[Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
miguel
podawacz piłek
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2019, 15:39

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: miguel » 10 lut 2020, 11:08

Wielkie dzięki dla całej załogi odpowiedzialnej za przygotowanie, naprawdę sprawne przeprowadzenie imprezy i za poświęcenie na to kupy swojego wolnego czasu. Skali porównawczej nie mam, bo to mój pierwszy Masters, ale mimo że wynikowo dupa w sumie na koniec mnie zabolała, naprawdę mi się podobało. ;)

Edit: chciałbym powiedzieć, że na tyłach obok tej kamienicy w której był turniej, w jednej z powieści Krajewskiego o komisarzu Eberhardzie Mocku, znaleziono trupa. Trup był zamurowany w ścianie, rozkładał się i tak śmierdział, że w końcu miejscowy szewc rozbił cegły (bricks, hehe), bo chciał wiedzieć, co tak wali.

Tytuł powieści: "Koniec świata w Breslau". Antycypacja pisarza jak złoto - faktycznie coś zaśmierdziało i komuś nastąpił koniec świata w Breslau. Punkty dla Graba za wykrycie, co tak wali.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2020, 20:33 przez miguel, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: Vincent » 10 lut 2020, 11:22

Mnie na turnieju nie było, ale dziękuje za stream z pierwszego stolika. Udało się zobaczyć live 1-turówkę Leona w ostatnim meczu i załamane ręce DoTheMario :D
Liczę na więcej streamów z Masterów realizowanych w ten sposób!
Fajnie, że potem na bieżąco aktualizowaliście znacznik tury i cały dugout.

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: teillman » 10 lut 2020, 12:47

BRaN pisze: 10 lut 2020, 11:03 Oi!
Abso-kurwa-lutny szacun dla Wroclaw.
Orgowanie na propsie.
Pieta stoik - fantastyczny filar imprezy.

Wszystko bylo na piatke z plusem. Poza paroma wyjatkami zbytniej/przesadnej konsumpcji alku. Ja @smolar'a kocham, muchy nie skrzywdzi... Moze tylko zje Obrazek

Ale jak pijacki agresor (komus) wchodzi, to ja nie szanuje. @sim00n - udobruszenie przyjazny - dziekuje Ci za Twoje opanowanie Obrazek byles peacemakerem Obrazek

Pod rozwage i debate temat ponownie poddaje. Jak kto nie kojarzy BeachBowlowych... Hmm, klopotow 2 lata temu, to i dobrze Obrazek

Tak czy siak, i tak jestescie wszyscy wspanialymi nerdo-zwyrolami! I dzieki za wspolna zabawe Obrazek
Nia!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
+1 też mi się prestaje to powoli podobać. Nie umiesz pić - NIE PIJ
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Jajan1
rekrut
Posty: 94
Rejestracja: 01 wrz 2019, 22:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: Jajan1 » 10 lut 2020, 13:48

To i ja chciałbym podziękować organizatorom za fantastyczny turniej!
Mój pierwszy turniej wyjazdowy więc nie mam do czego porównywać ale zdecydowanie świetna miejscówka i wszystko dopięte na ostatni guzik.
Super, że reagowaliście na bieżąco na problemy (np. światło w tej ciemnej sali) i zdecydowanie nie ma się do czego przyczepić. Kudos!
Dzięki wielkie wszystkim przeciwnikom, każdy mecz grało się przyjemnie i z dużą dozą funu, a jakiś randomowy bullshit sprawiał, że i ja i przeciwnik łapalismy się za głowy z niedowierzania :lol:

Turniej zdecydowanie zapamiętam na bardzo długo (i to nie tylko dlatego że wylądował u mnie w podpisie :D ) i mam nadzieję przyjeżdżać na kolejne Brick Bowle do Wrocławia!
ObrazekObrazekFun Fun
Fun-gus
ObrazekObrazek
SkavUdwGobAmazonLizard
8/7/118/3/7 (stunty 0/1/2)6/5/94/3/27/4/4

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 778
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: dzyndzel » 10 lut 2020, 15:31

[mention]BRaN[/mention] i [mention]teillman[/mention]

zgadzam się w 100%, granie z bełkoczącym przeciwnikiem nie należy do najprzyjemniejszych
a ludzie upijający się na agresywnie są zagrożeniem nie tylko dla siebie ale i otoczenia
wypadałoby to trochę uciąć

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: leon » 10 lut 2020, 20:31

Vincent pisze: 10 lut 2020, 11:22 Mnie na turnieju nie było, ale dziękuje za stream z pierwszego stolika. Udało się zobaczyć live 1-turówkę Leona w ostatnim meczu i załamane ręce DoTheMario :D
Liczę na więcej streamów z Masterów realizowanych w ten sposób!
Fajnie, że potem na bieżąco aktualizowaliście znacznik tury i cały dugout.
wczoraj sam obejrzalem jak to wygladalo i stream był miodzio. ja mialem prawie 14% mialem szans na 1turowke po tym jak pilka wyladowala gdzie wyladowala. a Mario sie nie dziwie. sam bym tak samo zareagowal jakbym stracil wlasnie wygrana na turnieju przez czary mary prawie elfie.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
kicaf_
rezerwowy
Posty: 780
Rejestracja: 25 gru 2017, 16:41
Lokalizacja: Wrocław, czasem Koszalin

Zdobyte trofea

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: kicaf_ » 10 lut 2020, 22:37

Vincent pisze: 10 lut 2020, 11:22 Mnie na turnieju nie było, ale dziękuje za stream z pierwszego stolika. Udało się zobaczyć live 1-turówkę Leona w ostatnim meczu i załamane ręce DoTheMario :D
Liczę na więcej streamów z Masterów realizowanych w ten sposób!
Fajnie, że potem na bieżąco aktualizowaliście znacznik tury i cały dugout.
Raczkowaliśmy z tym streamem, ale myślę, że na następnym Bricku będzie to wyglądało jeszcze lepiej :)
...i cieszę się, że mogliśmy udostępnić emocje z pierwszego stołu :)

"Liczę na więcej streamów z Masterów realizowanych w ten sposób!" +1
steam:kicaf_
bb2:Facik

I want your skulls

https://youtu.be/7B5PrIQYuRo?t=52

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: Bratiszka » 10 lut 2020, 23:53

kicaf_ pisze: 10 lut 2020, 22:37
Vincent pisze: 10 lut 2020, 11:22 Mnie na turnieju nie było, ale dziękuje za stream z pierwszego stolika. Udało się zobaczyć live 1-turówkę Leona w ostatnim meczu i załamane ręce DoTheMario :D
Liczę na więcej streamów z Masterów realizowanych w ten sposób!
Fajnie, że potem na bieżąco aktualizowaliście znacznik tury i cały dugout.
Raczkowaliśmy z tym streamem, ale myślę, że na następnym Bricku będzie to wyglądało jeszcze lepiej :)
...i cieszę się, że mogliśmy udostępnić emocje z pierwszego stołu :)

"Liczę na więcej streamów z Masterów realizowanych w ten sposób!" +1
Za stream wielki plus Panowie, końcówkę ostatniego meczu kilka razy obejrzałem :D
Streamy ogólnie super sprawa, na derbach Warszawy byliśmy, później Black Cat, teraz chłopaki z Wrocławia zrobili dobrą robotę na Brick Bowl, zawsze to namiastka turnieju jeśli nie możesz być na miejscu, oby jak najwięcej, trzymam kciuki.
Czekam też na DeadlineTV z odcinkiem z Wrocławia ;)
Gratulacje dla Sim00na za wygraną, DoTheMario oraz Leon piękna końcówka turnieju, tyle emocji na sam koniec.
Dla Pomorskich Trolli brawa za tak zorganizowaną akcję i oczyszczenie naszego środowiska z takich osobników. W głowie się to nie mieści, wierzę że to pierwszy i ostatni taki przypadek.
Obrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: leon » 11 lut 2020, 01:01

[mention]Bratiszka[/mention] to nie byla ustawka. rzeczywiscie 2 td w 16 turze zrobilismy. :)
emocje i mocne w nas były. juz nie widac tego na nagraniu ale jak wyciagnelismy rece to kazdego drzaly jak w delirce :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
sim00n
rekrut
Posty: 193
Rejestracja: 05 wrz 2017, 21:14

Re: [Wrocław] BRICK BOWL 2020 - 8-9.02.2020 r.

Post autor: sim00n » 11 lut 2020, 07:30

Dzięki Panowie.
Mega turniej. Balety na bogato z łażeniem do rana zarówno w trakcie biforu (syte wyjście z Sokołem) jak i po pierwszym dniu (cała ekipa z Tych). Wyniki? Jak widac obycie turniejowe + troche szcześcia i można zabłysnąć na salonach 😁. Czytając opisy o streamach zdałem sobie sprawe że przez cały turniej nie zagrałem ani razu na pierwszych stołach. Czyli udał sie taki lekki atak z kanapy. Wielkie dzieki dla moich przeciwników. MagicMike, Elko, Zielu, Sniper, Zwolan i Doman. Było wymagająco i miło jak zawsze. W tym miejscu szczególne pozdrówki i podziekowania dla 17krotnego mistrza Grudziąca za lekcję gry i jedyny wpierdol na tym turnieju oraz remis w ostatnim meczu 😁. Sorki w strone Snajpera za to ze nie ta konserwa została otworzona. 5 trupów oraz jeden zabity przez publikę sprawiły ze zacząłem sprawdzać czy ktoš nie podrzucił mi magicznych kostek priviana. Ale nie. Grałem tylko na standardowym dopingu. ;) Mój trzeci BrickBowl - czyli do trzech razy sztuka. Widzimy sie mam nadzieje na Goacie w Lublinie. Turniej dopier drugi z serii tak że nie musicie sie mnie obawiać. Chyba że przy barze. Tam będe brylował jak zawsze.
PS. Dzieki dla Gamoni. Rover i Reszka za wspólny turnieik i wspólną radość po zwycięstwie oraz całej ekipie która nie dojechała za zdalne trzymanie kciuków.

Ludzie. Jesteście najlepszą ekipą na świecie !!!
Simon

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość