A może tak mały pucharek...

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

A może tak mały pucharek...

Post autor: Lyskie » 26 lut 2013, 10:04

Byłby ktoś chętny na mini ligę na 6 osób?
Rozgrywki wyglądałyby następująco - nowe drużyny, 5 kolejek sezonu zasadniczego. Następnie najlepsza czwórka wchodzi do playoff. Łącznie max 7 kolejek.

Pomysł wziął mi się stąd, że ostatnio grywam więcej na auld i szczerze powiedziawszy gra się już tam coraz gorzej. Coraz niższy poziom kultury i umiejętności. Zamiast sparingów z wątłej jakości przeciwnikami wszyscy z nas, którzy grają ich dużo będą mogli pograć mecze rankingowe na wyższym poziomie. Przy okazji poznamy się lepiej i posparujemy przed poważniejszymi turniejami. Na koniec najlepszy w swej zakładce w profilu załapie dodatkowe trofeum ;) .

Ja ostatnio jestem bardziej dyspozycyjny. Mam status quo z żoną. Ona serialik, ja meczyk ;) i każdy tą godzinę wieczorem ma dla siebie. Poza środą i sobotą mogę grać właściwie codziennie.

Ligę widziałbym tematyczną. Od zawsze mnie to kręci, żeby wypróbować jak to się sprawdzi w praktyce. Propozycje dwie: same zespoły zręczne lub same siłowe. Wybór demokratyczny, chyba, że głosy rozłożą się 3 do 3, to ja podejmuję ostateczną decyzję.

Zapraszam do zapisu.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: szkodnik » 26 lut 2013, 10:12

Możesz wpisać mnie i jestem pewien, że Qbusus również chętnie zagra :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: Domingo » 26 lut 2013, 10:44

Tak jak w lidze Szkodnika, nie zapiszę się w najbliższym czasie.
Lyskie pisze: Pomysł wziął mi się stąd, że ostatnio grywam więcej na auld i szczerze powiedziawszy gra się już tam coraz gorzej. Coraz niższy poziom kultury i umiejętności.
Też to zauważam...
Lyskie pisze: Ja ostatnio jestem bardziej dyspozycyjny. Mam status quo z żoną. Ona serialik, ja meczyk ;) i każdy tą godzinę wieczorem ma dla siebie. Poza środą i sobotą mogę grać właściwie codziennie.
Margarita zaczęła ostatnio grać 40 sek. na turę, fajna sprawa. Meczyk gra się szybko a jakie emocje są przy tym :D
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: Nimar » 26 lut 2013, 11:17

Nie znosze grać na 40 sec, bardzo często nie da rady ruszyć wszystkimi. Najlepsze są te 2 min moim zdaniem
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: Lyskie » 26 lut 2013, 11:31

Moim zdaniem również dwie minuty są najlepsze i tym stwierdzeniem wątek dotyczący 40 sekund w tym temacie został zakończony ;) .

W pucharku, (o ile ruszy) obowiązywać będą 2 minuty na turę.

Liga będzie się nazywać: "Be quick, or be dead!" albo "Be strong, or be dead!"
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: Morgon » 26 lut 2013, 12:34

Ależ się rozdrabniacie z tymi ligami. Zaraz każdy będzie chciał mieć własną ;-p
A nie da się zrobić ligi "open" (coś na kształt FOL), która zapewni rankingowe sparingi między nami?

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: Lyskie » 26 lut 2013, 12:38

A nie da się zrobić ligi "open" (coś na kształt FOL), która zapewni rankingowe sparingi między nami?
Reszka da się? Takie coś byłoby niezłe.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: Duinhir » 26 lut 2013, 13:06

Oczywiście, że się da ;)

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: Qbusus » 26 lut 2013, 13:19

podoba mi sie wasza kreatywnosc. Jak narazie poza debowym i bowlsatem mamy plany pucharu polski i dwuch lig. mam nadzieje ze ktorys z tych ostatnich 3ech pomyslow da sie wreszcie wprowadzic w zycie :D

jakby co ja chetnie pogram ale szczerze wolal bym jedna lige ale za to taka z "jajem" i z opcja ze gra sie tymi samymi teamami do bolu! troche smutna jest opcja zaczynania ciagle od nowa. Zwalszcza gdy nam sie team juz rozwinie i zaczynamy go czuc i naprawde lubic.

Bardzo bym sie ucieszyl jak by te nasze plany wypalily.

ps. tak juz idac wlasnie za ciosem pomyslalem sobie ze mozna by tez bylo pozniej zrobic puchar ligi! tylko teamy z ligi moga brac w nim udzial :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: A może tak mały pucharek...

Post autor: yedee » 26 lut 2013, 14:05

Wlasnie o czyms takim typu FOL dla wszystkich forumowiczow myslalem. Czyli zwyczajny ranking z matchmakingiem lub challengami, jeden sezon trwa miesiac-dwa, potem reset wynikow i od nowa. Sparingi moznaby z relatywna latowscia dzieki temu rozgrywac, no i odchodzi element wspolzawodnictwa!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości