" Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem .. "

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Vincent » 21 mar 2017, 11:34

Chwile się już tu krzątam więc może i oficjalnie się przywitam.

Mam na imię Wiktor, lecz gdzie się da, kryje się pod nickiem Vincent i pod wszelkimi jego odmianami.

Mam 29 lat i mieszkam w Warszawie, więc z czasem liczę że na jakąś grę się do Was wproszę, najpierw muszę jednak dokończyć klejenie/malowanie figurek i załatwienie sobie jakichś długouchych, bo nimi najchętniej gram.

W BB pierwszą styczność miałem jeszcze jakieś 15-20 lat temu - nawet nie wiem która to była edycja. Nie zdawałem sobie sprawy z tego że są różne edycje :D
Wtedy też rozegrałem pewnie kilkadziesiąt meczy. Potem na długo była przerwa - nie miałem gdzie, z kim ani jak grać. Nie miałem również kasy ani na figurki które były cholernie drogie ani tym bardziej na podstawkę, bo nówki sztuki nie było a używki potrafiły osiągać astronomiczne ceny.

Ta zła passa została przerwana poprzez wypuszczenie BB1. Grałem w jakiejś angielskiej lidze (NewOgham?) jednak bez większych sukcesów. Grałem trochę w ladderze. Myślę, że dorzuciłem tym kolejnych kilkadziesiąt gier.

Chwilę spędziłem na fumbbl - ale gra w lidze z zupełnie nieznajomymi jakoś mi tam nie odpowiada, a ze znajomych nikt tam nie grał, rozegrałem więc może z 5 meczy.

Jako, że nie miałem stałej ekipy do gry to w pewnym momencie nadeszło znudzenie tematem i odłożenie gry na półkę.
Po pojawieniu się BB2 wróciłem do gry. Przypadkiem się okazało że kumpel z pracy też gra, dziwnie łatwo udało się skrzyknąć grupę 10 znajomych i tak o to gramy ligę BB2.
Następnie dołączyłem do Was gdzie już gram w PLBB, Pucharze lustrzanym i Zawodach drużynowych. Laddera oficjalnego całkowicie porzuciłem - myślę, że wyjdzie mi to na dobre.
Tymczasem mam zakupioną już podstawkę TT, team krasnoludów i skavenów - nie ma tylko czasu na ich sklejenie i pomalowanie, ale robię co mogę w tym temacie :D
Mam nadzieję, ze niedługo zacznę częściej grać TT a i z czasem może na jakimś turnieju/spotkaniu się pojawię.

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Elkołak » 21 mar 2017, 11:41

:D Od biedy podrapane mroczne elfy bym Ci mógł pożyczyć na turniej. Jak nie chcesz grać to zawsze możesz wpaść popatrzeć, a i na browara w piątek przed turniejem zapraszamy! :D
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: zgnity » 21 mar 2017, 11:49

Mroczne Długie Uszy mogły by się znaleźć by użyczyć na czas rozgrywek PO :P
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Nimar » 21 mar 2017, 12:38

udało się skrzyknąć grupę 10 znajomych i tak o to gramy ligę BB2
Dawaj ich tutaj do PLBB, POBIJEMY REKORD w ilości ludzi! :lol:
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Vincent » 21 mar 2017, 18:22

Elkołak pisze::D Od biedy podrapane mroczne elfy bym Ci mógł pożyczyć na turniej.
zgnity pisze:Mroczne Długie Uszy mogły by się znaleźć by użyczyć na czas rozgrywek PO
Dzięki Panowie, ale z tym się jeszcze chyba wstrzymam. Nie orientuje się co prawda jaka jest częstotliwość imprez ale może w drugiej połowie roku się na coś załapie. A tymczasem może zawitam jako gość, poobserwować, zaznajomić się z atmosferą i całym przebiegiem turnieju live :)

A jednego kolege właśnie namawiam do gry tutaj, bo podobno jednej osoby brakuje żeby idealnie 4 dywizje zrobić :D

Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: bor667 » 17 paź 2017, 13:13

Hej, jestem Michał. Nie piję piwa.. czy mimo tego mam szansę zostać trenerem drużyny Blood Bowl?

a tak bardziej poważnie to nie grałem nigdy w żadne bitewne/figurkowe gry, a Blood Bowl znam z komputerowej wersji, w ktorą kiedyś grałem, a ostatnio przypomniała mi się i wróciłem do niej. Przy okazji znalazlem film na GameTroll, potem Walec Bojowy i myślę, że mam ochotę spróbować 'na żywo'.
Na razie uczę się teorii ale wkrótce jakąś drużynę sobie zacznę składać i mam nadzieję, że z niektorymi się spotkam w grze.

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Elkołak » 17 paź 2017, 13:29

Cześć. Najlepiej nauczysz się grając :D Okazja jest pod koniec listopada Winter Cup w Warszawie. Jak nie masz figurek to chętnie Ci drużynę pozycze :) A skąd jesteś?
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Nimar » 17 paź 2017, 16:57

Ale jak to nie pijesz piwa?;) piwo to taki dodatek konieczny do tej gry;) No ale próbuj. Jak grasz również na pc to zapraszam do obserwowania działu blood bowl 2. Często organizujemy tam jakieś zawody.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3520
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Smollar » 17 paź 2017, 18:06

Nimar pisze:Ale jak to nie pijesz piwa?;) piwo to taki dodatek konieczny do tej gry;) No ale próbuj.
Nimar, daj żyć człowiekowi.
Z winem, czy whisky też się da grać :twisted:
PS
Witamy wśród naszej braci. :mrgreen:
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2742
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Rogal » 17 paź 2017, 18:35

A jak już naprawdę nie możesz pić to zawsze możemy jakiegoś tłustego gibona skopcić.
Witamy!
naf sraf 23542

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości