Warszawa

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Micanser
rekrut
Posty: 238
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:04

Warszawa

Post autor: Micanser » 11 cze 2014, 18:16

Witam, szukam ludzi chętnych do gry w blood bowla figurkowego w Warszawie, oraz miejsca do gry.

Przypuszczam że znajduje się tutaj kilka osób grających w inne gry figurkowe/planszowe, może ktoś orientuje się gdzie można by pograć w blood bowla (częściej niż raz na 3 miesiące), może jest jakiś sklep z grami bitewnymi gdzie są inne stoły niż tylko stoły do warhammera/lotr (takie stoły są za duże, po za tym nie chciał bym zajmować stołu który z założenia ma służyć do "większych" gier figurkowych).

Posiadam 4 drużyny (5 jest WIP), z czego 2 pomalowane: skaveni, khemri, wampiry i lizardmeni (gobliny WIP). Mam znajomego który także posiada kilka drużyn. Jeśli ktoś nie posiada własnych drużyn ale chciałby mimo to zagrać, to mogę użyczyć swojej.

Mam oczywiście boisko i inne potrzebne rzeczy.

PS: Gram w oparciu o living rulebook 5.0, nie wiem jakie są różnice w nowszych wersjach (nie zauważyłem ich grając w wersje komputerową).
Deadline dają break tackle goblinowi
Steam: Micanser :D

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Warszawa

Post autor: Sir Mewash » 11 cze 2014, 19:15

Hej,
Nie wiem z której części Wawy jesteś ale w ArtBemie (Bemowo koło Wola Parku) chłopaki grają głównie w Kwadraty ale Domingo stara się rozkręcić lige wiem że gra nas tam conajmniej trzech. Jest tu paru graczy którzy maja/chcą grać w figorkowego. Ja mam dwie drużyny i trzy WIP
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Warszawa

Post autor: Domingo » 11 cze 2014, 20:12

Cześć Micanser, witamy na forum.
Z naszym graniem w figurkowego BB jest tak jak pisał Mewash: jest parę osób chętnych ale jeszcze nic konkretnego nie rozkręciliśmy.
Artbem to miejsce w którym co piątek od godziny 20 grają chłopaki z klubu "Gamonie". Gramy tam głównie w Warhammera ale jest też boisko (a mogą być dwa albo i trzy) i można grać w BB. Przy czym granie tam jest płatne (3 zł za wieczór z BB).
Być może będzie też w przyszłości darmowa miejscówka w soboty (też na Bemowie) do której będziemy chodzić.

Mam 2 drużyny WIP. Zachęcam do wrzucania zdjęc swoich drużyn w Galerii forumowej. Namów też znajomego do rejestracji na forum ;)

Jak korzystasz z Faceblocka to zapraszam do polubienia profilu naszej Federacji, którą chcemy rozkręcić: https://www.facebook.com/BBWarszawa tam też znajdziesz kilka zdjęć z naszych gier.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Micanser
rekrut
Posty: 238
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:04

Re: Warszawa

Post autor: Micanser » 11 cze 2014, 21:13

W takim razie postaram się przyjść w piątek, poznam ludzi :)

Chyba źle się wyraziłem w sprawie drużyn, w zasadzie 3 z moich drużyn są WIP, ale dwoma z nich można już grać (są niepomalowane).
Deadline dają break tackle goblinowi
Steam: Micanser :D

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Warszawa

Post autor: Nimar » 11 cze 2014, 21:41

Taki mały offtop co to znaczy WIP? ;) No i witamy na forum.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Micanser
rekrut
Posty: 238
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:04

Re: Warszawa

Post autor: Micanser » 11 cze 2014, 21:53

WIP - work in progress, niedokończone modele (np. nieskończone konwersje, niepomalowane itp.)
Deadline dają break tackle goblinowi
Steam: Micanser :D

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Warszawa

Post autor: Domingo » 12 cze 2014, 14:16

W ten piątek mnie nie będzie w Artbemie a w następny w ogóle nie będzie grania (długi weekend) ale jak chcesz to wpadnij. Z użytkowników forum będą pewnie: Niko, Ninjaska i Pobor.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1494
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Warszawa

Post autor: Niko » 12 cze 2014, 14:27

Serwus,
Tak jak pisał Domingo będziemy tam w piątek i to dość licznie ale będziemy grali w WFB... Wpadnij się przywitać pogadać i zobaczyć co i jak... albo lepiej umów się z Mewashem :) i od razu coś zagrajcie... boisko jest na miejscu (ale chyba samo boisko...)
Jak potrzebujesz jakiś dodatkowych informacji odnośnie lokalizacji, dojazdu czy też kontaktu do kogoś z nas pisz
PMkę :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Warszawa

Post autor: Sir Mewash » 13 cze 2014, 02:22

Tak jak pisalem w PMce musze jutrzejszy wieczor potwierdzic
Kop Gryź Bij!

Jasper
podawacz piłek
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2014, 11:04

Re: Warszawa

Post autor: Jasper » 11 wrz 2014, 11:11

Witam,

Pozwoliłem sobie skorzystać z już otwartego wątku. Chciałem się dowiedzieć czy jest już istniejąca grupa grająca w Warszawie lub też czy są chętni aby w blood bowla pograć?

Posiadam własną planszę (z kostkami i całą resztą) i miejsce do grania (w kawiarni przy placu Unii Lubelskiej), zatem szukam chętnych do współzawodnictwa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości