Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Micanser
rekrut
Posty: 238
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:04

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Micanser » 26 lut 2016, 21:37

Zapomniałem wydrukować rozpiski a w domu brak sprawnej drukarki :oops: Jest ktoś w stanie wydrukować dwie kopie rozpiski? Jakoś się odwdzięczę :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Deadline dają break tackle goblinowi
Steam: Micanser :D

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: NairoD » 27 lut 2016, 21:09

Po pierwszym dniu.

Dzięki uprzejmości Mewasha dostałem baja na pierwszą grę.

Druga gra z reszką i wygrana 2:0 choć było blisko 3:0. Zacząłem skromnie od blitza na kickoff i wyszedłem po za 3 linemanami na połowę resztki tak ze Reszka nie bardzo mógł coś zrobić. Juz się jaram jak domy dla uchodźców w Niemczech ale piłka zeskaterował nie tam gdzie chciałem w efekcie czego wyłuskał ją Reszka. Jak zwykle w przypadku gry z Reszką wyjął mu na dużym farcie gula z klatki i piłkę. Moje elfy skakał jak szalone z tackla na tackla. Przez cały mecz tylko raz nie zdałem uniku. Reszka idąc na fali raz wykonał wariaci rajd "ala NairoD" posyłając wiedźmę za boisko.

Trzecia bitwa z Wariorem i jego Norsami. Aż żal mi było że nie wziąłem pomalowanych modeli tylko grałem na szybko poskładanymi plastikami. Modele wyglądają 3 razy lepiej niż w oryginale. Czapki z głów za poziom malowania bo...
Tylko dzięki temu przeżyłem fakt że moi zawodnicy nie podnosił piłki z przerzutami na 2+. Jedyny raz gdzie piłka wpadła mi przez przypadek w ręce wykorzystałem na podanie tylko po to by Blitzer Wariora ją przechwycić. O ile pierwsza połowa to jako tako dobra obrona zakończona w 8 turze przyłożeniem to drugą ustawił kickoff perfect Defender który po nieudanym podniesieniu piłki na 2+ zakończył się utratą dwóch zawodników i dwóch ogłuszonych. Reszta skończyła tylko na opalaniu się bo ustawiłem się na linii żeby zyskać dodatkowe pola do linii końcowej.
,
Jutro drużyna której nie lubię w przeciwieństwie do jej trenera czyli Chaosie krasnale pod dowództwem Mewasha. Nie nawidz tacka bo utrudnienia mi moje wariacji granie likwidując uniknąć z asortymentu umiejętności. Mam aż 4 uniki na zawodnikach a tych 6 pokurczy skutecznie mi to usuwa. Nie mam też za bardzo czym ich kąsać bo żadnego MB nie posiadam.
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1441
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Slimaq » 28 lut 2016, 17:09

Podobnie jak Kotletowi wyszedł mi GFI na pociąg i właśnie rozpocząłem podróż do domu.

Chciałbym podziękować wszystkim za super spędzony weekend.
Dzięki Miłosz za zorganizowanie turnieju - bardzo fajna miejscówka i bardzo dobry klimat (mnie Perła wzmacnia więc duży plus i zasługa w wynikach tego że w lokalu można było kulturalnie raczyć się chmielowym specjałem).

Dziękuję Domingo i Niko za super gościnę. Czułem się jak w domu :).

I dziękuję wszystkim moim przeciwnikom - w kolejności - Reszce, Warriorowi, Miłoszowi, Juniorowi (chłopie zmień drużynę na jakąś męską :)), Domingowi.

Udało się wygrać pierwszy turniej (3 mecze wygrane, 2 remisy) więc krótko podsumuję co się sprawdziło a co nie:
Mój skład 1 Treeman (na świni oczywiście), 4 catcherzy (1 z sure handem), 2 wardancerki (strip ball i tackle), 4 linemani (2 dodge), 2 RR

Na 5 meczy miałem 3 z zawodnikami bez dodga - więc tackle mi się słabo sprawdził. 2 mecze vs dwarfy (1x chaos 1x"normalne") podważyły sens 8x dodge - ale w pozostałych meczach się sprawdzały - zwłaszcza z lizakami z którymi rzuciłem całą masę 1nek więc mam mieszane uczucia. Strasznie ciężko powstrzymać woody przed zdobyciem przyłożenia jeżeli da im się więcej niż jedną turę co pokazał najbliższy przegranej mecz z Warriorem, 4 catcherzy pomimo 2str raczej nie będę zmieniał bo pomimo słabej siły - dają radę jako assysta, przeszkadzajka i nosiciele "catcha".
W sumie jedyne zmiany jakie bym wprowadził do drużyny to jakiś anty dwarf roller machine i może frenzy zamiast tackla/strip balla na WD.

Mam nadzieję że uda mi się pojawić na turnieju kwietniowym (chyba że będzie za dużo dwarfów :P).

Jeszcze raz dzięki Domingo za zaopiekowanie się nami i super atmosferę.

PS. Kotlet może odpuścimy BB i przerzucimy się na X-Winga? :)

PS1. 20:07 - Już w domu siedzę i piję belgijskie IPA z PucharoKubka za 1 miejsce - pomysł na przyszły turniej to ciekawe szkło do piwa z nadrukiem - np. coś takiego - http://sklep.krosno.com.pl/glowna/1183- ... 400ml.html
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4283
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Elkołak » 28 lut 2016, 20:24

Właśnie wylądowałem :) Dzięki za turniej i wspaniałe towarzystwo no i do zobaczyska w kwietniu. Fajny turniej chociaż wszystko przegrałem to fajne td trzaskałem, a to cieszy :D Zawsze będę pamiętał akcję z 7 tury.
ogr blokuje black orka i musi go powalic-robi to
blitzer musi powalic blitzera-robi to
blitzer blitzuje miotacza z pilka na 2 kościach odepchniecie RR powalenie pilka spada w największy tłum i teraz najlepsze mój catcher robi dodge na 5+, potem na 4+ podnosi piłkę na 4+, podaje na 4+ do drugiego catchera, odbiera na 4+, dodge na 3+, robi 2 gfi i jest poza zasięgiem :D
Mało grałem ludźmi, ale dostarczyli mi tyle fajnej adrenaliny i radochy
Ps. Figurki kupiłem od Unicorna. Unicorn mówił, że jego ogr nie robi 1, to wziąłem :lol: w czterech meczach 2 razy mu się tylko zdarzyło zgłupieć. Był bezbłędny i jeden z mądrzejszych na boisku :lol: Dzięki!
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Domingo » 28 lut 2016, 23:37

Hej jak ktoś robił zdjęcia to będzie miło jeśli mi je podeśle. Moich jest mało i są nieostre :(

Swoje relacje i podziękowania napiszę jutro.

Obrazek
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Shawass » 29 lut 2016, 02:21

Domingo - zaorałeś! :D uwielbiam tą grafę

Wróciłem, uhahany jestem turniejem i wszystkiemu co przed, pomiędzy i po :D

Miłosz - gratsy i dzięki za organizację
Domingo i Niko - dzięki wielkie za ugoszczenie, genialni i gospodarni z Was gospodarze i dobre ludzie :)
Cała ekipa z Filipem włącznie - dzięki za super spędzony czas czy to przy piwie, BB, X-Wingu (swoją drogą w kwietniu przywiozę już więcej statków :D ) jak i normalnych rozmowach o wszystkim

Relację jako taką to zrobię jak będe wypoczęty, czyli szybko się nie pojawi :P Zdrowia Pany!
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1441
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Slimaq » 29 lut 2016, 09:29

Domingo - siedzę w pracy i umieram ze śmiechu ze zdjęcia :)
Naprawdę PRO.
Dzięki! :mrgreen:
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: polonus100 » 29 lut 2016, 10:16

A kto wygrał?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Domingo » 29 lut 2016, 10:29

polonus100 pisze:A kto wygrał?
Ślimak. Mewash pewnie niedługo wrzuci wyniki.

No dobra, odespałem trochę i mogę coś naskrobać.

Standardowo dziękówka dla Mewasha za organizację. Dziękuję Wszystkim uczestnikom za przybycie a zwłaszcza Gamoniom. Naprawdę miło mi, że wpadacie na turnieje.
Dzięki Ślimak, Shawass i Kotlet za piwka. W kwietniu musimy to powtórzyć, przy czym będę musiał działać trochę spokojniej. Także proszę o wyrozumiałość

Moje gry:

1:0 z Krasnoludami Chaosu Mewasha. Mimo dobrych rzutów nie udało mi się zdobyć TD w pierwszej połowie. Mimo kiepskich rzutów Mewash dobrze się wybronił. W drugiej połowie otworzyłem piwo i od razu zacząłem lepiej grać. Przebijałem pancerze, wywaliłem jednego bullcentaura za boisko i „spokojnie” zdobyłem TD. Zwycięstwo z tak dobrym graczem plus dużo małych punktów dało nadzieje na dobry wynik w turnieju.

2:1 ze Skavenami Jakubka. Jakubek jest początkującym graczem, do tego Skavenami grał tylko raz przed turniejem. Więc jego mecz ze mną to trzeci występ w karierze. Rozpiskę miał fajną, tylko momentami nie miał pomysłu jak nią grać. Ja się na skavenach nie znam zupełnie, ale wydaje mi się, że powinien grać bardziej agresywnie. Mając strip ball i wrestle, mógł mi sporo namieszać. Wierzę, że jeszcze Jakubek wyrobi się w Skavenach, ma badzo ładna drużynę i zadatki na dobrego gracza.

2:0 z Norsmenami Niko. Pancerze Norsom pękały już od pierwszej tury meczu ( a zaczynał Niko), do tego widoczne przemęczenie Niko zadecydowało o wyniku. Znowu nałapałem dużo małych punktów i na koniec dnia prowadziłem w klasyfikacji.

0:1 z Norsmenami Warriora. Kolejny mój mecz z Warriorem na żywo i kolejny wycisk dla mojego mózgu. Marnym ale zawsze jakimś tam pocieszeniem jest to, że Warrior miał to samo. Ile my się nagłówkowaliśmy przy tym meczu… Raz źle zagrałem i gdyby nie nieudany hand-off (z RR) to bym przegrał 0:2

1:3 z Leśnymi Elfami Ślimaka. Mecz na szczycie, zwycięzca zgarniał pierwsze miejsce. Taką samą sytuację miałem w Budapeszcie, tam też ostatni mecz miałem z Leśnymi. No nie mam szans wygrać takiego meczu, jeśli jakoś szybko nie wyeliminuję tancerek. Ślimak miał słabe rzuty na uniki ale za to wybijał mi piłkę leapem jak chciał. Dopiero w drugiej połowie mu się nie udało i tancerka dzięki temu zdechła ale już wszystko było pozamiatane.
Jeszcze w 1 połowie miałem szansę na TD ale skink mi się wywrócił na pierwszym GFI tuż przed linią TD. Zasłużone zwycięstwo Ślimaka dało mu pierwsze miejsce ja spadłem na czwarte. Gratsy.

Przypominam się o zdjęciach. Jak coś macie to podeślijcie.

@Shawass, Ślimak - teraz tak myślę, że na tej grafice brakuje jeszcze drzewa ze świni ale za późno na to wpadłem ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Warsaw Tournament III 27-28 Luty

Post autor: Sir Mewash » 29 lut 2016, 16:17

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie.

Ranking końcowy:
Ranking Rasa DP MP
1 Slimaq WE 10 14
2 Mewash CD 9 17 Wygrana z Warriorem w meczu bezpośrednim
3 Warrior Nor 9 17
4 Domingo Liz 8 21
5 Kotlet Nec 8 13
6 Reszka Und 8 12
7 Niko Nor 8 11
8 NairoD DE 7 8
9 Junior Dwa 6 10
10 Elkołak Hum 6 9
11 Shawass Orc 6 8
12 Jakubek Ska 5 10
13 Micanser Hum 5 4

W tym +1 za malowanie i +1 za rozpiskę. Jedynie Nairod nie dostał punktu za malowanie. Proponuję od Mistrzostw wprowadzić obowiązkowy "tricolor". Z tego co Nairod mówił też ma drużynę na wykończeniu malowania.
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości