Wiedźmin - Sezon Burz

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Wiedźmin - Sezon Burz

Post autor: Lyskie » 12 lis 2013, 12:39

Było to dla mnie zaskoczenie, które spadło znienacka, ale muszę przyznać że miłe zaskoczenie. Czytał ktoś, jakie macie opinie?
Dla mnie całkiem w porządku, przeczytane w dwa dni i mimo iż w sumie najsłabsza część, ale i tak utrzymana na dobrym poziomie. Chciałoby się takie przygody przeczytać co roku. Szkoda jedynie, że Jaskier niby śmieszny, ale nie plecie jak to Jaskier.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wiedźmin - Sezon Burz

Post autor: Domingo » 12 lis 2013, 14:56

Śmieszne jest to, że kilka tygodni temu szukałem jakiś informacji o tym czy Sapkowski zamierza wrócić do wiedźmina. Bo kolejny raz czytałem sobie sagę i czułem głód czegoś nowego. Znajdywałem jednak jakieś stare i często sprzeczne informacje. Nakupowałem sobie innych książek do czytania i pewnego dnia wchodzę na allegro a tam przedsprzedaż Sezonu Burz... Tak się wkurzyłem, że na razie nie kupuje :P Poczekam sobie spokojnie i kiedyś przeczytam.
Zajarany jestem sagą, dlatego cieszę się, że jest nowa książka ale wcale bym się nie obraził jakby głównymi bohaterami były postacie zupełnie nowe.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Wiedźmin - Sezon Burz

Post autor: Nimar » 12 lis 2013, 15:12

Ja chciałem sobie kupić wczoraj, ale pani w matrasie powiedziała, że wszystko wykupione. Na razie mi się nie pali bo aktualnie czytam sobie Ziarna Ziemi Michaela Cobleya, całkiem fajne. Taka Gra o Tron w kosmosie;)
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość