[Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4287
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Oren » 01 lip 2023, 19:38

Shawass pisze: 01 lip 2023, 19:32
Jaskier pisze: 01 lip 2023, 09:54
Turniej korzysta z tourplaya. Nazwa drużyny w TP ma być identyczna jak nick gracza - zatem zamiast "Sprośne Niamry" wpisujemy Nimar - z góry dziękuję.

PRZED WBICIEM DRUŻYNY NA TP PROSZĘ O WYSŁANIE ROZPISKI NA MAILA W CELU SPRAWDZENIA I WBICIE NA TP, DOPIERO PO JEJ SPRAWDZENIU I INFORMACJI ZWROTNEJ

link do tp
czyli mam zrobić rozpiskę w BBTC i wysłać ją po to żeby....zrobić rozpiskę w TP

Obrazek

ok, poszło, czekam na info dotyczące mojej rozpiski zrobionej w BBTC wysłanej na maila żeby móc zrobić rozpiskę w TP :D
Czego nie rozumiesz? xD
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Shawass » 01 lip 2023, 19:46

Oren pisze: 01 lip 2023, 19:38 Czego nie rozumiesz? xD
nie rouzmiem dlaczego nie mógłbym zgrać zdjęcia zrobionego wydrukowanej rozpiski zrobionej w BBTC, które zgrałbym na pendrive i wysłał paczkomatem do sprawdzenia z załączoną kopertą i znaczkiem dla listu zwrotnego którym dostałbym potwierdzenie że mogę teraz złożyć wniosek 77b do komisji NAF żeby ubiegać się o oficjalne zatwierdzenie że dane które podałem są faktycznie moimi danymi NAFowymi, wrócić z tym potwierdzeniem (wklejonym w arkusz Excel) wysłaniem linkiem Google Drive na maila Krakowskich Smoków po to żeby dostać potwierdzenie w ich najbliższym poście na fanpejdżu FB, które usunięte będzie po 15 minutach WIĘC MUSZĘ BYĆ CZUJNYM, które to potwierdzenie pozwoli mi stworzyć tą rozpiskę w TP, no tego nie rozumiem jak mogło zabraknąć tego kroku @Oren :D

i trzymam kciuki żebyś wbił na turniej :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 3010
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Jaskier » 01 lip 2023, 20:02

@Shawass już Ci tłumaczę - chce być pewny że nie ma błędu to raz. Dwa, wszystkich opcji dla tieru 6 jest 17 - co przy wbiciu wszystkich na tp sprawia, że przeglądając ruleset na tp jest problematyczne - dlatego wolę dostać rozpe na maila i wbic na tp konkretną paczkę - dodatkowo mając rozpiski na mailu mogę je wydrukować w przystępniejszej formie niż drukując z tp

nie sądziłem, że to będzie aż tak duży problem to be honest

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4287
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Oren » 01 lip 2023, 20:03

Jakoś to wszystko kojarzy mi się z tym : O z tym
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Shawass » 01 lip 2023, 20:06

Jaskier pisze: 01 lip 2023, 20:02 @Shawass już Ci tłumaczę - chce być pewny że nie ma błędu to raz. Dwa, wszystkich opcji dla tieru 6 jest 17 - co przy wbiciu wszystkich na tp sprawia, że przeglądając ruleset na tp jest problematyczne - dlatego wolę dostać rozpe na maila i wbic na tp konkretną paczkę - dodatkowo mając rozpiski na mailu mogę je wydrukować w przystępniejszej formie niż drukując z tp

nie sądziłem, że to będzie aż tak duży problem to be honest
to tak jak pisałem zrobiłem to, masz tą rozpę na mailu :D ale nie mów że nie widzisz dziwności w sytuacji gdzie mamy narzędzie do ułatwiania robienia i zgłaszania rozp po czym dublujemy całą robotę generując rozpę przez BBTC i wysyłąjąc ją na mail
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 3010
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Jaskier » 01 lip 2023, 20:19

Shawass pisze: 01 lip 2023, 20:06
Jaskier pisze: 01 lip 2023, 20:02 @Shawass już Ci tłumaczę - chce być pewny że nie ma błędu to raz. Dwa, wszystkich opcji dla tieru 6 jest 17 - co przy wbiciu wszystkich na tp sprawia, że przeglądając ruleset na tp jest problematyczne - dlatego wolę dostać rozpe na maila i wbic na tp konkretną paczkę - dodatkowo mając rozpiski na mailu mogę je wydrukować w przystępniejszej formie niż drukując z tp

nie sądziłem, że to będzie aż tak duży problem to be honest
to tak jak pisałem zrobiłem to, masz tą rozpę na mailu :D ale nie mów że nie widzisz dziwności w sytuacji gdzie mamy narzędzie do ułatwiania robienia i zgłaszania rozp po czym dublujemy całą robotę generując rozpę przez BBTC i wysyłąjąc ją na mail
już nawet na nią odpowiedziałem

na legendary zrobię tourplaya ze wszystkim, łącznie z banami na gwiazdy niedostępne w danych koszykach - ale na jednodniówkę na 8 osób mi się po ludzku nie chce, bo i tak nie mogę tego rulesetu przenieść na LC3

jest jeszcze inny, legit motyw - na tp nie masz kontaktu z człowiekiem - a na mailu już tak, więc jeśli jest coś nie ten teges np z tym, że ktoś nie wie że na tp trzeba nazwać team od nicku albo przypomnieć o poprawnym podpięciu naf pod tp itd - to nie masz jak się skontaktować z człowiekiem, a tak to piszę na mail z którego ktoś mi wysłał rozpe

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4287
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Oren » 01 lip 2023, 20:34

Ej osiem osób to dość mało nie sądzicie? Nie ma więcej graczy w Krk i okolicy ? ;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10603
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: leon » 01 lip 2023, 20:44

Shawass pisze: 01 lip 2023, 19:46
Oren pisze: 01 lip 2023, 19:38 Czego nie rozumiesz? xD
nie rouzmiem dlaczego nie mógłbym zgrać zdjęcia zrobionego wydrukowanej rozpiski zrobionej w BBTC, które zgrałbym na pendrive i wysłał paczkomatem do sprawdzenia z załączoną kopertą i znaczkiem dla listu zwrotnego którym dostałbym potwierdzenie że mogę teraz złożyć wniosek 77b do komisji NAF żeby ubiegać się o oficjalne zatwierdzenie że dane które podałem są faktycznie moimi danymi NAFowymi, wrócić z tym potwierdzeniem (wklejonym w arkusz Excel) wysłaniem linkiem Google Drive na maila Krakowskich Smoków po to żeby dostać potwierdzenie w ich najbliższym poście na fanpejdżu FB, które usunięte będzie po 15 minutach WIĘC MUSZĘ BYĆ CZUJNYM, które to potwierdzenie pozwoli mi stworzyć tą rozpiskę w TP, no tego nie rozumiem jak mogło zabraknąć tego kroku @Oren :D

i trzymam kciuki żebyś wbił na turniej :)
tak masz zrobic. dla Ciebie specjalnie Jaskier otworzył prostsza droge

a Jaskra rozumiem i szanuje. jebane lenie co nie chce nawet im sie poprawnej rozpiski wysłac i potem w TP wklepac. pomysl Shawass jak robisz turniej ile to roboty, a teraz przełóż to na wklepanie rozpiski 2 razy. widzisz roznice? to rob i nie placz.i graj i sie ciesz ze grasz
piss and love :D
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: Shawass » 01 lip 2023, 20:52

@leon - możesz mówić ludziom o "nie płakaniu" jak przestaniesz płakać o star playerach :P

nie płaczę, widzę rozwiązanie które jest super i dziwię się po co je niepotrzebnie dublować (powtarzam to dla tych którzy nie potrafią czytać za pierwszym razem :D ), Jaskra wola że ma być tak a nie inaczej stąd też wysłałem jak trza

i tak Leon, organizowałem turnieje to wiem ;) wiem też że gdzie można to warto ułatwiać zgłaszanie drużyn żeby nie musieć później odpisywać na takie posty

to że @Jaskier planujesz na Legendary zrobić to na full wypas to łapię i się cieszę :3
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10603
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Kraków] Collegium Magicum 2023 aka LoSHki & SmoSHki vol. 4 - 15.07 naf approved

Post autor: leon » 01 lip 2023, 21:28

@Shawass nie placze o star playerach. pluje na nich i gardze nimi. nie placze o nich.
Jaskier dobrze wytłumaczył po co mu to potrzebne. tyle postów co napisales o tym to juz byś 3 czy 4 razy zrobil te rozpiski. przekierunkuj swoją energie.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości