1/4 playoff

Liga sponsorowana przez Bowlsat - największego konkurenta stacji Cabal Vision.
Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: zgnity » 11 mar 2015, 23:14

Kościeje vs Krasneludy

W pierwszej połowie walec krasnoludzki sunął dość skutecznie do lini TD po surfowaniu Wighta z MB w pierwszej turze :P
CO prawda brak było jakichś epickich zagrań ale można powiedzieć że skutecznie i do przodu.
U kościeji rozsypał się lekko jeden zawodnik , u Krasnych-Ludzi nikt nie ucierpiał.
Krasneludki prowadzą.

Druga połowa to dosyć ciekawa taktyka obiegnięcia przeciwnika i niejako większościowo skuteczna z powodu niechęci pancerzy do pękania :P
Ostatecznie można określić iż było blisko zdarzenia remisowego ale przeciwnik zapragnął zablokować i niestety 2 czachy a RR brak. Krasneludki wykorzystały sytuację i przewróciły Ghoula z piłką , a ta dzięki publice poleciała DALEKO za plecy jakichs 4 krasi. Czasu za mało by piłkę uratować i dzięki temu udało się utrzymać prowadzenie.

Dziękuje za mecz i dozobaczenia kolejnym razem na boisku.
Andzrzeje idą dalej w kierunku pucharu ale czemu ze zwinniachami muszą teraz grać :/
A pathetic creature of meat and bone

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: unicorn » 11 mar 2015, 23:32

Nie ufałem Ghul'owi, że mu unik wyjdzie (to jednak nie Elf i ma zręczność jedynie 3) i chciałem dostawić jeszcze Upiora poprzez blitz - jedynie 2 czachy go wywalały, a miałbym jeszcze kogoś do walki o piłkę gdyby Ghul się jednak wywalił. No ale jak to w BB oczywiście 2 czachy padły i było po zawodach :)

Również dziękuję za mecz.
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: zgnity » 12 mar 2015, 06:39

Niepotrzebne ryzyko moim zdaniem , Ghoul robi unik i ma Dodge , a mój Troll Slayer nie ma Tackle - czyli 3+ z RR.
A dodatkowo patrząc się jak tobie i mi znikały kolejne RR to ja się bałem o każdy kolejny rzut i ty też powinieneś się bać.
Bo albo za dużo ryzykownych akcji albo po prostu Nuffle się nie chciał przestać śmiać :P
A pathetic creature of meat and bone

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: yedee » 12 mar 2015, 08:33

Mysle, ze zagranie unicorna bylo dobre. 3+ z re-rollem jest duzo mniej pewne niz blitz na 2 kostkach (z blokiem).
Obrazek

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: unicorn » 12 mar 2015, 09:30

Z tym, że blitzem nie zdejmowałem konieczności wykonania tego rzutu na 3+ z RR. Po prostu chciałem mieć w pobliżu kogoś na kolejną turę w razie gdyby Ghul się wyglebił.
Teraz jest lekki żal, że mogłem po prostu grać Ghul'em. Ale z kolei gdyby się wyglebił i potem krasnolud zabrał piłkę, albo choć się przy niej ustawił to nie miałbym kim go walnąć aby tą piłkę zabrać i bym żałował, że nie podszedłem Upiorem.

No cóż BB to gra szczęścia/pecha - należy to zaakceptować i się specjalnie nie stresować przegranymi.
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/4 playoff

Post autor: Domingo » 12 mar 2015, 09:32

yedee pisze:Mysle, ze zagranie unicorna bylo dobre. 3+ z re-rollem jest duzo mniej pewne niz blitz na 2 kostkach (z blokiem).
+1
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: Morgon » 12 mar 2015, 09:46

Biorąc pod uwagę to co napisał Unicorn, to blitz był jednak dodatkowym ryzykiem na poziomie 1/36 :) Ale usprawiedliwionym.
Unicorn, jeśli Cię to pocieszy, to mając dwie jedynki (czachy) nic by Ci chyba nie zmieniło robienie dodge lub czegokolwiek innego poza trzykostkowym blokiem. Kiedyś czytalem jak dziala w tej grze generator liczb losowych i jest tak, że inicjuje on ciąg przypadkowych liczb i podczas meczu bierze kolejne. Czyli los jest przez aplikację znany już przed meczem. Nie wiadomo tylko kogo ten los trafi :)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/4 playoff

Post autor: Lyskie » 12 mar 2015, 09:55

Też o tym gdzieś czytałem. Rzut kostką w BB nie jest generowany w momencie jak rzucasz, co niektórzy wykorzystywali w zakazanych programikach hakerskich. Czyli miałbyś 1 reroll 1 na unik u ghula, gdybyś nie zdecydował się na blok. Nie masz co żałować.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: Nimar » 12 mar 2015, 10:49

WOW to co wy wpiszecie, to ja w sporej ilości meczy mam bardzo źle wygenerowany ten ciąg liczb;p
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: 1/4 playoff

Post autor: Morgon » 12 mar 2015, 17:38

Lyskie pisze:Też o tym gdzieś czytałem. Rzut kostką w BB nie jest generowany w momencie jak rzucasz, co niektórzy wykorzystywali w zakazanych programikach hakerskich. Czyli miałbyś 1 reroll 1 na unik u ghula, gdybyś nie zdecydował się na blok. Nie masz co żałować.
Nie wiem czy ten programik to nie wymyślona legenda. Też o nim słyszałem, ale same plotki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości