Luźne pytanie o smaczki na turniejach

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Luźne pytanie o smaczki na turniejach

Post autor: Shawass » 17 mar 2017, 18:28

Shawass pisze:do piątku proszę jeszcze o oddawanie tam swoich głosów, po zamknięciu przedstawię tutaj podsumowanie.
Oczywiście że chodziło o ten piątek a nie ostatni :D Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału e ankiecie, poniżej podsumowanie:

Ilość osób która wzięła udział w ankiecie: 17, spośród których tylko jedna osoba nie uczestniczyła jeszcze w turnieju figurkowym ale będzie na PO

Opcje wraz z ilością głosów na tak/niech będzie/nie:
Czelendże - 17/0/0 - lud chce czelendży podczas turniejów za które są bonusowe nagrody
Stunty Cup - 17/0/0 - mamy masę miłośników nagród dla drużyn maluczkich :D pomysłem mogłoby być stworzenie przechodniego pucharu dla Stunty'ch na powiedzmy PO
Alternatywne piłki - 12/1/4 - nie wszyscy za, jednak opcja mile widziana przez 70% biorących udział w ankiecie, te które pokazały się w WD i którymi można się inspirować można znaleźć TU
Nieoficjalne drużyny - 11/2/4 - większościowy akcept dla 3 dodatkowych drużyn został dany, alternatywnym punktem pod dyskusję jest czy przeciw dla tych drużyn dany jest z powodu mocy tych drużyn czy kwestii umiejscowienia ich w odpowiednim Tierze
Specjalne tabele pogodowe - 9/2/6 - jedynie nieco ponad połowa uczestniczących w ankiecie była za tym, żeby używać specjalnych tabel pogodowych, podejrzewam że też z powodu istnienia takowych do konkretnych boisk, tak te zimowe zasady
Specjalne tabele Kick-off - 8/4/5 - mniej niż połowa była za takowymi zasadami, kwestia najwidoczniej przedstawienia konkretnego setu wydarzeń i poddanie ich pod publiczną ocenę
Karty specjalne - 4/1/12 - zdecydowana większość przeciwko takiemu pomysłowi
Z mojego organizatorskiego punktu widzenia Wasze uwagi w tym temacie jak również głosy w ankietach są bardzo pomocne - powiedzmy że wiedziałem że coś może być złym pomysłem i w tym momencie rozumiem z waszych komentarzy czemu to może być zły pomysł :D Zachęcam również do dalszej konstruktywnej dyskusji :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości