Turniej Jaskrowy

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Turniej Jaskrowy - konsultacje vol.2

Post autor: Jaskier » 07 mar 2020, 07:31

leon pisze: 07 mar 2020, 06:53 Handelek miesiącami. W tak młodym wieku Jaskier?
a jednak

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Closed]Turniej Jaskrowy - grania na akademiku brak

Post autor: Jaskier » 07 mar 2020, 10:50

.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2020, 20:32 przez Jaskier, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: [Closed]Turniej Jaskrowy - grania na akademiku brak

Post autor: Bratiszka » 07 mar 2020, 11:37

Znów mam wystawić mem z putinem i snickersem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Closed]Turniej Jaskrowy - grania na akademiku brak

Post autor: Jaskier » 07 mar 2020, 11:43

Bratiszka pisze: 07 mar 2020, 11:37 Znów mam wystawić mem z putinem i snickersem?
a odnośnie czego był wcześniej bo musiało mnie to ominąć :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: [Closed]Turniej Jaskrowy

Post autor: Tomek Kos » 07 mar 2020, 12:17

Mamy już tak dobre czasy, że turniejów jest więcej niż miesięcy. Cieszmy się dobrobytem. Jaskier rób turniej w akademiku!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Closed]Turniej Jaskrowy

Post autor: Jaskier » 07 mar 2020, 12:26

Tomek Kos pisze: 07 mar 2020, 12:17 Mamy już tak dobre czasy, że turniejów jest więcej niż miesięcy. Cieszmy się dobrobytem. Jaskier rób turniej w akademiku!
wiesz, po prostu nie chce potem słyszeć co chwilę, że spiskowałem i że chciałem komuś kraść frekwe, nie chcę żeby potem było na każdym kroku jaki to ja niedobry jestem i być atakowanym z każdej strony; tak czy owak - mam podobne przemyślenia, że teraz nie da się zrobić tak nowego turnieju, żeby gdzieś nie wejść, a środowisko się rozrasta i doraczkowujemy do większych państw (gdzie dwudniowych turniejów w miesiącu jest więcej niż jeden), muszę jednak przemyśleć potencjalne ryzyko

o frekwe się nie boję, bo nie na tym mi zależy, a na takiej full luźnej atmosferze turnieju jak wtedy na lochu - cieszy mnie, że ktokolwiek docenia taką atmosferę i że ktoś pamięta tamten turniej

Awatar użytkownika
Mysza
rezerwowy
Posty: 654
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:31
Lokalizacja: Wawa

Re: [Closed]Turniej Jaskrowy

Post autor: Mysza » 07 mar 2020, 12:33

[mention]Jaskier[/mention] w poprzednim turnieju twoim sie zakochałem !!!! Miejsce i klimat . Masz moją obecność . Cicho liczę ,ze będzie znowu akademik to wezmę szlafrok i kapcie :)
:twisted: !!!!!!!!! Czekam na Slaanesh !!!!!!!!! :twisted:
Profil FUMBBL: MyszaDeadline
Obrazek
Obrazek
Obrazek Główny sponsor drużyn

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2982
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Closed]Turniej Jaskrowy

Post autor: Jaskier » 07 mar 2020, 12:42

Mysza pisze: 07 mar 2020, 12:33 @Jaskier w poprzednim turnieju twoim sie zakochałem !!!! Miejsce i klimat . Masz moją obecność . Cicho liczę ,ze będzie znowu akademik to wezmę szlafrok i kapcie :)
jak turniej byłby w sierpniu... poza rokiem akademickim... być może byłoby o spanie w akademiku jeszcze łatwiej, do tego z lokalu gdzie gramy, obiad w pierwszym dniu... w drugim śniadanie

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: Turniej Jaskrowy

Post autor: Tomek Kos » 07 mar 2020, 13:53

Popraw mnie jeśli się mylę ale chcesz chyba zrobić turniej ziomków Jaskra a nie DUŻY TURNIEJ. W wakacje frekwencja zawsze będzie słabsza co udowadnia Beach Bowl, który ma teoretycznie wszelkie papiery by walczyć o rekordy. Bez obrażania się - przyjadą tylko ci, którzy konkretnie będą chcieli _do ciebie_ przyjechać bo ani prestiżu, ani grubych nagród nie będzie. Taki lokalny, okazjonalny turniej dwudniowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3813
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Turniej Jaskrowy

Post autor: MarkusNord » 07 mar 2020, 13:56

Tomek Kos pisze: 07 mar 2020, 13:53 Popraw mnie jeśli się mylę ale chcesz chyba zrobić turniej ziomków Jaskra a nie DUŻY TURNIEJ. W wakacje frekwencja zawsze będzie słabsza co udowadnia Beach Bowl, który ma teoretycznie wszelkie papiery by walczyć o rekordy. Bez obrażania się - przyjadą tylko ci, którzy konkretnie będą chcieli _do ciebie_ przyjechać bo ani prestiżu, ani grubych nagród nie będzie. Taki lokalny, okazjonalny turniej dwudniowy.
+1

Jaskier nie rób scen tylko organizuj na luzaku ;)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość