Inne gry

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Inne gry

Post autor: szczeblo » 01 lip 2014, 19:27

Okej, więc po spędzeniu coś koło 500 godzin z Blood Bowl, gra troszeczkę zaczęła mi się nudzić. Nadal kręcą mnie ligi i sprawy okołoligowe, ale jakoś brak mi chęci, żeby ciągle rozgrywać mecze, tworzyć nowe drużyny i grać z jakimiś randomami. Pomyślałem sobie, że jako względnie nowy członek tej jakże zacnej forumowej społeczności, można by zacieśnić więzy znajomości i pograć razem w coś innego po sieci. Jakby ktoś cierpiał na nadmiar wolnego czasu i na chwile chciał przestać rzucać kośćmi to zapraszam.

Poniższa lista to względny spis tytułów, które znam i lubię, lub mam, ale w nie nie grałem (przez te wszystkie bundle i wyprzedaże na steamie)

Awesomenauts
Borderlands 2
Chivalry: Medieval Warfare
Counter Strike: Global Offensive
Dead Island
Killing Floor
Magicka
Monaco
Natural Selection 2
Payday2
Rising Storm
Risk of Rain
Trine 2
Civka 5 z dodatkami
.....

Nie znalazłem podobnego tematu na forum, więc pomyślałem, że to może być odpowiednie miejsce dla użytkowników, żeby się umawiać na wspólne gry itd. :)
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Inne gry

Post autor: Nimar » 01 lip 2014, 22:06

Civ 5 mam na steamie z wszystkimi dodatkami, ale ostatnio nie mam czasu na granie. Teraz Oprócz BB pogrywam czasami w Heartstona i Wildstar (nowe mmo, pewnie mi się znudzi, bo nie będę miał na nie czasu, ale na razie fajnie się rozwija postać).
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość