Inne gry MMORPG

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Inne gry MMORPG

Post autor: Qbusus » 16 kwie 2013, 14:43

Tak sobie pomyslalem. Zapewne wielu z was nie ma czasu na takie głupoty ale może ktoś przez przypadek lubi sobie posiedziec na innych gierkach. Ja mam sporo wolnego czasu wiec nie unikam takowych przyjemności, wręcz przeciwnie na graniu spędzam mase czasu. Proponuje podać ew. gry w jakie gramy, ( jeśli gramy ) to może sie gdzieś spykniemy i pogramy razem.

Aktualnie z wielu gierek sie wycofałem bo najzwyczajniej mi sie znudziły niemniej poniżej wypiszę te w których można mnie jeszcze znaleźć.

- LOTR
- World of Tank
- Mechwarrior Online
- War Thunder

- Będzie wielki powrót do EVE ale jeszcze nie teraz moze za miesiąc.

Jakby co to zapraszam
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Domingo » 16 kwie 2013, 15:14

Przeniosłem temat tu, bo tamten jest poświęcony figurkowemu BB.
Ja nie grywam teraz w żadne inne gry poza BB, kolega mnie namawiał na world of tank ale jeszcze się nie pokusiłem.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Nimar » 16 kwie 2013, 15:34

Ja jestem MMO wyjadaczem. Zaczynałem od Ragnaroka i Ultimy Online. Potem był chyba przez 2 lata lineage 2. Po L2 wpadłem w szał Word of Warcraft, który trwał z 6 lat z przerwami. W między czasie próbowałem Age Of Onan (tzn. Conan;p), Warhammer Online i z najnowszych GW2. Co mogę powiedzieć na temat tych gier? Na pewno zabierają mega dużo czasu z życia (bo nie oszukujmy się jak ktoś chce coś w takiej grze osiągnąć to musi to być druga praca). Praktycznie wszystkie teraz są takie same. No i po ograniu sporej ilości tytułów muszę przyznać, że na pierwszym miejscu jest WOW (no teraz troche sobie w stope strzelili z tymi pandami). Obecnie już chyba 2 lata nie gram w rzadne mmo. W wowie ekipa się porozchodziła na inne serwery, a grałem w niego już praktycznie dla ludzi. Udało się kiedyś w maju nawet zlot nad morzem zrobić, świetne doświadczenie zobaczyć z około 20 osób które się zna bardzo dobrze, a nigdy sie ich nie widziało na żywo ;) Mi się po prostu chyba tego typu gierki znudziły, niechcaiło się już ciągle farmić itp. ludzie z nowych gildii już nie byli tacy jak stara ekipa (tylko progreSS zero gadania o pierdołach, smutni ludzie). Obecnie z gier które mają kontakt z inną osobą to tylko Blood Bowl, no i to nowe simcity (chociaż ostatnio już mi się znundziło).
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Qbusus » 16 kwie 2013, 16:11

Wiem co czujesz Nimar osobiscie doświadczam tego samego. Morki sie już troche przejadły. W WOWa pocinałem troszeczke jakoś nigdy mnie tak do konca nie zassał. Mysle ze wina leżała po stronie grafiki troche za cukierkowa. W Conana pykalem pare tyg. nawet w jakiejs tam sporej polskiej gildii bylem ale smarki z nosa i to samo. Nawet gole cycki nie ratowały sytuacji.

Jedyna inna gra która naprawde ma nowatorskie podejscie i niesamowity potencjal to EVE. No ale to gra dla prawdziiwych tFardzieli i cFaniaków którzy mają za dużo wolnego czasu i chcą uciec w inny świat od żonki dzieci i obowiącków:P

Wara też pocinałem. Może nawet byliśmy w tym samym klanie? :) ja bylem w Twierdzy.

Co do Lotra to grywam stosunkowo regularnie. Mamy mała 3osobowa grupkę i ciśniemy sesyjki raz na tydzień czy jakoś tak. Gra fajna, niby to samo co inne MMORPG ale i inna zarazem. Swiat Tolkiena przedstawiony w fantastyczny sposób i grafika też spełnia moje wymagania. Moze to śmieszne ale czasami podczas gry zatrzymujemy sie gdzies ze znajomymi i podziwiamy widoki. Świat oddany naprawde kapitalnie i z klimatem co dla mnie , wielkiego fana twórczości mistrza Tolkiena jest bardzo istotne :)

Jak mam wolny czas to cisne w tanki albo mechy bo to mało absorbujące ... ale bardziej w to pierwsze a i to na duuuzym luzie. :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Nimar » 16 kwie 2013, 16:57

W warhamemrze byłem w gildi WarCry chyba i grałem squig herderem.
Co do EVE to masz racje jest to chyba najlepsze MMO na rynku. Najlepsze dlatego, że daje praktycznie nieskończoną swobodę co do grania. Czasami jak czytam na necie o tych bitwach na pare tysiecy statków, albo o tym, że ludzie się nawzajem szpiegują w gildiach to aż ciężko mi w to wszystko uwierzyć. Sam próbowałem w to grać ale wydawało mi się to za bardzo skomplikowane i zabawa się skończyła po upływie darmowych 2 tygodni. Ja obecnie stawiam na gierki dla których nie muszę rezygnować z życia i móc pograć w wolnym czasie. Blood Bowl np. jest przez to idealny.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Qbusus » 16 kwie 2013, 17:42

co do tematu EVE pozwole sobie wrzucic pare ciekawych filmików, jak kogos to interesuje i ma czas polecam ;D

1. Filmik calkowicie zlozony i zrobiony prze graczy. Okolu 2 min wstepu gdzie wytlumaczone jest co sie stalo i jak. potem 2 minuty z gry przedstawiajace jedna z pierwszych naprawde duzych bitew. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=iYEaPLCCIrY

2. Jak reklamuja gre tworcy, czyli o co chodzi.

http://www.youtube.com/watch?v=oq2oxt7Nrxo

3. Dobry filmik fanowski przedstawiajacy w 10ciu punktach o co biega w eve. Parenascie minut ale wszystko jest dobrze zrobione i wytlumaczone.

http://www.youtube.com/watch?v=c0M7jkv3xkQ
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Lyskie » 16 kwie 2013, 20:32

W MMORPGi nie gram i nie grałem, chociaż większość zacnych cRPGów od Baldura po Skyrim mam na rozpisce. Trochę szkoda, że prawie żaden porządny cRPG nie ma trybu multi, a jak już ma to no comments.
Nie pogardzę za to meczykiem w Fifkę 13, jakby ktoś z forum reflektował.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: zgnity » 16 kwie 2013, 20:56

Nie pomogę wam panowie ostatnie gry komputerowe gry jakie grałem nie licząc BB to :
Dungeons of Dreadmore , The Pit , ( a obie nie są online ) .... a reszta to starocie :P
Jakoś ostatnio nie mam za dużo czasu na granie XD
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Dabi » 23 kwie 2013, 15:18

W nic nie gram i nawet mało w BB gram aktualnie.
Ale z tego co wymienialiście to mam konto w WoT i jest fajne.
Na luzie pograć, pojeździć pół godziny to przyjemne - mało absorbujące a radości sporo.

Nie lubiłem nigdy MMORPG a swoje lata największej aktywności przy komputerze spędziłem na drużynowych inteligetnych strzelankach sieciowych -> głównie niedoścignione Wolfenstein : Enemy Territory a wcześniej Return to Castle Wolfenstein w multiplayerze.

A tak to najchętniej bym pograł w jakąś planszówkę albo chociaż jej cyfrowy odpowiednik. :|

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Inne gry MMORPG

Post autor: Qbusus » 23 kwie 2013, 15:21

No mi sie udalo zebrać tutaj grupke ludzi. Aktualnie no topie mamy talisman ( czyli stara magia i miecz w nowym wydaniu) niesmiertelna kapitalna gra, no i gre o tron. Planszowki to podstawa! :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość