Kwalifikacje do reprezentacji Polski

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10559
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Kwalifikacje do reprezentacji Polski

Post autor: leon » 12 maja 2016, 22:09

Sir Mewash pisze:Leonie,ja mam się obrażać? Nieee za stare konie jesteśmy ja to nazywam gorącą dysputą na dany temat. Bedzie tak czy siak a my i tak siądziemy razem przy stole do BB czy innej planszówki z łychą w ręce.
ciesze sie i bardzo chetnie rzecz jasna :-)
Co do demokracji. Piszemy tutaj o reprezentowaniu światka figurkowego nie onlinowego. Online mistrzostwa toczą się obecnie (jeśli się nie mylę) w BB2 i na FUMMBLu. Mają swoje zasady i jeśli jest potrzeba i ktoś chce to może tworzyć do nich zasady rekrutacji. Ja naprawdę zwracam uwagę że mówimy o reprezentacji figurkowego BB.
dla mnie bb to bb. na stole czy w javie to to samo (o ile zasady sa zgodne z tymi na euro)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10559
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Kwalifikacje do reprezentacji Polski

Post autor: leon » 12 maja 2016, 22:13

co do pytan to moze tak:

1 z jakiej liczby turniejow brac pod uwage wyniki do punktacji
A - 1
B - 2
C - 3

2 czy uwzgledniac w jakikolwiek sposob eliminacje w fumbbl?
A - Tak
B - Nie

3 jesli tak wyzej to w jakis sposob?
A - turniej/turnieje na fumbbl z ktorych zostanie wyloniony reprezentant/reprezentanci
B - turniej/turnieje na fumbbl z ktorego punkty zostana uwzglednione w punktacji figurkowej ale z mniejsza waga (np 75%)
C - turniej/turnieje na fumbbl z ktorego punkty zostana uwzglednione w punktacji firurkowej jako rownorzedny turniej z taka sama punktacja
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości