Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 17 mar 2013, 15:34

@Nimar
Pozostaje liczyc ze w meczu z reszka los sie odwroci. Trafiles na najlepszego gracza, ale najslabszy team - mysle ze sa spore szanse zeby to wygrac lub przynajmniej zremisowac. Ostrozna gra, unikanie ryzyka i powinno sie udac. Pamietaj, ze masz spora przewage w skillach do walki i dobrze planuj bloki i blitze z frenzy (wykorzystujac dauntless do walki z wojownikami i bestia) zebys sie nie przejechal. No i powodzenia!

@Morgon
Mysle ze nekromanci, poza oczywiscie clawem (ale to boli kazdy nasz zespol!) powinni byc do ogrania. Sila taka sama praktycznie, Twoja przewaga w zwarciu jego w predkosci i zwinnosci.

Pamietajcie, ze gramy druzynowo - nie musimy wygrac kazdego meczu, ale nawet jesli nie idzie w danym meczu to nie mozemy sie poddawac - jest istotne chocby iloma punktami przegramy.

Szkoda, ze akurat ten team trafilismy na dobry poczatek, ale wierze ze mozemy powalczyc!
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Nimar » 17 mar 2013, 15:45

No dam z siebie wszystko szefie ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Morgon » 17 mar 2013, 16:13

W meczu krasnoludy vs Nurgle istotne jest nie pozwolić sobie wiązać kilku zawodników np bestią, albo wojownikami. Bestię warto bez przerwy blokować jednym liniowym i liczyć, że jego pancerz wytrzyma. Nurgle w tym meczu będzie pewnie zmierzał do uzyskania przewagi taktycznej poprzez doklejanie się silnymi zawodnikami do kilku krasnali. Jak się doklei bestią do kilku, to trzeba ją walić w łeb troll slayerem ;-)

Necro są spokojnie do ogrania chaos dwarfami. Wiadomo, że w BB niczego nie można być pewnym, ale generalnie jestem dobrej myśli.

Halfy to będzie pewnie totalna improwizacja. Dobrze że to orki, a nie necro. Rozumiem Yedee, że robisz team na 3 drzewach i kucharzu? Myślę że masz pewne szanse. Zwłaszcza że radzisz sobie świetnie z takimi teamami jak gobliny.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 17 mar 2013, 19:24

Halflingi to zawsze wielka improwizacja. :mrgreen: Wszystko zalezy od rzutow na kucharza i poczatkowe bloki - jak bede mial tutaj troche szczescia to moge to nawet wygrac. Ale jak kucharz zawiedzie, a drzewa padna i nie beda chcialy wstac to dupa zimna. :) No i nie wiem jaki styl gry ma Domingo, bo nigdy z nim nie gralem, ale zauwazylem tendencje do wyzywania sie na slabszych teamach - ludzie czesto wola tluc biedne stworki do nieprzytomnosci niz realizowac plan gry i zdobywac przylozenia - nie jednego juz to zgubilo! :P

Co do nurgla jeszcze i bestii - pod koniec tury, w ktorej bestia stoi z liniowym, ktory jest na nogach, warto trzasnac na -2 kostkach w nia. Nalezy pamietac ze bestia jest glupia, wiec pewnie nie bedzie wcale blokowala.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Morgon » 18 mar 2013, 23:43

No, Nimar. Cała nadzieja w Tobie. Ja zawiodłem, ale jakoś sytuacja w meczu tak mi się układała, że nie byłem w stanie więcej wykrzesać z tych krasnali. Żałuje tylko, że ewentualne wybicie piłki w pierwszej połowie uzależniłem od wcześniejszego udanego bloku minotaura. Przedobrzyłem chcąc potem zblitzować ghula krasnoludem (zależało mi na tackle, które tylko kraś miał). Oczywiście głupie bydle popsuło blok i zjadło przerzut. Klasyk :-)
Tuż po tym turnoverze nekrosi wbili mi KO i kontuzję i było po zawodach w pierwszej połowie. Nawet nie udało się zmusić ich do przyłożenia w 7 turze.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 19 mar 2013, 09:39

Chyba zatem nasza strategia nie wypalila. :| Jako ze mamy wiecej punktow niz team reszki, to Nimar musialby wygrac przynajmniej dwoma przylozeniami, zebysmy wyszli z grupy. Jest to do zrobienia, ale napewno nie jest latwe.

Nie moge odzalowac mojego meczu z Domingo, tak niewiele brakowalo do szczescia. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Morgon » 19 mar 2013, 09:44

yedee pisze:Chyba zatem nasza strategia nie wypalila. :| Jako ze mamy wiecej punktow niz team reszki, to Nimar musialby wygrac przynajmniej dwoma przylozeniami, zebysmy wyszli z grupy. Jest to do zrobienia, ale napewno nie jest latwe.

Nie moge odzalowac mojego meczu z Domingo, tak niewiele brakowalo do szczescia. :)

Trudno. BB to wredna gra. Mi też do szczęścia brakowało udanego bloku minotaurem (głupie bydle) :-) Jakby się udał, to prawie na 100% wybiłbym piłkę ghulowi i zabezpieczył ją w pierwszej połowie z nekrosami odciętymi za linią moich graczy.

Nimar z pewnością zrobi co się da. Ale niestety, nurgle to ciężki przeciwnik dla krasnali. Może i pewnie będzie klinczować.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Nimar » 19 mar 2013, 09:54

Yedee pokładasz duże nadzieje we mnie;p JA tu się nastawiałem na 1:1 jak dobrze pójdzie, ciężko dzisiaj będzie.
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 19 mar 2013, 12:28

Krasnoludami ciezko jest wysoko wygrac, ale mimo wszystko to druzyna duzo lepsza na poczatku niz nurgle, mysle ze masz szanse zostac bohaterem! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Nimar » 19 mar 2013, 22:49

Sorry chłopaki nie byłem w stanie nic zrobić. Ogólnie cały mecz się była naparzanka, nie dało rady. Plus tylko taki, że nie pozwoliłem na zdobycie punktów przeciwnikowi 0:0
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość