" Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem .. "

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

" Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem .. "

Post autor: Qbusus » 13 lut 2013, 15:38

Hej. MAm taką nieśmiałą propozycje. Może by tak założyć gdzień temat gdzie każdy mógłby sie przedstawić i powiedzieć coś o sobie?

Brońcie Bogowie nie chce żeby to był obowiązek!!! Niektórzy ludzie cenią swoją prywatność i dobrze się z tym czują i należy to jak najbardziej uszanować, nie mniej jednak ja lubie jak wiem z kim mam sprawę.

Co wy na to?
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: szkodnik » 14 lut 2013, 14:07

Może być, ale my się akurat znamy :)

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Qbusus » 14 lut 2013, 17:44

no ale jakos to bez odzewu zostalo wiec mysle ze inni maja w to wywalony wiec chyba i my tez powiiniśmy :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Lyskie » 15 lut 2013, 07:25

Hej. Spokojnie pewno się ludzie wpiszą. Pomocne może się okazać zrobienie jakiś pytań do tego "spisu powszechnego". Wbrew pozorom najtrudniej jest pisać o sobie...
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Shawass » 23 lut 2013, 23:30

To może ja spróbuję ;)

Yo, Shawass z tej strony :) Trafiłem tutaj rozglądając się za jakąś możliwością kupna zestawu startowego do planszowego Blood Bowla dla nowych graczy z mojej okolicy, tj. z Rzeszowa, gdzie obecnie prowadzę ligę właśnie planszówkowego BB. Oczywiście mam swoją kopię kompową, jednak planszowa wersja sprawia mi znacznie więcej frajdy ;) Obecnie mam 2 drużyny "prawie skończone" (trochę malowania oraz dorzeźbienia paru rzeczy) - krasnoludy i niziołki, oraz udało mi się zakupić metalową drużynę elfów (starszą niż ta dostępna na stronie GW) i będę tworzył drużynę chaos dwarfów....i te dwie staroedycyjne mumie kuszą mnie do zrobienia jeszcze jednej drużyny....jednak to charakterystyczne u mnie - masa projektów, żaden skończony :D

Poza BB bawię się w takie gry bitewne jak Warhammer 40k, Warmachine, Operation World War II (projekt ;) ). Jeszcze jestem prezesem klubu fantastyki, conieco czytam, więcej słucham, w RPGi czasem mi się jeszcze zdarza grać, aczkolwiek rzadko.

Chyba tyle ogólnie o sobie mogę powiedzieć :D Więcej będę pisał na tym zacnym forum.

Pozdrówka!
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Morgon » 23 lut 2013, 23:48

Witamy Shawass w naszym gronie. Pisz, pisz.
No i może zagraj z nami. Rzutem na taśmę załapałbyś się do IV edycji naszej ligi.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Shawass » 24 lut 2013, 00:05

Dzięki za zaproszenie Morgon :) Chętnie zagram jak tylko zamknę parę irytujących rzeczy (z magisterką na przedzie....) oraz jak poślę mojego wysłużonego lapka na emeryturę i kupię lepszy i stabilniejszy sprzęt ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Lyskie » 24 lut 2013, 00:42

Witamy człowieka z pasją. Fajne linki podrzuciłeś w dziale o planszówce. Napisz jeszcze jak znalazłeś to forum. Szukamy ciągle najlepszych sposobów promowania się i dotarcia do wszystkich fanów BB w naszym kraju.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Shawass » 24 lut 2013, 14:22

Znalałzem tak jak pisałem szukając pudła do BB w jakimś polskim sklepie. Po wklepaniu "blood bowl polska" w google 7 wynik od góry to był post Azaghala na Gildii http://www.forum.gildia.pl/index.php?topic=34988.0 Jako, że nie był to post sprzed 5 lat czy coś uznałem że sprawa jest świeża i zajrzałem :D

Poza tym wrzuciłem też link na moje forum ( www.nawigator.rzeszow.pl/forum ), więc można się spodziewać że chłopaki od nas się zainteresują. Cały czas staram się promować figurkowego BB i pewnie zaglądnę w tym celu do Tarnowa, Przemyśla, Mielca i innych miast zaprzyjaźnionych. Nie wiem jak sytuacja stoi w Krakowie, ale w tamtejszym Vannaheimie też planuję się pojawić z pokazem jak tylko dokończę moje drużyny :) Tak czy siak, przy tych okazjach będę pewnie rzucał też namiar na forum. No i jak wypalą moje projekty to się pochwalę obszerniejszym fluffem moich drużyn oraz audio-relacjami z naszego sezonu o Puchar Pięciu Kłów ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: zgnity » 24 lut 2013, 14:34

Jak byś jechał do Krakowa bądź w inne miejsce bliżej Opola to daj znać być może uda mi się zrobić jakiś wyjazd z moimi drużynami.
Ja w ten wtorek prowadzę prelekcję na temat Blood Bowl w Opolu na spotkaniu Fenixa więc może uda mi się zaszczepić pasję do tego wspaniałego sportu któremuś członkowi klubu.
No i może później takie prelekcję i pokazy będę na bardziej otwartych imprezach prowadził ;)
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości