[Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: Shawass » 12 kwie 2021, 07:48

leon pisze: 11 kwie 2021, 22:21 a taki byl placz ze nowy i wujowy
był, bo między tą właściwą wersją i obecną była wersja z jednym gutkiem, blitzerem i throwerem BEZ snotów ze swarmingiem :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 979
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: Wombat » 12 kwie 2021, 07:54

Shawass pisze: 12 kwie 2021, 07:48
leon pisze: 11 kwie 2021, 22:21 a taki byl placz ze nowy i wujowy
był, bo między tą właściwą wersją i obecną była wersja z jednym gutkiem, blitzerem i throwerem BEZ snotów ze swarmingiem :D
I gutkiem bez mutacji na normalu ;)
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3816
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: MarkusNord » 12 kwie 2021, 08:25

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za przybycie i życzenia a najbardziej za pyszną z wami zabawę :D Dobrze było znowu poprzesuwać pacyny.

Poniżej finalne wyniki. Under wygina system a @bialy udowodnił po raz kolejny że jest chłopskim Królem, nie ma żadnych nobli srobli, Bretka forever! tylko trochę zmieniona ;) :D

Obrazek
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: Grab » 12 kwie 2021, 20:29

Dzięki wielkie za turniej
za gościnę Orenowi
za mecze Woombatowi,Viniemu,Unicornsonowi(Unikhronesonowi) i Aronowi
everybody za towarzystwo
Speszal thx dla K.O.puła za spacery ;)
gratulacje dla wszystkich ze szczególnym uwzględnieniem Białego
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: bialy » 15 kwie 2021, 08:30

To póki cokolwiek pamiętam, bo pamięć już nie ta...
Dziękuję Markusowi za organizację, Adamowi za gościnę, a całej reszcie za przybycie i pyszną zabawę!

Przechodząc do analizy:
Moja rozpiska - Noble na Gryffie:
- 4 guardy na yeomanach,
- 2 rycerze - jeden dodge, drugi tackle,
- 2 bloki na chłopach, 3 chłopów gołych,
- Griff i 1 rr.

1. Mecz z @MarkusNord (Undead) 1:1
W połowie Markusa zapomniałem o... wielu rzeczach: wystawić chłopa z blokiem na boisko, że rycerz ma dodge i nie musi leżeć przez to koło zombie przez 4 tury, żeby nie rzucać podwójnych czach.
Marek za to zapomniał jak sie rzuca słońca.... do momentu jak Griff zabrał piłkę p[o raz pierwszy, po raz drugi i po raz trzeci też.... 3 razy wybijałem piłkę gulom, 3 razy ją podnosiłem i 3 razy gule mi ją znowu wybijały. Na koniec zrobiły TD i mimo 2 tur do końca nie przyłożyłem na 11, bo... zapomniałem aby nie stawać kolesiem z piłką przy leżącym blitzerze.
W drugiej połowie przyłożyłem dość szybko. Do końca postanowiliśmy sie przepychać i czarować na pozycje.
Spostrzeżenia: Pamiętajcie o swoich skillach! I oznaczajcie je! Markus zaproponował abyśmy zdję li gumki na pozycyjnych na których mamy identyczne skille wszędzie (czyli moje guardy na yeomanach, jego guardy na mumiach i blitzerach) po czym... zdradził, że też zapominał o tych swoich guardach.

2. Mecz z @Krasuun (Dwarf z.... 3 lub 4 MB) 3:1
Wygrałem przyjęcie, poprzepychałem sie na środku, podniosłem piłkę Gryffem, postanowiłem zrobić JEDNEGO gfi, żeby być ciut bliżej połowy boiska... rzuciłem gała na gałe i Gryff poleciał na KO. Przez niemal cała połowę waliliśmy się po mordach w środku boiska, w międzyczasie wyszedłem skrzydłem rycerzem z asystą i jak już zaczęło brakować czasu wypatrzyłem szansę na TD po dwóch blokach na jednej kostce (gdzie potrzebowałem pushe), przekazaniu (rr z catcha) i 2x GFI przyłożyłem.
Drugą połowę rozpoczynałem w 7 graczy, ale Gryff wrócił. Dostałem blitza, więc przebiłem Gryffem pod piłkę, złapałem i przyłożyłem w mojej pierwszej.
Kolejny drajw zaczynałem już w 6 graczy. Pochód krasnoludów zatem był dość skuteczny i w 4 zdaje się turze było 2:1.
Przyjmując piłkę kombinowałem "co by tu zrobić aby krasnale nie zabrały piłki i nie było 2:2"... Dałem ją Gryffowi i screenowałem tacklerów jak tylko mogłem, włącznie z tym że dodgowałem jak głupi yeomanami oraz waliłem z jednej kości chłopami... ostatecznie Krasuun coś skopał w ustawieniu i Gryff poleciał z piłką poza jego zasięg i przyłożył na 3:1.
Spostrzeżenia: Bez Gryffa da się tym teamem grać, gorzej jeśli schodzą Ci bierki z boiska. Wynik 3:1 nie odzwierciedla w zupełności tego, co się działo na boisku - fart na kościach, blitz itp... Równie dobrze mogło być 1:2.

3. Mecz z @Vex (Chaos) 2:1
Kopnąłem do chaośników, piłkę przejął Hakflem, czy jak on się zowie i... stanął w teoretycznym zasięgu Gryffa. OK - robię to: bloki na odepchnięcia, dodgowanie przez strefy, pierwszy GFI, drugi GFI z przerzutem, trzeci GFI na uderzenie - gała! Przebicie! Injury! (w tym momencie nawet zapomniałem o możliwości przerzucenia z Gryffa - to znaczy zapomniałem aby przerzucić tą gałę na trzecim GFI, ale prawdę mówiąc nie wiem czy bym ją przerzucał...).
Tura Vexa, robi blok na 2 kostkach minotaurem i rzuca 2x bothdown i... leci do injury. Ze dwie tury później Hakflem jest w zasięgu mojego rycerza z tacklem i... dostaje gonga... też na injury. Wracam z dalekiej podróży. Przykładam na 1:0 w połowie Vexa i bronię... Niemal wybroniłem, ale Vex robi ciekawą akcję dostawia po zdaje się dodgu i GFI, na jednej kostce przepycha moja asystę i po orczym dodgu kozą przykłada na 1:1.
W mojej połowie nic spektakularnego się nie działo. Po prostu przyłożyłem pod koniec meczu na 2:1.
Spostrzeżenia: Tym teamem da się grać bez Griffa - trzymanie pozycji przez guarderów plus mobilne dzięki fendowi chłopy robią grę. Warto też przebijać pancerze chaośników, bo im jest ich mniej, tym łatwiej ;)

4. Mecz z @Wombat (Orki) 2:1
Ten mecz pamiętam najmniej, a to dlatego że polegał na waleniu się po gębach na środku boiska i nielicznych akcjach zaczepno-agresywnych na skrzydłach. Przyjąłem piłkę, wbiłem casa na trollu, ale Wombat zużył appo. Potem już tylko szukanie 2 kości po obu stronach - u mnie grę robiły guardy, u Wombata boby z 4 siły.
Gryff przyłożył pod koniec drajva, rzut goblinem udałby się gdyby goblina nie zniosło na wierze w stronę środka boiska (zabrakło jednego pola).
W swojej połowie Wombat zagrał na winna, czyli przyłożył szybko, żeby mieć możliwość zdobycia kolejnego, czym dał mi szansę na zdobycie TD na 2:1 (w przedostatniej turze blitzer BEZ tackla zrobił jeszcze szaleńczy blitz na Gryffa i wybił mu piłkę na negatywnych), ale chcąc ja podnieść wywalił się na GFI.
Spostrzeżenia: Nie mam. Pierwszy raz w życiu wygrałem z Wombatem w tą grę ;)

Podsumowanie turnieju:
Pierwszy raz w życiu wygrałem jakikolwiek turniej i podejrzewam, że ostatni :) Trzymanie rygoru "jeden mecz - jedno piwo" może i ma swoje... plusy, ale cytując klasyka "Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!"

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: leon » 15 kwie 2021, 09:43

to 1 noble z griffem, 2 under z ??????, 3 under z morgiem i hakflemem?
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: bialy » 15 kwie 2021, 09:52

leon pisze: 15 kwie 2021, 09:43 under z ??????
Glaartem i Wiewiórką.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Gdańsk] Markus Birthday Trophy 2021 - 10.04.2021 - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU!

Post autor: leon » 15 kwie 2021, 10:22

bialy pisze: 15 kwie 2021, 09:52
leon pisze: 15 kwie 2021, 09:43 under z ??????
Glaartem i Wiewiórką.
dzieki. wiewiorki bylem pewien :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości