Inter, AC Milan i inne wątki piłkarskie

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Inter, AC Milan i inne wątki piłkarskie

Post autor: szkodnik » 22 gru 2013, 10:15

No to gramy po świętach zatem. A powiedz mi Lyskie, komu kibicujesz?? Bo ja od dziecka jestem maniakalnym kibicem jednej z mediolańskich drużyn (nie powiem na razie której) i u mnie dzisiaj podobne święto :)

P.S. Już się dowiedziałem - jesteśmy w dwóch obozach niestety. Ja kibicuję Milanowi a Lyskie Interowi. Może wynik z dzisiejszych derbów wpiszemy w BBMa ?? :)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: Lyskie » 22 gru 2013, 11:50

Dużo ryzykujesz. Inter co prawda nie gra sezonu życia, jednak Milan w tym sezonie to raczej nędza ;-). Mediolan dziś bedzie niebiesko-czarny.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: szkodnik » 22 gru 2013, 13:42

Na Inter się obudzą. Milan w ostatnich meczach troszeczkę lepszą grę pokazuje, za to Inter wpadł w dołek formy. Liczę na skromne zwycięstwo Milanu, po wyrównanym meczu.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: Sir Mewash » 22 gru 2013, 18:21

Jak mieszkalem we wloszech (w okolicach mediolanu) to wlasciciel wynajmowanego przeze mnie byl interista a sasiad milanista. Wspolne grile byly zawsze baaardzo ciekawe i nawet temat jedzenia schodzil na drugi plan :twisted:
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: Lyskie » 22 gru 2013, 22:52

Szkodnik co do skromnego zwycięstwa po wyrównanym meczu miałeś rację. Z tymże wygrał Inter. Takie 1-0 dla moich całkowicie mnie zadowoli jak wreszcie zagramy... :D
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: szkodnik » 23 gru 2013, 10:54

Milan grał w piłkę a Inter się bronił. Przeblysk geniuszu Palacio i wygrali... Kostki im pomogły :) Zachowania Muntariego i Balotellego w końcówce nawet nie będę komentował, bo widać, że obaj przez szkółkę Interu przeszli. Czas pozbyć się obydwu gowniarzy. Szkoda, bo mecz był spokojnie do wygrania. Ekipa sprzed 5 lat zrobilaby wirnik z Interu. Niestety takie czasy...

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: Lyskie » 23 gru 2013, 11:47

Szkodnik pisze:Ekipa sprzed 5 lat zrobilaby wirnik z Interu. Niestety takie czasy...
Akurat 5 lat temu to Inter miał ekipę, która zdobyła 5 razy z rzędu Mistrzostwo Włoch i wygrała Champions League. Wirnik byłby to fakt, ale w drugą stronę :D.
Obiektywnie rzecz ujmując to do 70 minuty były to bardzo słabe derby, później Inter wziął się za grę i skutek tego był jasny. Gol musiał wpaść, bo na chwilę obecną Inter jest po prostu lepszy.
Muntari to jeden z największych patałachów jakich widziało San Siro, do tego ameba umysłowa. Bardzo dobrze, że Milan był tak miły i go przygarnął...
Z tych derbów najbardziej podobało mi zachowanie kibiców Milanu i Interu i wzajemne wsparcie. Na początku milaniści pomagają załatwić otwarcie zamkniętej przez komisję ligi trybuny Interu, a później interniści odpłacają się solidarnością i i nie robią oprawy meczowej z uwagi na to, że oprawa milanu nie zyskała akceptacji. Popieprzone te komisje w włoszech, ale wzajemny szacunek kibiców to klasa światowa. Jednak da się być z jednego miasta, kibicować różnym drużynom i nie gryźć jak psy.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2871
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: reszka » 23 gru 2013, 12:05

to ja tylko nieśmiało zaznaczę, że z włoskich to jestem za Romą.

I właśnie sobie zdałem sprawę, że chyba we wszystkich liczących się ligach kibicuję drużynom stołecznym :o
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: Inter, AC Milan i inne wątki piłkarskie

Post autor: chopek_roztropek » 15 kwie 2014, 09:09

Wczoraj pogadaliśmy z Lyskie na tematy ze styku BB i piłki nożnej i …rozmarzyłem się. Była mowa jak można by odwzorować w BB wielką drużynę Interu z sezonu 2011 (potrójna korona). Styl gry mieli dość siermiężny (a’la orki :D ), ale niepozbawieni byli graczy finezyjnych (Snijder, czy Milito), których w BBowlowym składzie orków nie uświadczysz. Stąd moje fascynacje, aby w BB2 powstał moduł do tworzenia drużyn wielorasowych. Mógłby to być wbudowany edytor, w którym można by tworzyć taką drużynę Internazionale i która mogłaby potem występować w ligach publicznych przeznaczonych tylko dla takich hybrydowych składów. Mogłaby być też inna ścieżka. Każda drużyna miałaby możliwość przeistoczenia się w taką między rasową hybrydę po przekroczeniu wyznaczonego poziomu TV i wykupieniu licencji za powiedzmy 1mln.
Zdaję sobie sprawę, że na takie fanaberie w grze na PC nie ma co liczyć i pozostaje tylko mocno zainwestować w figurowego, bo tam już ogranicza tylko wyobraźnia.
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Inter, AC Milan i inne wątki piłkarskie

Post autor: zgnity » 15 kwie 2014, 10:02

Miej nadzieje że jak wyjdzie Blood Bowl 2 to będzie tam Chaos Pact ( PDF z Roosterem )
Jedyny zespół tak silnie multi rasowy którym pozwolą ci grać na normalnych turniejach ;)

A tak jak powiedziałeś najszybszy sposób na próbowanie takich Hybryd i Wynalazków to Table Top.
Choć powiem że taki Dream team dało by się złożyć problem w tym że był by bardzo drogi i niespecjalnie grywalny.
Już pomijam Animosity które musieli by wszyscy w tym zespole mieć ;P
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość