Grotzland BabyEaters

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grotzland BabyEaters

Post autor: Qbusus » 13 lut 2013, 11:44

Wraaaaaghhhh! Kill them all !!!;D
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Sancho
rekrut
Posty: 109
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:36

Re: Grotzland BabyEaters

Post autor: Sancho » 13 lut 2013, 14:19

o ile ich Ogr nie bedzie szalał :p
Zdam relację po meczu ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Grotzland BabyEaters

Post autor: Morgon » 26 lut 2013, 19:07

Widziałem, że dobrze Ci idzie w OCC. Jakieś malutkie relacje z meczów?

Awatar użytkownika
Sancho
rekrut
Posty: 109
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:36

Re: Grotzland BabyEaters

Post autor: Sancho » 28 lut 2013, 16:57

Heyka wszyskim,

W końcu znalazłem w pracy chwilę aby przysiąść do forum i zdać relację z moich zmagań.
Pierwszy mecz z ludzikami nie doszedł do skutku. Gracz się nie pojawił (wydygał ;p ). Drugi mecz grałem ze Skavenami.

Team mocno osłabiony po stronie przeciwnika: Jeden Wermin kontuzjowany, i jeden liniowy w plecy (na tym TV to pewna śmierć dla Skavenów). Niemniej jednak gracz dużo bardziej doświadczony i z bardziej wyskillowanym teamem. (Prawe na każdym gutterze block, ochrona na wermicie i na RatOgrze, liniowy z kickiem). U mnie jedynie block na BOBie, MB na blitzerze i odebranie wykopu na throwerze.

Wygrałem monetę i wybrałem odebranie planując powolną 1 połowę i masakrowanie wszystkiego co się rusza. No i jak zaplanowałem tak sie działo, leciały inj i KO, jeden za drugim. Co turę blitzowałem blitzerem z MB na któregoś z gutterów, szybko posłałem RatOgra na ławkę faulując go ile się dało. Przeciwnik tylko w jednej turze zaatakował throwera z piłką (na 1D) rzucił czachę / reroll na czachę :twisted: . TD w mojej 8 turze więc miał jedną turę na oklepanie moich liniowych, tu też mu się nie udało bo wylosowałem na kick offie "doskonałą obronę".

2 połowę zaczął w 8 (bez RO) na moich 11 więc nie mogło być dobrze dla Skavenów. Ustawił klatkę którą zaatakowaliśmy z każdej strony a dzieki przewadze liczbnej i siłowej mogłem spokojnie zostawić paru orków na pozycjach asekuracyjnych. Klatka rozbita i w 14 turze zdobywam 2 TD.

Znowu kopiemy, skaveny zgarniają jedyne SPP w tym meczu podając sobie piłkę. Aby nie tracić tych resztek które mu zostały wycofał się do lini końcowej. Zaatakowaliśmy wszyskim czym się dało i piłka znowu w rękach orków. Tym razem skończyło sie bez TD. W 18 turze nieudane bliskie podanie do blitzera w strefie przyłożenia :/.

Zgarnąłem za ten mecz całą masę SPP i trochę kasy. Dobry start w OCC. Następny mecz mnie czeka z Chaosem (najlepiej rozwinięty team w mojej grupie). Już zacieram ręce. Jak wygram z nimi to później będzie z górki :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość