MD1 - umawiamy się na mecze.

Liga sponsorowana przez Bowlsat - największego konkurenta stacji Cabal Vision.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD1 - umawiamy się na mecze.

Post autor: Morgon » 04 lut 2015, 22:38

Domingo pisze: Morgon jak zwykle marudzi na długouchych, ale jak trzeba było to wszystko mu wychodziło. W drugiej połowie IMO wyprztykał się niepotrzebnie z RR jak ja miałem piłkę i leciałem po pierwszy TD, przez to udało mi się zremisować. a i av7 okazał się mocniejszy od pseudo elfiego av8 ;)
Czy ja już Wam mówiłem, że nie cierpię grać tymi wysokimi łachudrami? :lol:
Nie wszystko mi wychodziło. Jakby tak było, to bym nie gderał. Najbardziej mnie chyba wnerwiały przebicia pancerza. Co drugie powalenie było przebicie. Na szczęście dużo gwiazdek, bo inaczej nie miałbym kim kończyć meczu. Ale i tak jeden kłapouchy zdechł. Niech go robale zeżrą :evil:

Zużycie ostatniego przerzutu na GFI (i tak nieudane) było może błędem. Z drugiej strony jakby się udało to GFI, to może byś przyłożył turę później. Przed ostatnim odebraniem miałem 6 elfów na boisku, co z przerzutem czy bez - nie rokowało utrzymania wyniku 2:1. Jakbyś miał 2 tury zamiast 3, to może by się udało.
Mam przeczucie, że moje męki z elfami skończą się w tej lidze szybko.

Dzięki za meczyk!

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD1 - umawiamy się na mecze.

Post autor: chopek_roztropek » 05 lut 2015, 00:05

Obrazek

Oboje debiutowaliśmy z ze swoimi drużynami i między sobą też.

Elfic z Hardcorową rozpiską na Leśne: 0 RR, medyk i dwie Wardacerki.

Dziwne, bo one są tylko do Blitzu, a 1RR przeważnie ratuje ważną turę. Wiem co piszę, bo sam gram nimi regionalną. Chłopcy z lasu dają radę na wysokim TV (+/- 1700, a to chyba nie na Bowlsat).

Dzięki za mecz. Powodzenia dalej w turnieju!
NAF: bbart 21567

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: MD1 - umawiamy się na mecze.

Post autor: yedee » 05 lut 2015, 08:30

Lesne elfy zadko dobijaja na tak wysokie TV, a dobre sa od samego poczatku (choc drogie i delikatne wiec trzeba miec nimi sporo szczescia). :) Jeden re-roll jednak jest potrzebny do tego kluczowego blitza/leapa.
Obrazek

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: MD1 - umawiamy się na mecze.

Post autor: ElfiC » 05 lut 2015, 09:28

yedee pisze:Lesne elfy zadko dobijaja na tak wysokie TV, a dobre sa od samego poczatku (choc drogie i delikatne wiec trzeba miec nimi sporo szczescia). :) Jeden re-roll jednak jest potrzebny do tego kluczowego blitza/leapa.
Niestety postawiłem na lepszych zawodników i lekarza i przeliczyłem się :(
Obrazek

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: MD1 - umawiamy się na mecze.

Post autor: zgnity » 06 lut 2015, 07:07

Liga jest za krótka by lekarz był lepszy niż RR.
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości