Ulubiona Rasa

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.

Ulubiona Rasa

Amazonki
1
2%
Chaos
3
7%
Demony Khorne'a
0
Brak głosów
Elfy
0
Brak głosów
Gobliny
0
Brak głosów
Jaszczuroludzie
3
7%
Khemri
2
5%
Krasnoludy
4
9%
Krasnoludy Chaosu
1
2%
Leśne Elfy
5
11%
Ludzie
4
9%
Ludzie Północy
3
7%
Mroczne Elfy
2
5%
Nekromanci
3
7%
Nieumarli
3
7%
Niziołki
0
Brak głosów
Ogry
2
5%
Orkowie
5
11%
Skaveni
2
5%
Underworld
0
Brak głosów
Wampiry
0
Brak głosów
Wysokie Elfy
1
2%
Wyznawcy Nurgle'a
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Lyskie » 24 sty 2013, 13:21

W I edycji Dębowego grał niziołkami jeden koleś (nick: skejwen) i po 4 kolejkach był na 1 miejscu :!: z 10 pkt. Potem zaczął tracić punkty, a potem definitywnie się obraził nie wiadomo na co. W trakcie meczu ze mną przy stanie chyba 1-0 dla mnie definitywnie porzucił ligę. To tak w ramach ciekawostki i pokazania, że coś można nimi ugrać. Pamiętajcie, że limit TV na I edycje wynosił 950-1000, czyli miał na starcie bardzo pod górkę.

Morgon grał nimi w WTF, to się będzie orientował najlepiej na co je stać.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5135
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Domingo » 24 sty 2013, 13:27

skejwena kojarzę z FUMMBL, więc pewnie tam trenował dużo.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Dabi » 24 sty 2013, 13:48

1) Leśne elfy - szybkie, zręczne i gra się nimi po prostu ciekawie. Świetne możliwości zdobywania TD i potrafią zaskoczyć. Ulubiony zespół.

2) Orkowie - kwintesencja Blood Bowla. Rozkoszne modele, fajne możliwości składania drużyny. Dadzą w ryj, jak trzeba to porzucają piłką lub goblinem. Przyjemni są po prostu :)

3) Ludzie - biedni niedoceniani ludzie. A ja ich nawet lubię za ich uniwersalność i bylejakość. Wygląd fajny. W ryj mogą dać jak się elf czy inny skaven napatoczy. Piłką porzucać mogą jak coś jest wolniejsze od nich. Ogr jest debilem ale mniejszy z nim problem niż z niektórymi innymi BG.

Mam też parę drużych których nie trawię.

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Duinhir » 24 sty 2013, 14:15

1) Khemri - Za klimat. Zbieram figurki warhammera królów grobowców i po prostu lubię tą rasę. W BB są świetni jak się ich mocno rozwinie, na początku trudne, dlatego zniechęcają wszystkich.

2) Krasnoludy - Również za klimat. Lubię nimi grać, całkowity brak stresu. Mam ekipę rozwiniętą, każdy ochrona i potężny cios. Wynik się nie liczy, jak mam ochotę popatrzeć na czerwone krzyże, to biorę właśnie ich.

3) Ogry - Niedocenione, ale jak się ma sporo przerzutów i każdy ogr ma ochronę i nieugiętą postawę, to uśmiech znika z twarzy przeciwnika po meczu. Odnoszę nimi również małe aczkolwiek cieszące zwycięstwa.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Morgon » 24 sty 2013, 14:44

Lyskie pisze:W I edycji Dębowego grał niziołkami jeden koleś (nick: skejwen) i po 4 kolejkach był na 1 miejscu :!: z 10 pkt. Potem zaczął tracić punkty, a potem definitywnie się obraził nie wiadomo na co. W trakcie meczu ze mną przy stanie chyba 1-0 dla mnie definitywnie porzucił ligę. To tak w ramach ciekawostki i pokazania, że coś można nimi ugrać. Pamiętajcie, że limit TV na I edycje wynosił 950-1000, czyli miał na starcie bardzo pod górkę.

Morgon grał nimi w WTF, to się będzie orientował najlepiej na co je stać.
Skejwen był bardzo dobrym graczem, ale olewał wszystko i wszystkich.
Ja niziołami grałem WTF, ale to była liga ułomnych zespołów, czyli właśnie halflingów, gobasów, ogrów i wampirów. Grało mi się całkiem dobrze. Niziołki to zdecydowanie najlepszy team rzucający swoimi zawodnikami. A rzucać można nie tylko w celu zdobycia TD, ale np używać swoich graczy jako żywych bomb :-) Grałem też nimi trochę w ligach open, ale tam jest dość ciężko przez mechanizm MM (nie ma szans na inductmenty).

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Sir Nick » 24 sty 2013, 20:50

Zaczne od tego, ze w BB lubie rozwiazania silowe. Krew wroga na boisku to najprzyjemniejszy widok dla moich oczu. :) Milszy widok to tylko czerwona plamka z bialym duszkiem "martwy".

1 Jaszczuroludzie - najlepsza rasa dla poczatkujacego gracza! 6 zawodnikow ktorzy moga przywalic, a ich szybkosc pozwala na minimalizowanie bledow w ustawieniu obronnym. Jedyne wady to schematycznosc w rozwoju, wysoki rating. Tym zespolem osiagam najlepsze wyniki.

2. Ludzie z Polnocy - lubie za uniwersalnosc. Minusem jest duza smiertelnosc.

3. Krasnoludy - lubie za umiejetnosci poczatkowe... niestety sa bardzo trudni w graniu i bledy trudno odrobic.

Poniewaz jestem ciagle poczatkujacym graczem trudno ocenic mi inne rasy bo gralem jeszcze tylko wampirami ktorych mocno odradzam :)
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: szkodnik » 24 sty 2013, 21:43

Ludźmi gram w zasadzie od początku i bardzo lubię tą rasę za uniwersalność. Mam jeden zespół, w którym blitzerowi przyfarciło i ma +2 do zasięgi i +2 do zwinności. Z ludzi na późniejszym etapie można zrobić zespół killerów. Początki są kiepskie (dlatego uważam, że w następnym sezonie DP pójdzie mi lepiej) :)

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Duinhir » 01 lut 2013, 15:00

Ok, jakieś wnioski z ankiety założyciela tematu? ;)

Ja widzę, że każdy coś lubi, a najbardziej to komuś przyłożyć ;)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Lyskie » 04 lut 2013, 14:30

Nie będzie wyciągania wniosków. Zresztą z grubsza widać co i jak. Jest to taki temat "towarzyski" ;) .
Jedyna dziwna dla mnie rzecz to, że tak wysoko cenione są krasnoludy.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Sancho
rekrut
Posty: 109
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:36

Re: Ulubiona Rasa

Post autor: Sancho » 04 lut 2013, 15:33

za czasów pierwszej edycji komputerowego BB uważałem ich długo jako najlepszy team. W combacie nie mieli równych wiec mogły im tylko zagrozić teamy zbudowane na agi a i z takimi sobie krasnale radzą doskonale.

teraz się trochę zmienił metagame ale i tak dają radę :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość