[Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Snajper » 29 mar 2022, 21:42

Biorę pełna odpowiedzialność za swój błąd i w pełni się z Tobą @rover zgadzam. Z tym co mówiłeś o mnie w piątek też się zgadzam.

Zarówno Grzechu jak i Elko zajęli 3 miejsce na Goat Cup. Możecie słusznie mieć do mnie pretensję, ale nie widzę lepszego rozwiązania. Elkołak zasłużył na miejsce na podium, a Grzechu nie zasłużył na ukaranie 2 dni po turnieju. Taka jest moja decyzja jako TO tego turnieju. Jeżeli koordynatorzy nie zgadzają się na takie rozstrzygnięcie, to wnioskuję o nie liczenie GOAT Cup do rankingu reprezentacji (ale to przyniesie chyba więcej problemów niż rozwiązań).

Mogę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację. Prawdą jest, że turniej był co najwyżej poprawny i ja czuję ogromny niedosyt będąc jego organizatorem. I mimo, że cały czas buduję tą marketingową otoczkę genialnego GOATa, to teraz jestem po prostu szczery- wiem, że wiele rzeczy mogłem zrobić lepiej. Jest mi szczególnie przykro, bo była to ostatnia impreza jaką organizuję przed moim wyjazdem z kraju. Jakby na to nie patrzeć miała być to dla mnie forma pożegnania z Wami i raczej nie tak sobie to wyobrażałem.

Cieszę się, że znalazły się osoby, którym turniej się podobał, dziękuję wszystkim za świetną atmosferę i jeszcze raz przepraszam za błędy w organizacji jakie popełniłem. Lublin ma jeszcze Black Cat, Ulizzez chce tworzyć turnieje 7s no i szykuje się nowy TO organizujący GOAT Cup 2023, tak więc mam nadzieję, że jeszcze nie raz do nas przyjedziecie.
Obrazek

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: MarkusNord » 29 mar 2022, 23:03

Jeśli sprawa jest wyjaśniona i zainteresowane Strony się dogadały to nie ma powodu do roztrząsania. Na turnieju nie byłem ale każdy bez wyjątku chwali udział (ja tym osobom szczerze zazdroszczę). Nie ma powodu moim zdaniem by wszczynać dysputy na ten temat.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Sir Mewash » 29 mar 2022, 23:05

Nauczka dla koordynatorów aby sezon zakończyc najpóźniej w lutym bo niepotrzebne złe emocje się rodzą dla reprezentacji. A najważniejsze aby kadra podchodIła z zimną głową i szlifowała formę na Euro
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: rover » 29 mar 2022, 23:18

Turniej mi sie podobal, tak jak kazdy inny, i zawsze bede docenial trud, ktory ktos wklada w organizacje i swietnie sie bawil. To jest po prostu karma, ktora wjezdza w temat w najgorszy mozliwy sposob.

Moim zdaniem najlepiej jak kapitan (obecnie funkcje pelni reszka) pogada z zainteresowanymi i zastanowia sie jak to rozwiazac, bo zmiana zasad ze wzgledu na blad ludzki nie jest rozwiazaniem.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: KapitanStokczan » 30 mar 2022, 00:20

...
NAF 25276

Awatar użytkownika
Kędzi
rekrut
Posty: 399
Rejestracja: 16 sie 2018, 01:35
Kontakt:

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Kędzi » 30 mar 2022, 13:37

rover pisze: 29 mar 2022, 20:13 Po pierwsze swiete prawo Elkolaka to bycia na podium i strasznie mi przykro, ze nie dostal naleznych mu nagrod.

Po drugie to najwieksza zenada jaka widzialem, zeby zmieniac miejsca na podium dwa dni po turnieju kiedy nagrody zostaly rozdane, reprezentacja zostala ustalona i rasy ustalone i z zonami wynegocjowane wyjazdowki. Po wzieciu na siebie odpwiedzialnosci ogloszenia podczas turnieju rankingu reprezentacji.

I to po tekstach o zajebistosci organizacji, chujowatosci pijanych wodzirejow, o wynoszeniu poziomu turniejow BB na wyzszy poziom itp itd. Sorry to nic osobistego, ale to jest po prostu niewyobrazalny kwas, bo jezeli sie nie myle, to Grzechu wlasnie leci z repry.
Dawno nic nie pisałem ale ... żenadą to jest twój post
Wyniki turniejowe(W/R/P):
25/6/8
Zdobyte:
- Best defender- WC 18, -Most TD- RB 19, 2 miejsce RB 18

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Oren » 30 mar 2022, 13:59

Widzę dokąd ta rozmowa zmierza...skończcie zanim na dobre zaczniecie. Wymiencie się telefonami, pogadajcie, dajcie sobie po buzi jak Chris i Will i tyle.

Ale żeby nie było że offtopuje. Dziękuję za turniej. Brawo Goaty bo bawiłem się pysznie. Miejscówka świetna, jedzonko bardzo dobre i ciepłe a to dość ważne. Zawsze wiedziałem gdzie grać, usiąść itp. dziękuję moim przeciwnikom @Cyryl @Mysza @Enma @Rafał44 @Sokół @TomB więcej na temat gier z Wami napisze pewnie jakoś na blogu i później to skopiuje.

Tak wyszedł kwasik bo jeden wynik został źle zapisany po szóstym meczu bodajże. Snajper chciał to odkręcić, niestety nie wyszło. Nie było jeszcze turnieju na edycję 2020 który by nie miał jakiegoś kwasu organizacyjnego, zdarza się, jesteśmy tylko ludźmi. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Gratulacje @Wombat Kombat za zwycięstwo! Brawo! Gratulacje dla Elkołaka za dogranie wszystkimi rasami turniejów, rewelacyjny wynik. Brawo Reszka za stunty na 7 miejscu, wiem że Griff ale jednak!

Teraz po prostu wróćmy do normalności, wiemy gdzie były błędy i postarajmy się ich nie powtórzyć. Kadra została wybrana, kibicujmy im a na mistrzostwa w Alicante wybierzemy ja w nieco lepszy sposób, bez takich nerwów. Czy właśnie teraz nie zaczynamy nowego sezonu? Skończymy go jakoś na początku Marca przyszłego roku i będzie cacy.

Nie rzucajmy się błotem, nie wielokropkujmy po prostu posypany głowę popiołem i wybaczamy to małe niedociągnięcie.

Pozdro! :)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Kędzi
rekrut
Posty: 399
Rejestracja: 16 sie 2018, 01:35
Kontakt:

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Kędzi » 30 mar 2022, 14:37

Oren pisze: 30 mar 2022, 13:59 Widzę dokąd ta rozmowa zmierza...skończcie zanim na dobre zaczniecie. Wymiencie się telefonami, pogadajcie, dajcie sobie po buzi jak Chris i Will i tyle.

Ale żeby nie było że offtopuje. Dziękuję za turniej. Brawo Goaty bo bawiłem się pysznie. Miejscówka świetna, jedzonko bardzo dobre i ciepłe a to dość ważne. Zawsze wiedziałem gdzie grać, usiąść itp. dziękuję moim przeciwnikom @Cyryl @Mysza @Enma @Rafał44 @Sokół @TomB więcej na temat gier z Wami napisze pewnie jakoś na blogu i później to skopiuje.

Tak wyszedł kwasik bo jeden wynik został źle zapisany po szóstym meczu bodajże. Snajper chciał to odkręcić, niestety nie wyszło. Nie było jeszcze turnieju na edycję 2020 który by nie miał jakiegoś kwasu organizacyjnego, zdarza się, jesteśmy tylko ludźmi. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Gratulacje @Wombat Kombat za zwycięstwo! Brawo! Gratulacje dla Elkołaka za dogranie wszystkimi rasami turniejów, rewelacyjny wynik. Brawo Reszka za stunty na 7 miejscu, wiem że Griff ale jednak!

Teraz po prostu wróćmy do normalności, wiemy gdzie były błędy i postarajmy się ich nie powtórzyć. Kadra została wybrana, kibicujmy im a na mistrzostwa w Alicante wybierzemy ja w nieco lepszy sposób, bez takich nerwów. Czy właśnie teraz nie zaczynamy nowego sezonu? Skończymy go jakoś na początku Marca przyszłego roku i będzie cacy.

Nie rzucajmy się błotem, nie wielokropkujmy po prostu posypany głowę popiołem i wybaczamy to małe niedociągnięcie.

Pozdro! :)
I właśnie o to chodzi. Oren trafiłeś w punkt.
Wyniki turniejowe(W/R/P):
25/6/8
Zdobyte:
- Best defender- WC 18, -Most TD- RB 19, 2 miejsce RB 18

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: leon » 30 mar 2022, 17:10

Tylko Oren ze się mylisz bo alicante to WC o tam nie ma kadry. Kadra to teraz dopiero na 2024 gdzieś
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: bialy » 30 mar 2022, 17:14

Wszyscy w internecie mocni w gębach, a jak na biforze lokalsi chcieli oklepać Stikiego, to wielu HeManow nie było ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości