Nie fajnie.

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Nie fajnie.

Post autor: Qbusus » 07 kwie 2014, 13:10

Nie wiem czy kiedyś mieliście coś takiego ale dzisiaj rano odpaliłem kompa, che wajśc na babola a tam info że muszę go zaunstalować. Patrze na Steama a tam wszystkie gry które miałem zainstalowane poznikały! Muszę je instalowaćraz jeszcze. Cały folder gdzie miałęm je zainstalowane na dysku wyparował. Kurcze nie wiem czy ja lunatykuję czy co? Szczerze nie wiem co się stało. Jakieś sugestie? :(
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Nie fajnie.

Post autor: zgnity » 07 kwie 2014, 13:23

Moje pomysły to :
- Steam zapomniał konta ( a podczas próby włączenia zobaczył Gry których nowe puste konto nie powinno mieć więc je skasował :P )
- Problemy z dyskiem i utrata informacji o Folderze ( Bad Sectory lub po prostu błąd podczas zwiechy systemowej i utrata danych )
- Wirus ( to nigdy nie są wirusy :P )
- Współlokator(ka) / partner(ka) - skasowanie danych ze złości lub złośliwości

U mnie jak nie włączę Steam raz na 2 miesiące to zapomina jakie miał konto i muszę znowu z palca wpisywać a nie ukrywam że na Steam mam może z 3-5 tytułów z czego raczej ich nie używam i czasem kasuję mi te gry z dysku jak nie uda mi się zalogować (bo kto by pamiętał hasła :P ).
Ale wiesz nic pewnego ci nie odpowiem.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nie fajnie.

Post autor: Qbusus » 07 kwie 2014, 13:34

haha dzieki ;) Zostane przy opcji " lunatykuje" albo "pijany byłem" :P

musze wszystko raz jeszcze instalowac eh..., mam nadzieje ze wiecej to sie nie powtórzy.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nie fajnie.

Post autor: Nimar » 07 kwie 2014, 13:37

Szczerze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby Steam sam z siebie kasował mi gry z dysku ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Nie fajnie.

Post autor: Perihelion » 25 lut 2015, 23:49

Mam taki problem, może wiecie jak to łatwo rozwiązać: po przeniesieniu plików z grą na dysk d:\gry i wcześniejszym dodaniu tego katalogu, nie mogę odpalić żadnej gry (gry był zainstalowane na dysku C w domyślnym katalog). Samo ich skopiowanie nic nie dało bo steam nie może odpalić gry, natomiast grę można uruchomić z pliku exe. Co i gdzie zmienić w steamie żeby zobaczył gry już przeniesione na d:\gry bez pobierania ich ponownego z netu i bez sprawdzania spujności bo wtedy znowuż będzie chciał je pobrać z netu.

EDIT:
Problem już rozwiązany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość