" Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem .. "

Miejsce na tematy niezwiązane z Blood Bowl.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
waffel
podawacz piłek
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2015, 09:28

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: waffel » 29 paź 2015, 12:40

Wiem że crossplay nie jest planowany, ale w niemal żadnej grze go nie ma więc jakoś mnie to nie dziwi. Na PS4 mam kilku znajomych z reala których od FUMBBL odstrasza grafika i z nimi coś tam gram. Na PS4 jest np NAF Official i tego typu ligi w których jeszcze nie grałem ale poziom podobno jest żenujący więc się może dowartościuję po bęckach na FUMBBL.
FUMBBL: http://www.fumbbl.com/~wafffel
PS4: waffelpl (jak zapraszasz mnie do znajomych to napisz że jesteś z forum BB czy coś)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Nimar » 29 paź 2015, 13:08

No bardzo dużo nieogarniętych osób tam siedzi na NAF:)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Sir Mewash » 29 paź 2015, 14:34

waffel pisze:Wiem że crossplay nie jest planowany, ale w niemal żadnej grze go nie ma więc jakoś mnie to nie dziwi. Na PS4 mam kilku znajomych z reala których od FUMBBL odstrasza grafika i z nimi coś tam gram. Na PS4 jest np NAF Official i tego typu ligi w których jeszcze nie grałem ale poziom podobno jest żenujący więc się może dowartościuję po bęckach na FUMBBL.
Wiem że nie ciągnie Ciebie do analogowej gry BB ale jako że jesteś z Warszawy to może Ty (i Twoi koledzy z reala) znajdziesz chwilkę aby pojawić się na naszym turnieju i/lub pre i/lub mid party 13-15.11. Gramy na powiślu pijemy prawdopodobnie w CK Oberża.
Wiecej info:
http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php?f=29&t=822
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Domingo » 29 paź 2015, 14:46

Sir Mewash pisze:
waffel pisze:Wiem że crossplay nie jest planowany, ale w niemal żadnej grze go nie ma więc jakoś mnie to nie dziwi. Na PS4 mam kilku znajomych z reala których od FUMBBL odstrasza grafika i z nimi coś tam gram. Na PS4 jest np NAF Official i tego typu ligi w których jeszcze nie grałem ale poziom podobno jest żenujący więc się może dowartościuję po bęckach na FUMBBL.
Wiem że nie ciągnie Ciebie do analogowej gry BB ale jako że jesteś z Warszawy to może Ty (i Twoi koledzy z reala) znajdziesz chwilkę aby pojawić się na naszym turnieju i/lub pre i/lub mid party 13-15.11. Gramy na powiślu pijemy prawdopodobnie w CK Oberża.
Wiecej info:
http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php?f=29&t=822
No właśnie zapraszamy :)
Można wiedzieć czemu nie chcesz wchodzić w figurkową wersję?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Perihelion » 29 paź 2015, 17:51

Domingo pisze:Można wiedzieć czemu nie chcesz wchodzić w figurkową wersję?
Co wy się tak dziwicie ? Gościu ma już swoje lata a wy chcecie go namówić na zabawę laleczkami :lol:

Przede wszystkim witaj na forum i zapraszamy do spróbowania gry w jakiejś naszej lidze, mecze są co 7 czy 10 dni rozgrywane tak więc spokojnie ze swoim limitem byś się zmieścił.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10563
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: leon » 29 paź 2015, 17:54

witaj. a fumbbl to nie tylko, ale aż :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
waffel
podawacz piłek
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2015, 09:28

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: waffel » 30 paź 2015, 08:09

Sir Mewash pisze:Wiem że nie ciągnie Ciebie do analogowej gry BB ale jako że jesteś z Warszawy to może Ty (i Twoi koledzy z reala) znajdziesz chwilkę aby pojawić się na naszym turnieju i/lub pre i/lub mid party 13-15.11. Gramy na powiślu pijemy prawdopodobnie w CK Oberża.
Wiecej info:
http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php?f=29&t=822
Dzięki za zaproszenie, wolę się nie obiecywać bo zamiar zawsze jest ale jednak w praktyce skuteczność pojawiania się na takich imprezach mam bliską zera.
Domingo pisze:No właśnie zapraszamy :)
Można wiedzieć czemu nie chcesz wchodzić w figurkową wersję?
Bo z tą kameralną ekipą mamy już rozgrzebanego Dreadballa (czyli też futbol tylko innej firmy i s-f zamiast Warhammer). Każdy z nas ma po jednej drużynie, to się jakoś na razie rozsypało ale gdybyśmy mieli wracać do figurek to prościej do tego co się już ma :)Tym bardziej że ja tak generalnie jestem nie-figurkowy, nie lubię kleić, malować, a nawet jeśli chodzi o same gry na poziomie zasad to uważam że 90% planszówek ma zasady lepsze, bardziej dopracowane niż 90% gier figurkowych (jakby co to zarówno Blood Bowl i Dreadball są dla mnie planszówkami). Do Dreadballa końmi mnie zaciągali :)
Perihelion pisze:Przede wszystkim witaj na forum i zapraszamy do spróbowania gry w jakiejś naszej lidze, mecze są co 7 czy 10 dni rozgrywane tak więc spokojnie ze swoim limitem byś się zmieścił.
Bardzo cenna informacja. Jestem w tej chwili w trakcie ogarniania własnego laptopa (jestem tak skonsolowany i z-iPadowany że od lat nie mam własnego komputera, jak raz w miesiącu muszę skorzystać z PC w domu to pożyczam od żony) więc pewnie się zainteresuję.
leon pisze:witaj. a fumbbl to nie tylko, ale aż :-)
Czy Ty nie grałeś kiedyś w linii ofensywnej Warsaw Eagles? Widzieliśmy się kilka razy jeszcze wieki temu Bradleyu na oglądaniu NFL i potem pewnie jeszcze kilka razy na trybunach PLFA :) a może Ty w ogóle sędziujesz FA? Na pewno Cię kojarzę.
FUMBBL: http://www.fumbbl.com/~wafffel
PS4: waffelpl (jak zapraszasz mnie do znajomych to napisz że jesteś z forum BB czy coś)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: Domingo » 30 paź 2015, 08:46

waffel pisze: Bo z tą kameralną ekipą mamy już rozgrzebanego Dreadballa (czyli też futbol tylko innej firmy i s-f zamiast Warhammer). Każdy z nas ma po jednej drużynie, to się jakoś na razie rozsypało ale gdybyśmy mieli wracać do figurek to prościej do tego co się już ma :)Tym bardziej że ja tak generalnie jestem nie-figurkowy, nie lubię kleić, malować, a nawet jeśli chodzi o same gry na poziomie zasad to uważam że 90% planszówek ma zasady lepsze, bardziej dopracowane niż 90% gier figurkowych (jakby co to zarówno Blood Bowl i Dreadball są dla mnie planszówkami). Do Dreadballa końmi mnie zaciągali :)
Figurki to nie duży problem. Gdybyś chciał zagrać z nami na turnieju (co serdecznie polecam) to zawsze znajdzie się jakaś drużyna do pożyczenia :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
waffel
podawacz piłek
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2015, 09:28

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: waffel » 30 paź 2015, 11:21

Naprawdę wolę się nie obiecywać, bo gram w różne takie rzeczy karciane, planszowe i inne od dłuższego czasu a pierwszy i jedyny raz w życiu udało mi się dotrzeć na jakikolwiek turniej jakoś w te wakacje :) (niedzielne Dice Masters u Faberów jeśli kogoś to interesuje). To byłby weekend kiedy żona akurat nie ma szkoły więc tym bardziej nie pasuje. Może znajdę chwilę pokibicować, ale na pewno nie pojawię się na cały dzień.
FUMBBL: http://www.fumbbl.com/~wafffel
PS4: waffelpl (jak zapraszasz mnie do znajomych to napisz że jesteś z forum BB czy coś)

EvilPanda
podawacz piłek
Posty: 13
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:09

Re: " Dzień dobry cześć i czołem pytacie skąd sie wziooołem

Post autor: EvilPanda » 31 paź 2015, 10:15

Hej :).
Dopiero wkręcam się w klimat bb. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem edycji chaosu. Grałem kilka dni w 2-ke, stąd w miarę przyswoiłem część mechanizmów rządzących grą, ale dalej jestem mocno zielony. Mam cierpliwość, więc jak ktoś będzie chciał coś pograć (nawet na przegranych można się uczyć). To nick na steam - taki sam jak tutaj :).
Pozdrooo :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławka Rezerwowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości