[Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Vini
rekrut
Posty: 318
Rejestracja: 21 wrz 2019, 14:59

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Vini » 28 mar 2022, 20:05

DoTheMario pisze: 28 mar 2022, 19:20 Ej, trolle! Fajne robicie te kolorowanki, ale za głupi jestem na nie. Dajcie następnym razem numerki, żebym wiedział gdzie jaki kolor stosować.
jr100.jpg
Po co Tobie numerki!? Świetnie sobie poradziłeś! Ta wlepka jest jak serum prawdy :D Malujesz co widzisz :lol: Liczę, że ją sobie wkleisz w jakimś eksponowanym miejscu;) Fajnie, że mogłem zainspirować, miód na serce artysty ;) . Na Beach Bowl 2022 również będzie wlepa, będziesz mógł się ponownie wykazać! Liczę na progres i więcej finezji ;) Trollolollo!
Obrazek

Awatar użytkownika
DoTheMario
rezerwowy
Posty: 425
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: DoTheMario » 28 mar 2022, 21:03

Vini pisze: 28 mar 2022, 20:05
DoTheMario pisze: 28 mar 2022, 19:20 Ej, trolle! Fajne robicie te kolorowanki, ale za głupi jestem na nie. Dajcie następnym razem numerki, żebym wiedział gdzie jaki kolor stosować.
jr100.jpg
Po co Tobie numerki!? Świetnie sobie poradziłeś! Ta wlepka jest jak serum prawdy :D Malujesz co widzisz :lol: Liczę, że ją sobie wkleisz w jakimś eksponowanym miejscu;) Fajnie, że mogłem zainspirować, miód na serce artysty ;) . Na Beach Bowl 2022 również będzie wlepa, będziesz mógł się ponownie wykazać! Liczę na progres i więcej finezji ;) Trollolollo!
Nawet nie wiesz jaki uśmiech dziecięcy miałem na twarzy :lol: Czekam na kolejną wlepę <3
Obrazek

Cyryl
rekrut
Posty: 168
Rejestracja: 13 paź 2018, 08:42

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Cyryl » 28 mar 2022, 22:41

Przede wszystkim, dzięki @Snajper ! Nie będę się rozpisywał na temat genialności zorganizowania turnieju...

Gratki @Wombat , pierwsze miejsce to zawsze coś :). Oraz gratulacje dla Gryf... Reszki , za zajęcie 7 miejsca oraz zdobycie stunty cup Gryf... Halfami :). Tak czy inaczej nie było to najłatwiejsze zadanie.

Dziękuje moim przeciwnikom!

1 Mecz
Moje woody vs @Oren - chaos renegate.
Z tego co pamiętam ( @Oren zgłaszaj sprzeciw jak się mylę), Oren atakował pierwszy. Po wybiciu piłki WD ze stripem, wypadła do minosa, który bez większego problemu chwycił ją niczym, hmmm... Minotaur? Niestety dla Orena odmówił on oddania jej elfowi, przez co w pierwszej połowie nie padło przyłożenie. Mój atak. Po dodge'u elfem w moją klatkę, straciłem piłkę. Sytuacja była nie najlepsza, by wyciągnąć z niej touchdown potrzebowałem wardancerem: 2+ dodge, 2 + pick up, 2+ dodge, 2+ GFI, 2+ GFI. Podczas tej akcji zużyłem 2 RR: na GFI i pick up, oraz przerzut z dodge'a (na 5 rzutów wypadły 3 jedynki). Udało się jednak przyłożyć (w 3 turze). Bronić niestety w znacznie obniżonej ilości elfów, zwłaszcza jak przeciwnik ma 6 tur, a ja brak RR, nie je jest łatwo. Przez co mecz zakończył się remisem 1-1. Dzięki @Oren, najlepszy mecz pierwszego dnia.

2 Mecz
vs @BlackBazyl - undead
Co mam powiedzieć? Grało się przyjemnie, kupy śmiechu. Szanuje ponieważ nie wiem, czy przy takim wyniku w plecy, umiał bym się dobrze bawić. Przepraszam za 5-0 oraz dziękuje, ponieważ dał mi ten wynik możliwość wygrania nagrody most TD!

3 Mecz
vs @BRaN - norse
Miałem nadzieje na rewanż, po pitch clearu na beachu. Pudło! Od pitch cleara dzieliło mnie trzech zawodników (jest progres) :). Trochę nie farta miałem ponieważ na cztery kości ataku w piłkę, wypadło 3 both down oraz push (typem bez stripa). 1-2 przegrana. Dzięki @BRaN i liczę na godny rewanż, rewanżu :).

4 Mecz
vs @sim00n halfy
Dziękuje, wynik 3-0 dołożył się znacznie do zdobycia 13 TD...

4,5 Mecz
vs @Misiozaurus khemri
Sparing, bardzo przyjemna gra dzięki misio. Po pierwszej połowie zostało mi na atak 7 elfów, zrestartowaliśmy bym atakował w 11. Znów zostałem przebashowany. Sumarycznie przegrałem 1-2 (choć gdyby nie restart było by gorzej). Dobrze że zagraliśmy ten mecz, bo rzuciłem wszystkie najgorsze rzuty. Ile tam było pał... to ja do tylu liczyć nie umiem - nie przekładając się na wyniki turnieju. Dziękuje, udowodniłeś że jesteś władcą tej rasy.

5 Mecz
vs @Vini lizaki
Nie był to najszczęśliwszy paring dla ciebie. Po błędzie w zbudowaniu klatki, musiałem wyrzucić blokując na dwóch kościach liniowym jakiekolwiek przepchnięcie. By zaatakować skinka viniego również dwoma kośćmi od WD ze stripem bez rzutów dodatkowych. Na szczęście udało się odebrać piłę i w 7 turze drive'a przeciwnika przyłożyć na 1-0. W ostatniej turze mojego ataku przyłożyłem na 2-0. Tak zakończył się ten mecz. @Vini dzięki.

6 Mecz
vs @rayhell underworld
Przed tym meczem byłem tak zmęczony, że musiałem pierwszy raz w życiu napić się napoju energetycznego (kawy) by grać dalej :). Pomogło :D. Zaczęło się moim atakiem. Przyłożyłem w 8 turze, rayhell próbował robić one turna rzutem, jednak dostałem blitza i powaliłem trolla. Nie udało się. Na atak rayhella wylosował się deszcz. W 4 turze postanowił stalować do 8 na remis, znów zostało mi 3 zawodników. Ale jakich? Dwóch WD i drzewo (w siódmej zszedł pierwszy WD). Ostatnia akcja turnieju! Leap na 5+, dodge 3+, dodge 2+ od tackla, GFI 2+, GFI 2+ i block na 2 WD z tacklm na piłkę (Był deszcz - minus do podnoszenia). Oczywiście nie muszę mówić co wypadło. [SKULL][SKULL]. Miłe zakończenie :). Dziękuje @rayhell, trzeba było trochę pogłówkować (gdy miałem jeszcze zawodników).


Ostatecznie 10 miejsce, 13-4 w TD. (top dycha zrealizowane)!
Dzięki jeszcze raz: @Snajper, @Oren, @BlackBazyl, @BRaN, @sim00n, @Vini, @rayhell.

Gratulacje @Wombat i Gry... @reszka ;).
Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Vini
rekrut
Posty: 318
Rejestracja: 21 wrz 2019, 14:59

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Vini » 29 mar 2022, 12:35

a propos nieoczekiwanie wywołanego wątku wlepki :lol: - Jednego giftu mi zabrakło na turnieju, drodzy organizatorzy. Wlepki z Waszym logiem - jest po prostu świetne, elegancko wymyślone. Zdecydowanie brakuje jej do kolekcji innych, które zdobią walizę z moim stadionowym cyrkiem ;) Liczę na taką pamiątkę za rok! Ogólnie oprawa graficzna to kawał dobrej roboty, @Riot gratulacje.

Warto również rozważyć zaangażowanie fotografa z profesjonalnym zacięciem ;) Na Bash Feście na przykład, zrobiono b. dobry reportaż z wydażenia. Piękne foty wyszły.

p.s. Jakbyście myśleli w przyszłości o koszulkach z okolicznościowym nadrukiem - jestem za!
Obrazek

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Mentos » 29 mar 2022, 16:44

Snajper pisze: 21 mar 2022, 20:00 @rayhell i @Vex nie wiem na jakie stawki "wykupu" wejściówek się umówiliście, ale jakby co to @Maciou i @Mentos posiadali wejściówki MINI (i Wy też takie na chwilę obecną macie).

@reszka, @Shawass, @Dzoooma, @bialy, @BRaN, @sim00n, @Redil Wy też macie wejściówki MINI, jest możliwość upgrade do zestawu STANDARD za 40 zł w dniu turnieju. Różnice między zestawami pokaże na filmiku w środę.

@stikman Tworzę go właśnie. Będzie a'la katalog aukcyjny ze zdjęciami i ewentualnie krótkim opisem i ceną minimalną.
Siema, ja nie miałem chyba nigdy wykupionej wejściówki:)

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Snajper » 29 mar 2022, 16:53

Po dwóch dniach rozmyślań i rozmowach z fundacjami postanowiłem, że nie będę Wam wskazywał jednej zbiórki, na konto której macie wpłacić pieniądze z licytacji podczas Goat Cup Lublin. Nie będę też oczywiście w żaden sposób weryfikował Waszych przelewów, bo wiem, że każdy z Was tych wpłat dokona.

Najważniejsze w tym wszystkim jest pomóc ludziom i sobotnią licytacją pokazaliśmy, jak bardzo bliski jest nam los naszych przyjaciół z za wschodniej granicy. Ze wszystkich wpłat powinniśmy uzyskać 6685 zł (2150 zł zebrane w sobotę + 3685 zł deklaracji przelewów + 850 zł dodatkowo), co na tak małe środowisko jak nasze, uważam za niesamowity i piękny wynik.

Ze swojej strony przedstawię Wam kilka sprawdzonych propozycji fundacji, oraz zbiórkę na którą pójdą pieniądze, które powierzyliście mi, abym przelał w Waszym imieniu.

3000 zł, czyli 2150 zł które uzbieraliśmy w gotówce w sobotę + 850 zł od siebie prywatnie, wpłacam na konto Polska Misja Medyczna. Wybrałem tę organizację, ponieważ sam przez kilka lat byłem blisko związany ze służbą medyczną i uważam, że taka forma pomocy humanitarnej jest najbardziej potrzebna w obecnej sytuacji.
Jeżeli również chcecie wspomóc tę organizację, to więcej informacji oraz formy pomocy znajdziecie pod linkiem pmm.org.pl/ukraina

Inną możliwością jest wsparcie SOS Wioski Dziecięce, która w sposób szczególny zajmuje się pomocą i opieką nad potrzebującymi dziećmi. Sytuacja dzieci osieroconych, czy z domów dziecka jest traumatyczna i wiele z nich potrzebuje schronienia. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej i wspomóc tę organizację w tym linku znajdziecie wszystkie informacje https://pomagam3.wioskisos.org/

Kolejną możliwością jest bezpośrednia pomoc rannym ukraińskim żołnierzom Госпітальєри Госпитальеры Hospitallers. Fundacja ta zajmuje się pomocą poszkodowanym w wyniku działań wojennych, pomaga żołnierzom i ich rodzinom. Więcej informacji znajdziecie tutaj (w lewym dolnym rogu jest zmiana języka na angielki): https://www.hospitallers.life/

Grupa People Can Fly utworzyła zbiórkę, gdzie każda wpłacona złotówka jest przez organizatora podwaja i przekazana Polska Akcja Humanitarna (PAH). Tą zbiórkę polecił nasz kolega Rover. Tutaj znajdziecie link do skarbonki https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina-peoplecanfly

Wszystkie powyższe zbiórki są pewne i sprawdzone. Jeżeli chcecie wpłaty za licytację przeznaczyć na inną fundację / ośrodek / cel - macie do tego pełne prawo. Prosiłbym tylko, żeby pomoc ta dotyczyła Ukrainy.

Jeszcze raz wszystkim darczyńcom i licytującym serdecznie dziękuję. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to proszę o kontakt. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów oczywiście pomogę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Elkołak » 29 mar 2022, 19:13

Jako ze policzylem swój opp score okazało się ze jestem na podium @Snajper potwierdził na razie na PW ale na pewno i tu napisze. Także Dwóch Trolli na podium Goata! Obydwaj Dark elfami :D Bo północ dark elfami słynie :D Za Wiedźmy pijące krew!!!
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Snajper » 29 mar 2022, 19:35

Potwierdzam, to co napisał Elko. W ostatniej rundzie, praktycznie w ostatnim meczu Czeftek vs Andrzej spisałem wyniki na odwrót. Później się zagmatwałem i zacząłem liczyć ręcznie OP score na podstawie miejsc, a nie punktów. To spowodowało jeszcze więcej zamoeszania. Sprawdziłem wszystkie wyniki od 1 rundy jeszcze raz i jeszcze raz sprawdziłem mecze bezpośrednie (tutaj też w połowie stawki jest mała zamiana miejsc). Kończę się ogarniać i napiszę dokładnie co i jak.

Przepraszam wszystkich za zamieszanie. Grzechu, do Ciebie też za chwilę napiszę PW z dokładnym wyjaśnieniem co i jak.
Obrazek

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: rover » 29 mar 2022, 20:13

Po pierwsze swiete prawo Elkolaka to bycia na podium i strasznie mi przykro, ze nie dostal naleznych mu nagrod.

Po drugie to najwieksza zenada jaka widzialem, zeby zmieniac miejsca na podium dwa dni po turnieju kiedy nagrody zostaly rozdane, reprezentacja zostala ustalona i rasy ustalone i z zonami wynegocjowane wyjazdowki. Po wzieciu na siebie odpwiedzialnosci ogloszenia podczas turnieju rankingu reprezentacji.

I to po tekstach o zajebistosci organizacji, chujowatosci pijanych wodzirejow, o wynoszeniu poziomu turniejow BB na wyzszy poziom itp itd. Sorry to nic osobistego, ale to jest po prostu niewyobrazalny kwas, bo jezeli sie nie myle, to Grzechu wlasnie leci z repry.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Lublin] Goat Cup 2022 26.03 - 27.03 2022

Post autor: Elkołak » 29 mar 2022, 20:29

Nie leci bo był za mną. Wszystko jest w porządku a pomylić każdy się może. Jeśli chodzi o mnie wszystko ze Snajperem mamy załatwione. Proszę o wyrozumiałość i zaprzestanie jakichkolwiek ataków. Turniej był fajny i kwachy są niepotrzebne. Bardzo Was proszę. Naprawdę wszystko gra! Rover w 7 meczu to już byśmy zagrali :D
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości