Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 13 mar 2013, 17:31

Dobra Morgon i Nimar - co robimy? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Nimar » 13 mar 2013, 17:40

Nazwa drużyny powinna być zabawna!;p Co do innych rzeczy to rozumiem, że musimy wybrać drużyny tak? Ja tam za dobry nie jestem wieć mogę robić za mięcho armatnie;) Fajnie by było np. jak by którys z nas rozgrywał mecz, że inni obserwując na trubunach podpowiadali by np. na Skype albo Tsie.
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 13 mar 2013, 18:03

Haha, to juz chyba oszustwo by bylo! :D Ale trzeba pomyslec kto do czego by sie nadawal i jak chcemy skomponowac druzyne - same przecietne druzyny, jedna dobra reszta slabsza czy jakos inaczej. Ja mam Chaos Edition, wiec 3 druzyny wiecej jakby co, dodatkowo moge grac kazda armia (chcoby niziolkami! :P).
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Nimar » 13 mar 2013, 19:17

Ja nie ukrywam, że wole bashowe drużyny (najwięcej nimi grałem). Z tego co słyszałem to na mecze z niski TV warto brać amazonki. Wy chłopaki macie większe doświadczenie, to może wy ustalcie.
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 13 mar 2013, 19:21

Amazonki sa super, o ile nie trafia na krasnoludy. :) Absolutnej swobody w wyborze tez nie bedziemy mieli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Morgon » 13 mar 2013, 21:01

Jestem przeciwny "podpowiadaniu", czyli rozmowom podczas gry. Po pierwsze to wątpię żeby to było dozwolone i fair, a po drugie zamiast pomóc, to rozproszy tylko grającego. Każdy musi samodzielnie rozegrać swoje spotkanie :)

Wybór drużyn. Tu pewnie trzeba zaczekać na to, co będziemy mieli dostępne. Amazonki na niskich TV są super, ale mają naturalnego i zabójczego wroga - krasnoludy. Takich zespołów, które nie radzą sobie z konkretnym przeciwnikiem i są drogie w wyborze, proponuje unikać.

Z sensownych zespołów w przyzwoitych kosztach, to widzę:
- norsmeni (7 pkt)
- leśne elfy (6 pkt)
- ludzie (5 pkt)

z tanich:
- wysokie elfy, khemri (4 pkt)
- chaos (3 pkt)
- gobliny (2 pkt)


Z najdroższych to oczywiście nieumarli, krasnoludy i krasnoludy chaosu. Bardzo solidne teamy, ale pioruńsko drogie jak na limit 18 punktów. Mroczne jakoś mnie nie przekonują za 8 pkt. Oczywiście to tylko moja wizja na szybko i w dodatku naznaczona jakimiś osobistymi preferencjami.

Ja najchętniej zagrałbym teamem zdecydowanie zwinnym albo zdecydowanie bijącym. Opcje pośrednie mniej lubię, ale jak będzie trzeba to zagram i takimi np. ludźmi. Ogólnie to waham się wciąż co byłoby lepsze - wzięcie jednego mocnego zespołu, jednego średniaka i jednego słabszego, czy bardziej zrównoważony wybór.

Z nazwą to na razie nie mam koncepcji. Coś się jeszcze wymyśli.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 14 mar 2013, 10:30

Jestesmy grupa D, wiec jest fajnie. Bedziemy wybierac dwa zespoly jednoczesnie, co daje nam spora przewage. Proponuje zatem dwa relatywnie mocne zespoly + jeden bardzo slaby (z ratingiem 1 lub 2). Co o tym myslicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Morgon » 14 mar 2013, 12:44

yedee pisze:Jestesmy grupa D, wiec jest fajnie. Bedziemy wybierac dwa zespoly jednoczesnie, co daje nam spora przewage. Proponuje zatem dwa relatywnie mocne zespoly + jeden bardzo slaby (z ratingiem 1 lub 2). Co o tym myslicie?
Może być. Tylko że drużynami za 1 i 2 punkty niewiele się ugra. Może goblinki dadzą radę, ale prawie na pewno zostaną wcześniej wzięte. Reszta tanich to śmieci. Gdyby zostawić sobie chociaż 3 punkty, to chaośnikami/nurglami można już przy lekkim szczęściu zawalczyć.

Ja niestety nie mam chaos edition, więc teamy z tego dodatku dla mnie odpadają.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: yedee » 14 mar 2013, 13:33

Oj, nie lekcewazylbym teamow najslabszych. Moge na siebie wziac ciezar grania taka druzyna, uwazam ze ogry czy niziolki tez maja spory potencjal. Mozna zlozyc tych ostatnich na TV ok 570 + deeproot + master chief. Wcale nie jest wtedy tak latwo z nimi wygrac druzynami, ktore nie maja duzej ilosci skilli do walki. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nazwa druzyny i inne ważne rzeczy

Post autor: Nimar » 14 mar 2013, 14:24

Ja grałem ze dwa razy przegrałem z niziołkami;) Raz koleś rzucał swoimi zawodnikami w moich i ich kontuzjował i za każdym razem udawało mu się poprzez rzut towarzyszem zdobyć punkty;p Jeżeli o mnie chodzi to bardziej bym się przychylił do propozycji Morgona.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość