogadali. W ostatniej turze ogr mógł uszkodzić jakiegoś Duża Jego! Częsty widok taka taktyka u orczych trenerów. Widok słaby, ale czego innego spodziewać się po orkach :mrgreen:

Też wziąłem humanów i spodziewam się takich samych pogromów, prędzej czy później.

Fajnie, że można obejrzeć każdy mecz.
Widok słaby, ale to dosłownie nie zmieniało nic dla tego meczu. Za to bardzo negatywnie wpływa na chęć grania jakichkolwiek meczy z ludźmi prezentującymi takie zachowania. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego tyle ludzi się odbijało od Waszych lig to to jest właśnie odpowiedź w tej kwestii. I nie kupuję tekstu, że ogr mógł zabić jakiegoś duzego w ostatniej turze. Ustawiasz najtańszych liniowych w linii, a resztę ustawiasz poza zasięgiem ruchu w 16 turze. To raz. Zabić moze nawet snotling - to dwa. Po Trzy - zobacz powtórkę, ogr nie był pierwszym celem bezsensownego faulu. Po cztery - komunikacja w tej społeczności oparta na przestarzałym forum połączona z brakiem czatu in-game. Pięć - gdybym nie podchodził uczciwie do gry i społeczności to bym przerwał mecz po pierwszych turach obu graczy gdyz juz wtedy widziałem jak potoczy się gra (chodzi o przewidywalne ziarno rng dla tego meczu). Jeszcze jakieś pytania?
Ja mam pytanie.
Ta gra posiada osobne zasady odnośnie faulowania, oraz osobne odnośnie poddawania meczu. To o co ta ściana tekstu?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl 3”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości