[Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (PARINGI R4 - str 39)

Post autor: teillman » 14 wrz 2020, 21:34

Oren pisze: 14 wrz 2020, 20:48 Wyciekła już figurka na przyszły rok:

Obrazek
You nailed it!
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Vini
rekrut
Posty: 318
Rejestracja: 21 wrz 2019, 14:59

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (PARINGI R4 - str 39)

Post autor: Vini » 14 wrz 2020, 22:42

Czołem. Świetna impreza [mention]Shawass[/mention] ! Dużo emocji, Nuffle mega kapryśny, bo więcej było turlania niż dobrej gry ;) Czy momenty w meczach były? Były! Nie będę strzępić języka, nikt by mi nikt nie uwierzył :D Dziękuję moim przeciwnikom za pouczające mecze, a [mention]Oren[/mention] i ekipie Trolli za podwózkę i wesołą kopaniję. Plan był taki, na moim pierwszym dużym turnieju być w pierwszej połowie tabeli. Byłem 24 na 48. Sukces :D Do następnego!
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (PARINGI R4 - str 39)

Post autor: Shawass » 14 wrz 2020, 23:34

Dzięki wielkie za ciepłe słowa, był to team effort :)

Poniżej po poprawkach (był źle wpisany wynik Ulizzez vs Paton) wyniki:

Obrazek
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Post autor: teillman » 15 wrz 2020, 11:30

To ja napiszę coś od siebie:
Podróż z Warszawy w doborowym klubowym towarzystwie [mention]Mysza[/mention] jako kierowca nie do zdarcia, [mention]Zielu[/mention] jako komendant imprezy, wiecznie marudzący [mention]dzyndzel[/mention] tzn. [mention]Tomek Kos[/mention] I dociążenie zawieszenia w postaci [mention]Smollar[/mention]a i mojej skromnej osoby.

Dotarliśmy w sam raz na befora i skleiliśmy trochę piątek z dawno niewidzianymi mordeczkami (Nie oszukujmy się, w końcu tylko po to się jeździ na turnieje).

W sobotę zaczęliśmy powolutku bez pośpiechu godzina 10 żyć nie umierać. Postanowiłem że do Rzeszowa przyjadę czymś czym jeszcze nie grałem i padło na chaos pact. [mention]Elkołak[/mention] chętnie pożyczył mi swoje pamperki więc można było debiutować.
Pierwszy przeciwnik:
[mention]Gregx[/mention] z lizakami
Śmiechom i żartom nie było końca głównie przez głupotę kroxa którą zarażał moich big guyów. Nawet mordując kolejne saurusy i skinki Gregxa ten miał banana na twarzy.
Mecz skończył się 2:1 dla mnie.

Kolejny paring i [mention]Misiozaurus[/mention] z khornem.
Nie będę ukrywał że przeciwko khornowi grałem w tym momencie tyle samo meczy co Pactem czyli raz z kapitanem w Łodzi więc podszedłem do tematu na zasadzie Yolo.
Misio jak to misio do 3ciej tury zajebał mi swoją skrzydlatą dorotką 3 zawodników w tym minotaura, którego musiałem ratować apo a w turze kolejnej mój troll wyjebał się na gfi i zazdrosny o mino wylądował z krzyżem. Na szczęście wleciała regenka A ja przeszedłem do taktycznego leżenia na ziemi co by nie stracić więcej zawodników.
rsz_20200912_132150.jpg
Misio cieszył się zapewne że mecz ma już wygrany ale nuffle już czekał na drugą połowę. Tym razem ja zatłukłem praktycznie wszystko co ruszał się na połowie przeciwnika i miało rogi. Przykładam szybko żeby jeszcze zrobić 2:1.
Misio rzuca na 4 KO i widzimy plejadę jedynek :)
rsz_20200912_140100.jpg
Dostaję blitza ale źle się ustawiam elfem i misio pomimo 5 zawodników dostaje touch back i ucieka z piłką zawodnikiem z los. Dopadam to ale dodguje podnosi piłę i przykłada na 2:1. Morduję prawie wszystko z boiska (zostaje 2 zawodników że stunem) i przykładam na 2:2.
rsz_20200912_134829.jpg
Mecz rodeo.

Trzeci mecz z Krasnalami [mention]Domingo[/mention]
Zaczynam atak krasnale nie chcą za bardzo schodzić Domingo nieźle mnie łoi i kilka razy atakuje piłkę.
Udaje mi się odebrać piłkę szczurkiem i uciec pod jego td tam dopada mnie krasnalem i powala szczurka. Jest moja 8 tura obok mam zblokowanego liniowym minosa. Myślę sobie szczurek nie ma ruchu żeby dojść na td ale mimo ma czemu nie spróbować. Robię blitz zabijam liniowego i dobiegam na td, szczurkiem deklaruję pass wstaje dodguje się na piłkę w strefie 4+ podnoszę na 4+ robię dodga na 3+ i pass do mino na 3+ i łapię na 5+ wrzucając 6. Miny moja jak i Domingo były nie do opisania. W ataku domingo udaje mi sie bullshitem odebrać piłkę i uciec liniowym i przyłożyć na 2:0. Dużo szczęścia miałem w tym meczu w każdej chwili mógł się skończyć inaczej.

Niedziela w poście niżej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Post autor: teillman » 15 wrz 2020, 11:30

misiaczki.jpg
w niedzielę czekał na mnie pojedynek z kolejnymi Jaszczurami tym razem pod wodzą [mention]dziczekpl[/mention]
wybieram atak, licząc na to że ściągnę trochę saurusów, dziczek ładnie atakuje i w dwie tury po kilku niepowodzeniach z mojej strony wbija się pomiędzy mojego elfa a resztę ekipy, po kilku dodgach i passie do liniowego uciekam liniowym pod TD dziczka. Goniony przez skinki przykładam żeby nie kusić losu.

Dziczek ma jakieś 3 tury na Przyłożenie. Wbija się głęboko na moją połowę półklatką ze skinkiem z piłką obstawionym saurusami. Udaje mi się przyblokować tak żeby nie miał łatwego dobiegu i montuję jak najlepsze zasieki z moich zawodników dookoła, dziczek robi sobie dziurę kilka dodge skinkiem i zdobywa TD.

Druga połowa i atak Dziczka, taka sama taktyka jak poprzednio półklatka głęboko w mojej połowie chęć szybkiego przyłożenia albo wystalowania pod moim td. Znowu blokuję przejazd a po kilku blokach znajduję dziurę minotaurem i blitzuję róg półklatki dostawiając się do skinka z piłką. W swojej turze Dziczek nie chcąc więcej ryzykować uznaje że idzie po td na szczęście skink wywala się na ryj i dostaje stuna a piłka ląduje pod nogami mojego elfa. Obstawiam co mogę i czyszczę stół ile wlezie uciekając elfem i liniowymi wraz ze szczurem i stalując do 8 tury. Koniec końców wygrywam 2:1.

W meczu o pudło wiadomo że Kos będzie grał na 1wszym stole z Leonem ale drugi i trzeci stół to aż 4 graczy z taką samą ilością pkt (ja, Ślimaq, Kopuł i Balon) Kopuł łapie Balona więc dla mnie pozostaje Ślimaq. Graliśmy razem ostatni raz chyba w 2018 roku na PO więc tym bardziej banan na twarzy.

[mention]Slimaq[/mention] jak to nie on ostatnimi czasy na turniej przyjechał Bretką ale nie mogło oczywiście zabraknąć elfa więc szeregi zasilał Bo Gallante. Zaczynam swoim atakiem, w pierwszym albo drugim bloku ślimak zużywa apo na Knechta z guardem, mielę towarzystwo jak się tylko da, Ślimak ryzykuje i agresywnie wbija się na moją połowę próbując zabiec mnie rycerzem i przebrzydłym elfem. Elf w tej połowie będzie walony w gębę przynajmniej 4-5 razy a w 7 turze nawet faulowany, przebijam się przez mór chłopów wysyłając większość na przymusowy odpoczynek i donoszę piłkę w swojej 8mej turze. Ślimaq wraca wszystkich z KO i pomagając sobie rezerwami startuje w komplecie dwugą połowę. Podczas ataku ślimak blokuje mi sporą ilość zawodników na LOSie a półklatką próbuje wbić się na moją połowę co mu się udaje. Źle ustawiam elfa, który zostaje wypchnięty za boisko co kosztuje mnie późniejsze stalowanie i przyłożenie w 8mej turze Ślimaqa. Nadzieje pokładam jeszcze w jednoturówce, ale piłka upada niefortunnie nie dając mi szansy na spróbowanie. Mecz kończy się remisem 1:1 a Ślimaq mając więcej TD odemnie wbija się na 3cie miejsce podium mi pozostawiająć to najgorsze z możliwych :)

Osobiście jak na pierwsze 5 meczy Paktem i wynik końcowy 3/2/0 jestem bardzo zadowolony z tego jak mi poszło, w wielu grach o wyniku zadecydowała spora doza szczęścia nie mniej oceniam drużynę jako bardzo ciekawą o szerokim wachlarzu możliwości.

Dziękuję swoim przeciwnikom za fantastyczne 5 gier a wszystkim z którymi udało mi się zamienić słowo za świetnie spędzony czas podczas tego weekendu. Standardowo po raz wtóry [mention]Shawass[/mention]owi oraz jego pomagierom za organizację już 5 edycji tego swietnego turnieju.

Dedlajnom za jak zawsze epicką podróż w obie strony no i knajpie za wytrzymanie z nami kolejny już raz (a niektórzy z nas są mega męczący ;) zwłaszcza po alkoholu)

Z większością mam nadzieję widzieć się już w grudniu podczas 4 tej edycji FANTASY BOWL WINTER CUP
Załoga_swaroga.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Post autor: bialy » 15 wrz 2020, 12:54

teillman pisze: 15 wrz 2020, 11:30 Robię blitz zabijam liniowego i dobiegam na td, szczurkiem deklaruję pass wstaje dodguje się na piłkę w strefie 4+ podnoszę na 4+ robię dodga na 3+ i pass do mino na 3+ i łapię na 5+ wrzucając 6. Miny moja jak i Domingo były nie do opisania.
Bez rzutu na rasizm? I myk, dzwonię do płokułatuły!

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Post autor: teillman » 15 wrz 2020, 13:17

bialy pisze: 15 wrz 2020, 12:54
teillman pisze: 15 wrz 2020, 11:30 Robię blitz zabijam liniowego i dobiegam na td, szczurkiem deklaruję pass wstaje dodguje się na piłkę w strefie 4+ podnoszę na 4+ robię dodga na 3+ i pass do mino na 3+ i łapię na 5+ wrzucając 6. Miny moja jak i Domingo były nie do opisania.
Bez rzutu na rasizm? I myk, dzwonię do płokułatuły!
Shhh 🤫

Ps. Cały turniej rzucałem może że 2 razy więc tam pewnie też :D pamiętam że miałem przy tej akcji takie rzuty że nie było mniej jak 4 xD A w kluczowych 5 i 6 :D ale może to dzięki kostkom od priviana ;P
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Post autor: Domingo » 17 wrz 2020, 09:35

teillman pisze: 15 wrz 2020, 13:17
bialy pisze: 15 wrz 2020, 12:54
teillman pisze: 15 wrz 2020, 11:30 Robię blitz zabijam liniowego i dobiegam na td, szczurkiem deklaruję pass wstaje dodguje się na piłkę w strefie 4+ podnoszę na 4+ robię dodga na 3+ i pass do mino na 3+ i łapię na 5+ wrzucając 6. Miny moja jak i Domingo były nie do opisania.
Bez rzutu na rasizm? I myk, dzwonię do płokułatuły!
Shhh 🤫

Ps. Cały turniej rzucałem może że 2 razy więc tam pewnie też :D pamiętam że miałem przy tej akcji takie rzuty że nie było mniej jak 4 xD A w kluczowych 5 i 6 :D ale może to dzięki kostkom od priviana ;P
Nie rzuciłeś :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Post autor: Slimaq » 17 wrz 2020, 09:37

Jak przeciwnik się nie kłuci to nie ma sensu na animozje rzucać :)

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka

Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Rzeszów] Rum Bowl V: Butelka Dla Zuchwałych 12-13.09 (WYNIKI - str 44)

Post autor: teillman » 17 wrz 2020, 09:40

Domingo pisze: 17 wrz 2020, 09:35
teillman pisze: 15 wrz 2020, 13:17
bialy pisze: 15 wrz 2020, 12:54

Bez rzutu na rasizm? I myk, dzwonię do płokułatuły!
Shhh 🤫

Ps. Cały turniej rzucałem może że 2 razy więc tam pewnie też :D pamiętam że miałem przy tej akcji takie rzuty że nie było mniej jak 4 xD A w kluczowych 5 i 6 :D ale może to dzięki kostkom od priviana ;P
Nie rzuciłeś :P
Ups... zrzucę to na 3cią grę paktem :P
Slimaq pisze: 17 wrz 2020, 09:37 Jak przeciwnik się nie kłuci to nie ma sensu na animozje rzucać :)
Albo skorzystam z porady ślimaqa :D
Tak czy siak przepraszam Domingo. Stawiam browarka na WC.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości