Wiosenne Rewolucje - turniej stunty "Warszawa"

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Wiosenne Rewolucje - turniej stunty "Warszawa"

Post autor: R2-D2 » 28 mar 2021, 21:41

Dzięki za turniej panowie :)

Zacznę od @Zielu jak zwykle organizacja na poziomie +++, bawiłem się przednio ! Dzięki za zarażenie mnie formatem stunty ! :)

@Miazghul Dzięki za mecz :D nie wiem jak to jest ale to już tradycja że jak gramy razem to dzieją się rzeczy dziwne i ja wygrywam :D

@rayhell Pitch Clear moich gadów :) bardzo "optymistyczny" mecz gratuluje wyniku !

@Domingo tak jak powiedziałeś.... oboje wiemy że to ja jestem zwycięzcą, bo moja Karla miała lepszą dupę !
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wiosenne Rewolucje - turniej stunty "Warszawa"

Post autor: Domingo » 30 mar 2021, 09:35

Jeszcze raz dzięki za turniej i dołączam się do prośby o tabele :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Wiosenne Rewolucje - turniej stunty "Warszawa"

Post autor: Shawass » 30 mar 2021, 19:15

doszedłem do siebie, było zacnie ^^

Dzięki @Zielu za zorganizowanie zacnego turnieju! :) Ciekawy format, widzę co zrobiłbym inaczej ale bardzo odświeżające zasady tam były.

Co do samych meczy, mogę niektórych rzeczy nie pamiętać właściwie:

Runda 1 vs @Mort (Halflings)

Okropna pierwsza połowa i to nie przez kości czyjekolwiek ale przez straszną grę :D Czy odzwyczaiłem się do gry czy co ale nie potrafiłem ułożyć jakiegokolwiek planu. I tak do pierwszego TD Morta.

Później mnie coś natchnęło - Trolle żygajo! No i jak się zaczęły zrzygiwać na niziołki to niziołki zaczęły znikać :D Tak samo jakoś bomby śmielej zacząłem rzucać. Ale nie powiem, Griff działał.

Obrazek

Dopóki nie spotkał Da Black Gobbo

Obrazek

który posłał go do piachu Stabbem :D

Super mecz, ale przegrana, chyba 0:1 ale możliwe że 0:2 :P

Runda 2 vs @Miazghul (Goblins ☠️)

Dobrze było zobaczyć na turnieju Miazghula, lepiej nawet zagrać :D Zaczęliśmy twardo przez to że straciłem swoją turę a Miazghul mógł za darmo przywalić Morgiem co zrobił, prosto w Varaga. Varag natomiast sobie przypomniał jak działa Jump Up.

Obrazek

Więc tak przywalił Morgowi że ten się złożył w drugiej turze pierwszej połowy :D

To oczywiście highlight, ale z ważnych rzeczy to już trudniej było obrzygać goblina niż halflinga, jednak wciąż kapry goblińskie spadały systematycznie. Miazghul walczył twardo, jednak śmierci jego gobasów było zbyt wiele. Jeszcze na koniec wybrałem TO zamiast TD, ale było zabawnie :D

Ostatecznie wygrana 1:0 i super zabawa :3

Runda 3 vs MortJunior (Goblins)

Junior ostatnio rzezał na FUMBBLu to podszedłem do meczu gotowy na zniszczenie, szczególnie że był to mój pierwszy kontakt z Hakflemem na nowej edycji oraz Akhornem. Bomby latały od samego początku, tu rzyg tu dźg jednak w momencie gdy Juniorowi zaczęło się spieszyć ja konsekwentnie usuwałem czy faulem czy blockiem zarówno gwiazdy jak i gobasy, przy czym moi Riotous Rookies siedziały i się nudziły :D Udał się pitch clear, ale mniej się cieszę niż wtedy jeśli mój przeciwnik by mi nie kibicował żebym ten pitch clear zrobił :P

Wygrana 3:0 i....3 miejsce :D

Jeszcze raz dzięki przeciwnikom, organizatorowi głównemu jak i pomagającym mu i gratki Mort wygranej ^^ Oby więcej takich turniejów.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Zielu
rekrut
Posty: 249
Rejestracja: 12 lut 2017, 22:51

Re: Wiosenne Rewolucje - turniej stunty "Warszawa"

Post autor: Zielu » 25 kwie 2021, 11:26

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości