Necromunda

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: Necromunda

Post autor: unicorn » 05 paź 2020, 11:31

Nie jest to do końca to co mamy na planszy, ale klimat trzyma i gra się bardzo przyjemnie.
Co do mechaniki to taki trochę klon Mordheim - w sumie gra TT też ;).
AI zachowuje się irracjonalnie, wygrywanie nie stanowi problemu. Dużo większa skala możliwości niż w Mordheim powoduje, że AI totalnie się gubi.

Mało graczy online - za to jak się uda kogoś złapać to emocje są najwyższego rzędu - jeden nierozważny ruch i mamy praktycznie "trupa" - gdyby tak AI grało to byłaby super gra a tak to określiłbym jako "warto zagrać". Multi jest jedyną sensowną opcją na dłuższe obcowanie z grą - chyba że gra się dla prostej eksterminacji wszystkiego co się rusza (czy co tam AI próbuje zrobić) - co też ma swój urok ;)
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Necromunda

Post autor: R2-D2 » 05 paź 2020, 14:09

unicorn pisze: 05 paź 2020, 11:31 Nie jest to do końca to co mamy na planszy, ale klimat trzyma i gra się bardzo przyjemnie.
Co do mechaniki to taki trochę klon Mordheim - w sumie gra TT też ;).
AI zachowuje się irracjonalnie, wygrywanie nie stanowi problemu. Dużo większa skala możliwości niż w Mordheim powoduje, że AI totalnie się gubi.

Mało graczy online - za to jak się uda kogoś złapać to emocje są najwyższego rzędu - jeden nierozważny ruch i mamy praktycznie "trupa" - gdyby tak AI grało to byłaby super gra a tak to określiłbym jako "warto zagrać". Multi jest jedyną sensowną opcją na dłuższe obcowanie z grą - chyba że gra się dla prostej eksterminacji wszystkiego co się rusza (czy co tam AI próbuje zrobić) - co też ma swój urok ;)
Myślę że bardzo szybko bedzie promocją na tą grę usługę bo baza graczy jest bardzo mała :) Tak samo było z space hulk tactics :D
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5820
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Necromunda

Post autor: Inkq » 05 paź 2020, 15:09

I dobrze :) Ja to bym jednak wolal Necromunde w stylu X-COM 2.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: Necromunda

Post autor: unicorn » 07 paź 2020, 20:05

W stylu X-COM2 to byłby ideał :)

Niestety ale multi też leży - jak przeciwnik straci kogoś w starciu to rozłącza grę (ostatnio zawsze tak miałem) - czyli multi praktycznie nie istnieje :(
Mam nadzieję, że to naprawią - np. automatyczne wyłączenie z walki dla całej drużyny po opuszczeniu rozgrywki - wtedy lepiej wycofać co jeszcze żyje niż zrywać połączenie.

Inna opcją jest gra ze znajomymi - jakby co to jestem chętny :D (na Mordheim też)
Steam: unicorn_az

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości