MD2 - umawiamy się na mecze

Liga sponsorowana przez Bowlsat - największego konkurenta stacji Cabal Vision.
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 11 lut 2015, 15:11

2
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 385
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: chopek_roztropek » 11 lut 2015, 20:03

Dzięki szczeblo,

Szczeblo o mały włos by wyrównał w końcówce. Powstrzymał go dopiero atak rozpaczy Blitzera na dwóch czerwonych.

Obrazek
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: szczeblo » 11 lut 2015, 20:11

zmusiłem chopka do podawania, dodżowania i w ogóle rzucania. I na nic się to zdało, bo rzuty mu wychodziły :D mi z kolei szły rzuty na pancerz, ale na elfie orki to ja już nic nie poradzę.

gg i dzięki za mecz :)
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 11 lut 2015, 22:58

Moim zdaniem wyszedł homo-emo-paraolimpijski mecz. Co chwila albo mi coś nie wychodziło albo Morgonowi. W pierwszej połowie moi upadają od 1 turzy na murawę a wysokie elfy odbierają mi piłkę i przykładają chyba w 4 turze. Potem ja robię szybki rajd przez boisko i remisuje w 7. Jeszcze o mały włos do konca 1 połowy było by 2:1 dla Morgona ale jego patałachy też coś popsuły. Druga połowa to głównie przepychanki na środku boiska. Pancerze trzymały mocno więc jakoś nikt nie potrafił przewagi złapać. W końcu (nie pamiętam w której turze) Morgon dał radę mnie przechytrzyć i wybiegł jednym liniowym z piłką i blitzował nim w jednego mojego liniowego który mógł go dopaść no i wyrzucił 2x obaj powaleni. Ja w mojej turze miałem plana, żeby podnieść piłkę wiedźmą potem obiec kawałek wysokie elfy żeby ani jeden nie próbował interceptować i podać na +2 do liniowego który mógł uciec prawie pod linie punktu. OFC podanie nie wyszło. Morgon miał już więcej szczęścia podniósł piłkę w strefie na +3, zrobił unik na +2 podał do blitzera który stał najdalej na +2, a tamten już uciekł po za mój zasięg blitz. W 16 turze jeszcze próbowałem 1 turn TD i przez złe ustawienie jednego zawodnika zabrakło mi jednego pola by złapać zasięg. (oczywiście musiałby jeszcze wyjść podanie itp., ale nie było dane mi tego spróbować.)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: Morgon » 11 lut 2015, 23:01

Obrazek

Dziwny, głupawy mecz, w którym elfie paralityki po obu stronach knociły proste akcje.
Wynik pod koniec wisiał na ostrzu noża i równie dobrze mogło się skończyć 2:1 dla Nimara. Ale emo-suka spieprzyła podanie.

PS: Nimar, ale szacun za tę próbę 1TTD. Dobrze pomyślane. Nie spodziewałem się jej i tylko rozstawiłem moich ludków co 1 pole.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 11 lut 2015, 23:03

ehh liczyłem, że będzie remis :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 11 lut 2015, 23:06

PS: Nimar, ale szacun za tę próbę 1TTD. Dobrze pomyślane. Nie spodziewałem się jej i tylko rozstawiłem moich ludków co 1 pole.
Ciiii bo się więcej ludzi dowie, że trenowałem te 1 turn TD i będą mi się głupio rozstawiać ;) Z tego co czytałem na forach BB to 1 turn td da się zrobić nawet z zawodnikiem o 6 ruchu, ale trzeba mieć mega farta żeby wypadały same strzałki.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 11 lut 2015, 23:07

Nimar pisze:
PS: Nimar, ale szacun za tę próbę 1TTD. Dobrze pomyślane. Nie spodziewałem się jej i tylko rozstawiłem moich ludków co 1 pole.
Ciiii bo się więcej ludzi dowie, że trenowałem te 1 turn TD i będą mi się głupio rozstawiać ;) Z tego co czytałem na forach BB to 1 turn td da się zrobić nawet z zawodnikiem o 6 ruchu, ale trzeba mieć mega farta żeby wypadały same strzałki.
ja już po KO wiem o tym i na to uważam :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: Morgon » 12 lut 2015, 10:00

Nimar pisze:Z tego co czytałem na forach BB to 1 turn td da się zrobić nawet z zawodnikiem o 6 ruchu, ale trzeba mieć mega farta żeby wypadały same strzałki.
No i trzeba mieć frenzy. Przynajmniej ze dwa.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: MD2 - umawiamy się na mecze

Post autor: yedee » 12 lut 2015, 10:05

Da sie to zrobic nawet bez frenzy, polecam artykul na BBTactics. Z odpowiednia iloscia frenzy i grabem jest to oczywiscie duzo latwiejsze.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość