Co dalej?

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Co dalej?

Post autor: Lyskie » 10 maja 2013, 13:43

Szkodnik gramy sobie, jest fajnie, ale powiedz jakie są szersze plany ligi.
Pytam, bo pojawiają się w drużynie pierwsze rozwinięcia, można ją jakoś ukierunkowywać i budować.
Przewidujesz ciągłość? Na jakiej zasadzie drużyny będą grać w następnych edycjach? Będą jakieś ograniczenia (jak np w DP, możliwość grania jedną drużyną max 3 sezony)?
Co z wakacjami (przerwa, czy gramy)?
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Co dalej?

Post autor: Qbusus » 10 maja 2013, 14:02

Z tego co pamiętam to Szkodnik miał plan stworzenia ligi. Potrzeba by było żeby troche więcej ludzi zagrało bo wtedy moglibyśmy zmontować 2 tabele i tak ostatni z tabeli pierwszej spadał by do drugiej a pierwszy z 2giej awansował by do extra klasy :P

Z tego co pamietam to nie bylo powiedziane jak dlugo rozwijamy teamy. Chyba do bólu albo do znudzenia. :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co dalej?

Post autor: szkodnik » 10 maja 2013, 14:07

Miałem nadzieję, że stworzy się przynajmniej dwie ligi, jednak brak chętnych na razie. Z założenia miało być tak, że można grać jednym teamem ile się chce razy. Planowałem, że dwa ostatnie zespoły miały spadać do ligi niższej. Tak samo jeśli ktoś by chciał zmienić zespół to miał spadać ligę niżej a na jego miejsce wskakiwałby trzeci z drugiej ligi itd. Może musimy bardziej zachęcić innych graczy. Co do wakacji itd, to na razie jest nas na tyle mało, że wszystko idzie w miarę płynnie - po prostu gramy se na luzie kiedy mamy czas. Jeśli udałoby się zwerbować więcej graczy (przynajmniej kolejnych sześciu) to wtedy pewnie trzeba by rozpisać jakiś regulamin (albo po prostu bezczelnie go zerżnąć z Dębowego :) ) Co do teamów to jedyną opcją wartą rozważenia moim zdaniem jest starzenie się zawodników, jednak to by wymagało tego, aby jakiś kolo z wolnym czasem kontrolował zespoły na koniec sezonu, lub opracowania jakiejś sprytniejszej metody kontroli (na przykład rejestrowanie graczy w jakimś Excelu, z założeniem, że jeden gracz może grać ustaloną liczbę sezonów). Z pewnością byłoby ciekawiej i trudniej, ale też stwarzałoby to możliwości oszukiwania. Z drugiej strony myślę, że gracze kontrolowaliby się nawzajem a w przypadku gdyby sankcją za wpuszczenie zawodnika nieuprawnionego do gry byłby walkower i kara finansowa... Dobra - poniosło mnie :) Nie wiem jak to przeprowadzić :)

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co dalej?

Post autor: szkodnik » 10 maja 2013, 14:11

Gdyby zebrało się 10 osób to można by pomyśleć o dwóch ligach po 5 zespołów. Sezon byłby krótszy i walka przy dwóch spadających zespołach trwałaby właściwie do końca. Przypominam o tym, że planuję nagrodę dla zwycięzcy :)

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Co dalej?

Post autor: Qbusus » 10 maja 2013, 14:14

Pomysł z wiekiem u zawodzników świetny! Zawiewa świerzościa i aromatem!

ktoś może sie kłucić że np elfy żyją dłużej niz ludzie :P
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Co dalej?

Post autor: Domingo » 10 maja 2013, 14:23

Qbusus pisze:ktoś może sie kłucić że np elfy żyją dłużej niz ludzie :P
a co z mumiami? :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co dalej?

Post autor: szkodnik » 10 maja 2013, 14:23

Ma swoje plusy i minusy. Wyobraź sobie, że masz 4 blitzerów od początku i w jednym momencie starzeją się wszyscy. Jako, że czterech to u takich na przykład ludzi jest to maks, więc nie masz możliwości wytrenowania sobie wcześniej rezerwowych blitzerów. Ten system trzeba by bardzo przemyśleć.

Awatar użytkownika
Hypnotic
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:18

Re: Co dalej?

Post autor: Hypnotic » 10 maja 2013, 21:05

Ja chętnie zapisał bym się do ligi obecnej lub najbliższej, zależnie od możliwości.

Swoją drogą witam wszystkich, bo to mój pierwszy post i moje początki z bb ;)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Co dalej?

Post autor: Nimar » 10 maja 2013, 22:17

Witamy i Ciebie;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Co dalej?

Post autor: Lyskie » 10 maja 2013, 22:22

Witamy fana nuke coli.
Możliwości wyglądają tak, że gramy 4 kolejkę, czyli do końca ligi jeszcze 6. Ale nie martw się niedługo ruszą jakieś rozgrywki pucharowe. Ewentualnie sparing z jakimś forumowiczem.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość